Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robin28 fajnie by był abyś mogl wrzucic ten skan dzisiaj bo jutro to nie bede mógł już zmienic umowy :?

 

Skan z umowy tutaj : http://img686.imageshack.us/img686/1853/umcyfr.jpg

 

Dziś podesłałem do tego samego punktu kolejnego kumpla ( za "nagonienie" klienta, dostałem gratis kubek z FOX LIfe :shock: ), brał komfortowy+ w świątecznym doładowaniu, dekoder SD i tak samo ma zaznaczone na umowie jak pisałem poprzedno : 5xHD, CANAL+ HD, FILMOX, HBO HD - więc da się wrzucic w system i przyjmuje tak wybrane opcje dodatkowe. A nie tylko ( jak ktoś tutaj pisał ) PREMIUM HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem że wymieniłem go na Pace, a wiadomo że dostajesz ale w bezpłatne uzytkowanie. A chodziło tylko o to że Maciek napisał że dekoder można tylko kupić za 79 zł. I tyle w tej kwestii..............

 

Przepraszam bardzo ale to nie ja napisałem o możliwości zakupienia dekodera za 79zł ale kolega cactus !

Widocznie zasugerowałeś się wcześniejszym swoim postem, w którym źle zrobiłeś cytowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ten dekoder już masz i placisz za neigo 10zl miesiecznie to po przedluzeniu też bedziesz płacił. Przy tych umowach na 18miesiecy nie mozna nawet dekodera SD dostać za 0zl a jedynie zakupic za 79zl. Z dwoma konsultami o tym gadalem bo chcialem bracikowi taki prosty dekoder zalatwic bo jego ferdek szwankuje.

 

Rozumiem, że ten przykład podałeś na podstawie swoich negocjacji? Z mojego doświadczenia wygląda to trochę inaczej tzn nawet przy umowie na 18 miesięcy i np. podstawowym+ za 29zł można dostać rabat 50% na dekoder PVR nawet jeżeli do tej pory miało się zwykły dekoder sd plus HBO na 2 miesiące. Reasumując umowa jest negocjowalna a kolega bogdan425 dostał jeszcze lepsze warunki. To, że niektórzy piszą niemożliwe wcale nie musi oznaczać tego w każdym wypadku.

P.S.

Obecnie dekoder pace także dla nowych klientów jest za 79zł.

Czasem jest lepiej dostać w bezpłatne użytkowanie dekoder bo wtedy jak się zepsuje to wymieniają ci od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście mi się to jednak nie udało nie mam pojęcia dlaczego ,brałem komfort na 18-mcy może dlatego że dekoder HD a nie SD nie mam pojęcia??

bądz co bądz przerobiłem Premium HD u siebie na samo CANAl+HD i to mi wystarczy bo HBO i tak wyłączam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Orientuje się ktoś, jak to jest z tymi nowymi zasadami promocji z telewizorem za 1zl? Wcześniej dostepny z umową na 24msce i pakietem Prestiżowy/Prestiżowy HD. Teraz dochodzi do tego Komfortowy + Opcje Canal+,HBO, Multiroom. Jak to rozumieć? Muszę wziąć i Canal+ i HBO czy mogę wybrać z pośród tych 2?

 

Z góry dzięki za odp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o promocje "Świąteczne doładowanie"

 

Dla umów 18 miesięcznych:

Pakiet Komfortowy + w cenie 49,90 zł

1. Pakiety z opcją CANAL+ w stałych cenach przez okres minimalny umowy

2. Opcje HBO za darmo przez 5 miesięcy

3. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 18 miesięcy

4. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 18 miesięcy

5. Opcje HBO DIGITAL za darmo przez okres 5 miesięcy

 

Jeśli zrezygnujesz z opcji HBO po 5-ciu gratisowych miesiącach to w tym momencie traci się multiroom.

Jeśli natomiast zależny Ci na multiroomie to musisz po 5 miesiącach wykupić opcję HBO dodatkowo 29,90 zł do abonamentu przez 13 miesięcy. Czyli (49,90+29,90=79,80). Nie można z opcji HBO (tego gratisu przez 5 miesięcy) zrezygnować nawet na początku (prz podpisywaniu umowy), żeby się ustrzec przed tym kruczkiem i żeby abo przez te 18 miesięcy było niezmienne i wynosiło (49,90 zł) NIE po 5 miesiącach kwota abo zwiększa się do 79,80 (bo trzeba opłacać HBO), lub rezygnując z HBO tracisz multiroom!

 

PS: Szkoda tylko, że to wszystko jest takie podchwytliwe ("Promocje) bo wydaje mi się że wielu będzie zaskoczonych :shock: po tych 5 miesiącach! A Ja tak chętnie zrezygnowałbym ze Słonecznej Platformy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą pod nr 22-310-45-65 i Pani zaproponowała mi:

1. Umowa na 18 mies.

Komfortowy + z C+ za 42 zł

lub Podstawowy+ z C+ za 29 zł

przez cały okres umowy i nic więcej.

2. Umowa na 13 miesięcy

Komfortowy 50% przez 9 miesiecy

C+ 4 mies free lub 8 mies 50%

 

Zapytałem o dekoder na wynajem PVR HD, to powiedziano mi, że musze pozostać przy tym co mam (Strong :oops: ) lub 20 zł wynajem miesięcznie.

 

Na takie warunki pewnie się nie zgodzę. Co mi mogą zaproponować, czy postawić mocno na swoim, że chcę np:

Umowa 13 miesięcy

Komfortowy 9 mies 50%

Canal+ 13 miesięcy free

HBO 4 miesiące free potem rezygnacja

Brak kanałów HD

Dekoder PVR HD 250 GB 0zł wynajem.

Czy na takie coś się mogą zgodzić? Pomóżcie.

Ja przy przedłużeniu o 13 m-cy dostałem:

Komfortowy 11 m-cy 50%

Canal+ 11 m-cy 50%

HD, PVR w moim przypadku nie wchodzą w grę.

Rata miesięczna wychodzi 46,9 zł do listopada 2010, później można obniżyć pakiet z jednorazową odpłatnością 10zł.

Pomimo swojej "ubogości" (brak HD,PVR) wydaje się to niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pytałem o ofertę dla klienta z Prestiżem i opcją C+HD z umową na czas nieokreslony (miesięcznie 170 zł. - abonament, opcja HD, dzierżawa Phila HD) Dostałem od was tel do działu utrzymania klienta i oto wyniki:

- umowa na 13 mcy

- 9 m-cy - abo za 75 zł (50%), pozostałe 4 m-ce za 150 zł

- wszystkie opcje HD - o zł na 13 mcy

- dzierżawa - 0 zł na 13 mcy

 

I tylko żałuję że dotyczy to teściów a nie mojej umowy :(

 

Pozdrowienia świąteczne dla wszystkich satforumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na 13m-cy, dostałem standardzik dla przedłużających przy tej długości umowy:

- 50% zniżki na Podstawowy+ przez 9 m-cy

- C+ gratis 4 m-ce

- C+ HD gratis 13 m-cy (pod warunkiem utrzymania C+ SD)

- HBO gratis 2 m-ce (nie brałem HBO HD, bo nie chcę tracić C+ HD)

- 5xHD gratis 13 m-cy

Umowa od 1 stycznia 2010.

Po raz kolejny dzwoniąc tam pytałem o Filmbox'y, ale są uparci i nie chcą dać.

 

Wszystko już w ICA widoczne, ale jest pewna rozbieżność między tym co mówią konsultanci, a tym co jest w rzeczywistości - dwie różne osoby twierdziły, że po zniżce będę płacił za pakiet Podstawowy+ tylko 20,90 PLN, ale już nie chciało mi się ich wyprowadzać z błędu, przecież wiadomo, że zniżka 50% to tak naprawdę 21,45 PLN. Przy odczytywaniu aneksu nie padają żadne kwoty, więc i tak nie można się o to przyczepić. Co do HBO HD, to miła Pani stwierdziła, że nie da się osobno C+ HD i HBO HD włączyć, musi to być razem jako Premium HD, no to podziękowałem za HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do konca grudnia posiadam multipakiet na ktorego w listopadzie zlozylem rezygnacje. Wczoraj dostalem list od cyfry ze moge za 42 zl wziac komfortowy + canal+ lub podstawowy za 29. dzwonilem na wskazany numer i gosc mi powiedzial ze on tego nie moze przedluzyc, ale w dowolnym punkcie powinni juz to zrobic.

Z tego co kiedys czytalem to raczej dla klientow multipakietu nie ma zadnych promocji. Myslicie ze bede mogl skorzystac z tej promocji?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do konca grudnia posiadam multipakiet na ktorego w listopadzie zlozylem rezygnacje. Wczoraj dostalem list od cyfry ze moge za 42 zl wziac komfortowy + canal+ lub podstawowy za 29. dzwonilem na wskazany numer i gosc mi powiedzial ze on tego nie moze przedluzyc, ale w dowolnym punkcie powinni juz to zrobic.

Z tego co kiedys czytalem to raczej dla klientow multipakietu nie ma zadnych promocji. Myslicie ze bede mogl skorzystac z tej promocji?

 

pozdr

 

Z multi nie da się przejść na pakiety, musisz podpisać całkiem nową umowę. Jak już masz rezygnację złożoną to idź podpisać nową umowę i tyle. Ale te propozycje za 42 lub 29 chyba nie będą dla Ciebie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta promocja, z kanałami HD na friko przez 24msce to też tylko dla Prestiżowego, czy dla Komfortowego + też?

Też - przy Komfortowym+ obowiązkowo z Canal+,HBO i multiroom oraz dodatkowo za darmo na 2 lata 5xHD, HDpremium i Filmbox. i TV LG za 1 zł. Dekoder możesz wziąc ten HD PVR na wynajem ale 20 zł/m-c i drugi za 1 grosz, lub kupić dekoder za 79 zł, drugi za 1 grosz, lub kupic tylko jeden dekoder za 1 grosz.

Wejdz na strone cyfry+ i tam masz to opisane, dodam tylko że przed podpisaniem umowy wszystko dokładnie popytaj, poczytaj i posprawdzaj. Nie musiasz od razu podpisac umowy, mozesz to zrobic za np. 2 godz. lub u innego dystrybutora.

Oczywiście szczególy mogły sie nieco zmienic, dystrybutor powinien poinformowac.

Powodzenia.

 

PS. Jak nie będziesz brał dekodera HD to dopilnuj żeby wpisali Ci w umowie wszystkie kanały HD ( powiedz że kupisz sobie tuner niezalężny HD np. za 1 m-c, lub że masz juz w domu !!!

Dekodera możesz wogóle nie brać od Cyfry+, a kanały HD musiasz dostac zgodnie z promocją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pytałem o ofertę dla klienta z Prestiżem i opcją C+HD z umową na czas nieokreslony (miesięcznie 170 zł. - abonament, opcja HD, dzierżawa Phila HD) Dostałem od was tel do działu utrzymania klienta i oto wyniki:

- umowa na 13 mcy

- 9 m-cy - abo za 75 zł (50%), pozostałe 4 m-ce za 150 zł

- wszystkie opcje HD - o zł na 13 mcy

- dzierżawa - 0 zł na 13 mcy

 

I tylko żałuję że dotyczy to teściów a nie mojej umowy :(

 

Pozdrowienia świąteczne dla wszystkich satforumowiczów

 

Ja zmieniałem trwającą umowę na czas określony (do kwietnia / maja 2010 - nie pamiętam nawet w tej chwili) - pakiet Prestiżowy+ (bez HD). Akurat skończył mi się w listopadzie okres promocyjny (50% abonamentu), więc cena rosła mi do prawie 151 złotych za ten pakiet. Skorzystałem z promocji "telewizorowej" - odebrałem TV za 1 PLN, przedłużyłem umowę - przechodząc na Prestiżowy HD+. Dostałem stałą zniżkę na abonament - płacę stałe 129 złotych (Prestiżowy HD+ z rabatem), dzierżawę dekodera PVR HD za darmo przez cały okres umowy.

 

Jako że i tak planowałem kupić telewizor Juniorowi do pokoju - promocja była dla mnie bardzo korzystna. Porównując ceny tego typu telewizorów i rozbijając ją na 24 raty (optymistycznie zakładając istnienie kredytów naprawdę 0% ;) ) wychodzi mi cena abonamentu niecałe 85 złotych miesięcznie - czyli przez ostatnie pół roku trwania poprzedniej umowy zapłaciłbym za miesiąc o ponad 65 złotych więcej - a to dodatkowa oszczędność (uwzględniając ten fakt wychodzi mi niecałe 75 złotych miesięcznie realnej opłaty za Prestiżowy HD + z dzierżawą PVR HD - po odliczeniu wszelkich bonusów wynikających z przedłużenia).

 

No i wiosną promocje są raczej słabe - najlepsze są zawsze w okolicach Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Tak więc niejako przy okazji przeszedłem z końcem umowy na koniec roku (2011) - na najkorzystniejszy promocyjnie okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, uff, podpisałem cyrograf , przedłużenie na kolejny okres, dostałem ofertę jak dla nowych klientów w świątecznym doładowaniu na 18 miesięcy komfort z resztą za 49,90 m-c ( aha dobrowolnie zrezygnowałem z HBO , w sumie niepotrzebne mi te kanały, i niby problemy przy odłączaniu choć konsultant kategorycznie zaprzeczył, oraz zrezygnowałem z multiromu. Dodatkowo pozostał mi Strong z poprzedniej umowy , dekoder HD własny) Wahałem się nad eNką , lecz cena ta sama a oferta chyba ciut lepsza, może przy następnym przedłużeniu :-) . pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, jeszcze mam takie pytanie, czy opcja multiroom, skoro muszę ją wybrać jest w jakiejś promocyjnej cenie czy też kosztuje 15zl przez 2 lata?

 

Do Komfortowego musisz wziąć multiroom na dwa lata za 20zł. Do Prestiżowego dają za darmo, więc możesz zrezygnować (jak ja).

Z tym pierwszym pakietem nie ma zniżki 50% za wynajem PVR. W obu przypadkach kanały HD są bezpłatne. Ogólnie trzeba pilnować sprzedawcy - zaznaczą Ci wszystkie opcje płatne, a zapomną o gratisowych. Mnie nie dopisali darmowego HBO Digital i musiałem lecieć poprawiać.

 

Też dzwoniłem. Mają być Centrum na Puławskiej w przyszłym tygodniu, ale PVR są na razie do nowych umów. Punkty mają taki odgórny prikaz.

Właśnie do mnie oddzwonili z informacją, że mają PVRy. Nie pytałem jakie, bo już znalazłem gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneksowanie umów kończacych sięw maju lub czerwcu 2010 załatwiane jest bez problemów, chyba że ktoś chce coś ponad standard to raczej wtedy jest opór, ja chciałem w ramach świątecznego doładowania na 18 m-cy nie płacić za dzierżawę pvr-a ale nie dało rady - opłata 50% to maks. dzwoniłem na 22 31 45 65, najpierw próbują człowieka zbyć że nie można zawrzeć aneksu dla umów kończących się za parę miesiecy ale po chwili przejście do konkretów tj. jaka opcja promocyjna pana interesuje :D i załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...