Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziwi mnie jedna sprawa tak zakrojona dyskusja na temat promocji a nawet łaskawie nikt z biura obsługi abonenta się nie odzywa chyba się boją bo jak wyjdzie coś nie tak to dopiero by wyszło jakie są przekręty na zwykłych szarakach.

 

 

Tak jak ktos napisal wyzej podpisujesz przejrzysta umowe, dziwi mnie ze bogata oferta promocyjna musi budzic podejrzenia o jakies teorie spiskowe. Cyfra chce pozyskac nowych klientow a nie zlapac X ludzi w pulapke ukrytych oplat. Bez przesady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Cyfra odpisała w mailu wyraźnie:

- odłączenie HBO nie powoduje utraty zniżki na Canal+

- odłączenie HBO spowoduje odłączenie HBO HD a tym samym wyłączenie opcji Premium HD i utratę zniżki na Canal + HD

 

Dzwoniłem na infolinię i tam konsultantka najpierw mi powiedziała że nie tracę, a później powiedziała że jeżeli chodzi o Canal+ HD to jednak tracę i później pozostaje mi płacić 6 PLN miesięcznie. Złożyłem więc reklamację, bowiem na infolinii, podczas przedłużania umowy nic takiego mi nie powiedzieli. Reklamacja ma być rozpatrzona w ciągu 30 dni. Z tego co czytam reklamacji więcej takich jest.

 

Oprócz tego podczas przedłużania umowy kilka razy pytałem konsultantki jak to jest z tym dekoderem HD PVR. Czy jak znajdę Pace to czy mogę go wziąć już teraz. Pani cały czas klepała formułkę, że większa dostawa w połowie stycznia, ale jak ją przycisnąłem to powiedziała że jak znajdę teraz Pace to mogę go wymienić. Dzwonię do dystrybutora i mówi, że faktycznie mają jednego Pace ale tylko dla tych którzy podpisuja nową umowę, czyli na infolinii znów ktoś bujał.

Aaaa.... kiedy podczas przedłużania umowy powiedziałem, że nowa umowa jest korzystniejsza (tyle że podwójny rachunek w styczniu by był) i bardziej opłaca się umowę rozwiązać i podpisać nową.... konsultantka powiedziała, że... nową umowę można tylko w punkcie dystrybucyjnym zawrzeć. Telefonicznie się nie da.

Widać jakie kity ludziom wciskają na tej infolinii.

 

Dzisiaj, nie czekając na Pace wziąłem Philipsa HD PVR. Na Pace trzeba czekać miesiąc, a jak przyjdzie dostawa to zaraz pewnie znajdzie się setka tych którzy umowy podpisali już w listopadzie i czekają na tunka.

Aaaa.... zdobyć Phila też nie było łatwo. U mnie są 4 punkty należące do 2 sieci. W 2 punktach powiedziano że PVR-ów brak i nie wiadomo kiedy będą....może po świętach, może w styczniu. W jednym powiedzieli mi że nie ma, ale zaraz sie pani zapytała czy na wymianę czy nowa umowa. Jak powiedziałem że nowa umowa to zaraz pani powiedziała, że mają jednego itd. Oczywiście gdybym powiedział że na wymianę to by go nie było :)

Ale w 4 punkcie zadzwoniłem i sie po prostu zapytałem czy jest PVR, bez mówienia czy nowa umowa czy przedłużenie. Myśleli chyba że nowa umowa bo palnęli, że jest a później wymieniali mi z kwaśną miną.

Więc od dzisiaj mam Philipsa :) Jutro trochę go potestuję. Ponagrywam trochę filmów w święta a obejrzę sobie już w przyszłym tygodniu, bo nie spędzę przecież świąt przed telewizorem:)

 

Korzystając z okazji.... zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam jeden problem, nie wiem czy piszę w dobrym temacie ale ów problem jest związany z promocją.

Ile dokładne trzeba czekać na aktywowanie się promocji na karcie? tzn. ile trzeba czekać żeby oglądać kanały z pakietu który dostałem w promocji świątecznej i włączyłem na ICA? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w cyrze+ nie ma opcji canal+ HBO, tylko albo osobno canal+ i osobno HBO, albo opcja canal+HBO Cinemax. Więc nie można po prostu podpisując umowę wybrać osobno opcję canal+ i osobno HBO? Tak samo z kanałami HD. Można chyba osobno wybrać canal+HD oraz HBO HD, a nie opcję premium HD (czyli canal+HD HBO HD razem) Wybierając tak nie ma później problemów z wyłączeniem HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu się zaczyna... :/

 

Mimo, że na ulotkach nie występuje razem C+ i HBO, to jednak w umowie funkcjonuje tylko taki zapis - C+HBO. Jednak traktują to przy zmianach w pakietach jako oddzielne opcje. Tak samo wygląda to w ICA. Sam wczoraj przedłużałem umowę, dostałem C+ na 4 m-ce a HBO na 2 m-ce, i w ICA mam zapisane jako C+HBO.

 

Inaczej wygląda sprawa z Premium HD, to właśnie jest jedna nierozerwalna opcja, i rezygnacja z części (czyli z samego C+HD lub HBO HD) spowoduje utratę zniżki na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałbym podpisać umowe na "Świąteczne doładowanie" ale mam kilka pytań: Chciałbym pakiet komfortowy + wraz z canal+ i multiroomem gratis. Za to wyszstko płacić tak jak jest w ulotce i na stronie ich 49,90 zł + dekoder PVR HD(10zł). Czy moge odrazu podpisując umowe to zrezygnować z HBO a wziasc tylko ten canal +, jeżeli nie to jak zrezygnuje z HBO po tych 5 miesiącach to czy za multiroom musze płacić? Na infolini mi mówili ze niestety tak i że canal+ tez zabierają wtedy:/ W ulotce co innego i co innego mówią, a jak czytalem posty wyzej to co innego na umowie:/ Jak najlepiej podpisać umowe w moim przypadku zeby płacić te 49,90 i miec multrioom i canal+ zawarte w tej cenie?

 

Ps.Pozdrawiam Wszystkich i Wszystkim życze Wesołych Świąt. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś umowę. Podstawowy+ oraz Canal+ za 29zł przez 18 miesięcy i do tego tuner SD (Pace) za 79zł na własność (mogę go odebrać do końca stycznia). Podczas rozmowy z konsultantem zapomniałem zapytać co teraz będzie z moim Strongiem, który rok temu otrzymałem w darmowe użytkowanie.

W związku z tym mam mały problem i kieruję dwa krótkie pytanka do ekhm:

1. Czy muszę zdać ten stary dekoder, a jeśli tak to do kiedy?

2. Czy może jednak zostać u mnie i dalej spełniać rolę sprzętu zapasowego, a jeśli tak to czy zapłacę coś za jego użytkowanie?

Nowy dekoder mam zamiar sprzedać, a z tego co pamiętam to podczas odczytywania nowych warunków umowy nie było nic mówione na temat tego starego Stronga.

 

ps.Osoby, które chcą wyłączyć od stycznia paczkę Canal+ mogą w CTA uzyskać 50% zniżki na tą opcję w zamian za jej pozostawienie...

 

Już dowiedziałem się wszystkiego.

Muszę czekać na aneks do umowy, który zostanie do mnie przesłany. Następnie mam czas do końca stycznia na podjęcie decyzji czy chce kupić nowy dekoder SD za 79zł. Jeśli się zdecyduję na zakup to muszę udać się do dystrybutora z przesłanymi dokumentami. Tam będę musiał zdać tego starego Stronga i dopiero wtedy będę mógł kupić nowy Pace. Natomiast jeśli nie skorzystam z prawa do kupna nowego dekodera to ten obecny Strong zostaje u mnie na starych warunkach czyli w bezpłatnej dzierżawie.

Czyli jest tak jak podejrzewałem... :smile::smile::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca jest tak jak piszesz.

Wydaje mi się że nie trzeba czekać na aneks. Ja umowę przedłużałem w ub. piątek, aneksu jeszcze nie otrzymałem a wczoraj wymieniłem dekoder Pace SD na Phila PVR. Podczas przedłużania umowy specjalnie się dopytywałem na jakich zasadach będzie tunek wymieniony i konsultantka powiedziała, że przyznana mi zniżka na wynajem dekodera odnotowana jest w systemie i wystarczy po prostu oddać tunka a dystrybutor w systemie będzie mógł sprawdzić że ma mi wymienić.

Może przy sprzedaży dekoderów jest inaczej, ale nie wydaje mi się żebyś musiał czekać na aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno papier nie jest potrzebny - wszelkie wymagane informacje są w bazie C+, umowa "dogadana" przez telefon ma taką samą moc prawną, jak podpisana - tyle, że można się z niej wycofać w ciągu 10 dni (jak z każdej zawartej przez telefon lub poza siedzibą sprzedawcy).

 

Ja odbierałem PVR HD bez żadnych dokumentów poza dowodem osobistym - wszystkie informacje były w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe. Przekazałem tylko to co powiedział mi konsultant, ale to i tak nie jest dla mnie najważniejsze w całej sprawie. Ważne jest to, że dowiedziałem się co mam zrobić z tym starym dekoderem. Jednak nie do końca jestem pewien czy mogę już dziś (w tym roku) odebrać nowy dekoder skoro nowe warunki umowy (aneks) będzie obowiązywał dopiero od stycznia...

Mimo wszystko dziękuję Wam za powyższe informacje bo w takim razie może jeszcze dziś podjadę do punktu C+ i spróbuję odebrać nowy dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzić nie, ale mogę zaprzeczyć - nie ma czegoś takiego na 13m-cy. Taka możliwość jest dostępna przy umowie na 18m-cy, wczoraj załatwiałem teściowi przedłużenie umowy, właśnie w tej wersji: 29 PLN/m-c Podstawowy+ i C+, z darmowym użytkowaniem dotychczasowego dekodera SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić to co wcześniej napisał bogdan425 czyli umowa na 13 miesięcy pakiet podstawowy+ i Canal+ za 29zł przez cały okres umowy i dekoder ten co się ma w bezpłatne użytkowanie w cenie abonamentu :?:

nie ma takiej oferty, albo ktos zrobil literowke ale po prostu kłamie. Dekoder możesz zatrzymac ale na 18miesiecy lub wykupić za 79zl (tez dobra oferta bo najtansze dekodery SD zaczynaja sie na allegro pewnie w okolicach 150zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przymierzam sie do założenia Cyfry chodzi mi głównie o Canal+ zastanawiam sie nad powitalnym z canal+, HD raczej nie jestem na razie zainteresowany ale gdyby coś sie zmieniło w trakcie trwania umowy mogę w każdej chwili zamienić dekoder SD na HD i włączyc sobie kilka kanałów HD ?? i jeszcze takie pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji ile kosztuje antena i podłączenie i ustawienie jej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że przy pakiecie Powitalnym+ takiej możliwości mieć nie będziesz. Sama antena to koszt 50-100 zł (zależnie do średnicy), a na ustawieniu to kasują czasem sporo (pewnie i ze 2 stówki by chcieli), lepiej znaleźć kogoś znajomego, który ma chociaż blade pojęcie o ustawianiu anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisalem kolejna umowe.Tym razem komfort 18 miechow canaly multiroom oczywiscie HBo sobie odpuscilem na wstepie.

W Krakowie dość spore braki brak HD (na szczęście mam zinnej umowy) brak dekoderów Pace za 79zl i teraz już nawet brak kart.Wszystko opieram na jednym oczywiście punkcie ale to największy chyba punkt który ma też pare stoisk w centrach handlowych.

 

Narazie wszystko śmiga jednak mnie zastanawia jakim cudem łazi mi HBO skoro w umowie tego nie mam?

To jakiś dodatek świateczny ?2 dni temu teściu też podpisał i mial HBo ale już dzis go nie ma chociaż cieszył się że chyba sie pomylili ,jednak nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jeszcze takie pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji ile kosztuje antena i podłączenie i ustawienie jej ??

 

Antena zwykła - tzn. coś koło 60 cm i pojedynczy konwerter kosztuje ok. 50 PLN, do zestawów PVR HD kosztuje 100 PLN i jest to antena 80 cm + konwerter twin (w sumie to niewystarczający w przypadku skorzystania z opcji multiroom).

 

Montaż to ok. 150 - 200 złotych, ale może ktoś ze znajomych lub z forum pomoże przy montażu. W sumie nie jest to jakaś wielka filozofia - kwestia pewnego zamontowania uchwytu po stronie południowej budynku oraz ustawienie anteny - do zrobienia bez żadnych mierników itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że przy pakiecie Powitalnym+ takiej możliwości mieć nie będziesz. Sama antena to koszt 50-100 zł (zależnie do średnicy), a na ustawieniu to kasują czasem sporo (pewnie i ze 2 stówki by chcieli), lepiej znaleźć kogoś znajomego, który ma chociaż blade pojęcie o ustawianiu anteny.

 

A ja wam powie że ustawienie anteny 80cm wcale nie jest trudne. Mi ustawienie zajęło max. 5 min i to bez żadnych przyrządów. I na 99% kanałów mam jakość 10/10 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...