Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich, tkwiących w nie tak dobrych promocjach jak obecne, a pragnących co nieco zaoszczędzić proponuję telefon najpóźniej do niedzieli z Biura Abonenta (byle do końca stycznia) i złożenie rezygnacji z Canal+ (u mnie także C+ HD). Efektem jest otrzymanie 50% rabatu na Canal+ (czyli zysk 14,95) przez kolejne 4 miesiące pod warunkiem płatności w terminie, jakiekolwiek opóźnienie kasuje rabat. Jak to mówią, lepszy rydz niż nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy twierdzić, że np. w N-ce mam Nsport lub MGM i lepszy dekoder PVR

 

nsport ta nazwa to bluźnierstwo.jak można taki kanał nazywać sportowym?Nawet w większości gazet tv nie ma tam tego programu bo tam kompletnie nic nie ma.Dla kogoś kto się mniej interesuje piłką nożną to dnoooo.Cały czas pseudo fachowcy analizują jeden mecz po kilka razy i tak w kółko.

 

 

Tak napewno paczka BBc i boomerang jest lepszy - hehehe po kij ci jakis kanał z bajkami.
Dla kogoś dorosłego,kto ma dzieciaki to bardzo istotne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeglądam to forum od dłuższego czasu i zauważyłem,że udzielają się na nim konsultanci CYFRY.

W związku z powyższym prosiłbym o przetłumaczenie z polskiego na nasze części aneksu,bo ja nic z tego nie rozumiem.

Cytuję:

1.W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonent nabywa prawo do odbioru wybranych w Umowie Opcji po uwzględnieniu rabatu:

-dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz w cenie 10 zł przez okres 3 kolejnych miesięcy,a następnie 39,90 zł przez kolejne 15 miesięcy dla Raty Miesięcznej.

Dodam jeszcze,że jest to zapis z umowy o kodzie promocji 18SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym o przetłumaczenie z polskiego na nasze części aneksu,bo ja nic z tego nie rozumiem.

 

???

 

Czego nie rozumiesz?

 

Oznacza to ni mniej, ni więcej niż to, że w przypadku, jeśli masz opcję CANAL+ oraz HBO (w skrócie CANAL+HBO), to do końca miesiąca, w którym oferta zaczyna obowiązywać (tj. zapewne w tym miesiącu, w którym przedłużyłeś umowę na kolejny okres minimalny) - oglądasz gratis, następnie przez 3 miesiące płacisz 10 zł a przez kolejnych 15 płacisz 39,90zł.

Ja w tym zbyt wielkiej filozofii nie widzę.

A swoja drogą ciekawa promocja... Normalnie chyba płaci się za te dwie opcje razem 59,90zł, jeśli dobrze pamiętam.

 

 

Ale, skoro udzielają się konsultanci, to niech mnie poprawią, jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam że, płacę te 50zł pakiet komfortowy+ do tego mam przez cały okres umowy canal+ i filmbox oraz multiroom i dodatkowo HBO przez 3 miesiące gratis, umowa na 18 miesięcy.

U mnie miało być tak samo,ale z tego zapisu nie można tego wywnioskować.Do tego jeszcze mam C+HD(18 m),pakiet HD(18 m) i HBO DIGITAL(3 m) gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym o przetłumaczenie z polskiego na nasze części aneksu,bo ja nic z tego nie rozumiem.

 

???

 

Czego nie rozumiesz?

 

Oznacza to ni mniej, ni więcej niż to, że w przypadku, jeśli masz opcję CANAL+ oraz HBO (w skrócie CANAL+HBO), to do końca miesiąca, w którym oferta zaczyna obowiązywać (tj. zapewne w tym miesiącu, w którym przedłużyłeś umowę na kolejny okres minimalny) - oglądasz gratis, następnie przez 3 miesiące płacisz 10 zł a przez kolejnych 15 płacisz 39,90zł.

Ja w tym zbyt wielkiej filozofii nie widzę.

A swoja drogą ciekawa promocja... Normalnie chyba płaci się za te dwie opcje razem 59,90zł, jeśli dobrze pamiętam.

 

 

Ale, skoro udzielają się konsultanci, to niech mnie poprawią, jeśli się mylę.

Wtakim razie co oznacza"dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtakim razie co oznacza"dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości"

 

To znaczy że masz całkowity rabat na tą opcję a aktualna wartość to cena pakietu ''Canal+HBO''

Canal+ to 29,90zł HBO 29,90zł = 59,8zł to jest aktualna wartość na którą masz 100% rabat

 

Przetłumaczyłem tak prosto jak tylko mogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości"

Jak tak się czyta umowy, regulaminy i aneksy to się nie ma co dziwić, że później są problemy. :read: Zapis nie brzmi "dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości" a "dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję" a to już jest zasadnicza różnica. Pierwszy to wyrwany z kontekstu fragment, a drugi oznacza, że pierwszy niepełny miesiąc masz za darmo.

 

Oznacza to ni mniej, ni więcej niż to, że w przypadku, jeśli masz opcję CANAL+ oraz HBO (w skrócie CANAL+HBO), to do końca miesiąca, w którym oferta zaczyna obowiązywać (tj. zapewne w tym miesiącu, w którym przedłużyłeś umowę na kolejny okres minimalny) - oglądasz gratis, następnie przez 3 miesiące płacisz 10 zł a przez kolejnych 15 płacisz 39,90zł.

Ja w tym zbyt wielkiej filozofii nie widzę.

A swoja drogą ciekawa promocja... Normalnie chyba płaci się za te dwie opcje razem 59,90zł, jeśli dobrze pamiętam.

Promocja jest tutaj na pakiet C+, który przez cały okres umowy masz w cenie 10 PLN/m-c, dlatego jeśli nie zrezygnujesz z HBO, to po wygaśnięciu promocji na HBO płacisz w sumie 39,90 za C+HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest tutaj na pakiet C+, który przez cały okres umowy masz w cenie 10 PLN/m-c, dlatego jeśli nie zrezygnujesz z HBO, to po wygaśnięciu promocji na HBO płacisz w sumie 39,90 za C+HBO.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi,teraz mi się rozjaśniło pod kopułą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa konczy mi sie 30.04.2010.Jestem z cyfra juz 7lat.Ostatnio bralem promocje rok temu na swieta 9mies znizki i 4 normalnie. Wczoraj zadzownmilm sam zapytac co dla mnie maja. Chcialem komfortowy+ canal+ opcje hd i przede wszystkim multiroom. Pan laskawie mi odpowiedzial ze moze mi dac multiroom tylko jesli wezme prestizowy za 76 dla przez 9miesiecy a kolejne 4 miechy za 150zl. Zaznaczyl przy tym ze po 9miesiacach moge przejsc na nizszy pakiet. Powiedzialem ze interesuje mnie cos kolo 50zl z multiroomem ale on na to ze nie ma takiej mozliwosci. Grzecznie podziekowalem i zaraz pobieglem na poczte wyslac wypowiedzenie ( polecony z potwierdzeniem odbioru). Mam nadzieje ze liczy sie data stempla pocztowego a wiec 29.01.2010 tak zebym od maja juz byl wolny. Czy dobrze licze te 3 miechy wypowiedzenia???? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz umowe na czas określony obowiązuje Cię miesięczne wypowiedzenie. Więc się nieco pospieszyłeś.

Trzymiesięczne wypowiedzenie obowiązuje w umowie na czas nieokreślony.

 

Nie liczy się stępel z datą tylko dzień kiedy list doszedł do Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę zrezygnować z HBO po 3 miesiącach.

 

Według dystrybutora ja też mogę, ale z cytowanego poniżej artykułu w umowie wynika coś zupełnie innego.

 

1.W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonent nabywa prawo do odbioru wybranych w Umowie Opcji po uwzględnieniu rabatu:

-dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz w cenie 10 zł przez okres 3 kolejnych miesięcy,a następnie 39,90 zł przez kolejne 15 miesięcy dla Raty Miesięcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się coś więcej wycisnąć dla przedłużających (umowa kończy mi się za 2 dni) prócz Komfortowy+Canal+ za 42zl na 18 miesięcy? Przydała by się chociaż opcja multiroom do tego.

 

ja zadzwoniłem tydzień temu do działu utrzymania abonenta i otrzymałem:

(aneks wazny na 13 miesięcy)

pakiet komfortowy + przez 13 miesięcy -50%

0zł przez 13 miesięcy na wynajem dekodera 250 pvr hd

0zł na 13 miesięcy na opcję 5x HD

0zł za premium HD przez 13 miesięcy

przez 6 miesięcy 0zł za opcję Canal +

przez 4 miesiące 0 zł za HBO

i zniżkę na FILMBOX przez 13 miesięcy -50%

 

więc chyba da się coś więcej wycisnąć - wystarczy popytać, zagadywać, powiedzieć co się ogląda a co nie. proponowali mi prestiż +/HD+ ale powiedziałem, że nie oglądam sportu, Cinemaxy mnie nie interesują a mezzo jak najbardziej, tylko że trochę za drogo jak za jeden kanał. i w dodatku przemiła pani w CTA powiedziała, że bez problemu mogę sobie po tych 4/6 miesiącach wyłączyć opcje premium, żeby więcej nie płacić (ale i tak nie mam zamiaru, nie ma telewizji bez canal + :PP )

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...