Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D Dnia 18 maja br. skończył mi się termin umowy z Cyfrą+. Do tej pory nie zadzwonił do mnie telefon z pytaniem np. o przedłużenie umowy,

1. Dlaczego?

2. Co się stało z moją umową? Czy przeszła w czas nieokreślony czy jak to tam jest???

3. Mam sam do nich zadzwonić :roll: ??

4. Co mogą mi obecnie zaproponować? (Przypominam, posiadam pakiet Komfortowy i wynajmuję dekoder).

5. Zadzwonią z Cyfry w ogóle :D?

Proszę o odpowiedzi, dziękuję z góry za pomoc, pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to była prawda???

Przecież oni szukają właśnie i dzwonią kiedy Abonentowi wychodzi okres umowy, by przedłużyć ją na kolejny okres! :roll::?:

Co jeszcze sądzicie? Jakie macie odpowiedzi na moje pytania z poprzedniego posta?

:wink:

 

Edycja Burli: Wyrzucone zbędne cytowanie.Tyle postów napisałeś i jeszcze Regulaminu nie znasz? Nadaję jedno ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie 8) Ponieważ umowa była podpisana 18 maja, prorata obowiązywała do 31 maja czyli okres umowy upływa 31 maja 2007.

 

Jeśli przed 1 maja nie napisałeś że rezygnujesz to umowa przechodzi na czas nieokreślony i 90 dniowy okres wypowiedzenia, więc nie dziw się, że nikt nie dzwonił z pytaniem o przedłużenie umowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już tylko możesz wypowiedzieć umowę za 3 miesięcznym wypowiedzeniem i czekać co ci dadzą. Tak czy siak te 3 miesiące musisz dociągnąć na dotychczasowych zasadach. Na przyszłość pamiętaj żeby wypowiedzieć umowę odpowiednio wcześniej. Sami nie będą ci dawać zniżek bo niby czemu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę, umowe podpisywałem dnia 18 październik 2005 roku i podpisywana była wtedy na 19 miesięcy więc dokładnie 18 maja minął mi okres umowy. Czy może mi teraz ktoś dokładnie wytłumaczyć co teraz?? A teraz jakbym zadzwonił do CTA i powiedział, że chcę (niby) zrezygnować to by dali mi jakąś promocję??? Co by proponowali?

Pozdrawiam :wink:

 

P.S. Ja nie chcę rezygnować z Cyfry jakby co! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ,że umowa przechodzi na czas nie okreslony jak jej wczesniej nie wypowiesz tj: 3 miechy wstecz.

 

Sajmon- spróbuj wysłać do nich e-maila z prostym pytaniem.Czy istnieje możliwość przedłużenia umowy(podobnie jak w sieciach komórkowych),a jednoczesnie czy możesz przy podpisaniu takiej umowy liczyć na jakieś zniżki itp.

Mi sie tak udało w pażdzierniku w tamtym roku i do maja tego roku miałem 10zł zniżki(czyli pół roku płaciłem 77zł).Odbieram Komfort plus C+,własny dekoder.Sami zadzwonili,odpisali itp.Fakt że to mało ,ale nawet nie musiałem podpisywać nowej umowy.Obecnie jestem na umowie na czas nie określony(od września 2006) i za miesiąc dwa znów spróbuje ich tak podeść.A tak czy siak ,to raczej z Cyfry nie zrezygnuję,a i 10zł dobre. Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mogę do CTA zadzwonić najpierw i powiedzieć, że chcę zrezygnować? Wtedy by może pytali o przyczyny a ja bym powiedział co i jak, a później bym powiedział, że wezmę się za pisanie wypowiedzenia a oni wtedy może by coś zaproponowali byle abym nie składał wypowiedzenia i nie chciał rezygnować? Bo jak tak cały czas śledziłem, co proponowała C+ Abonentom, którzy niby chcieli zrezygnować z C+ to okazuje się, że bardzo ładnie potrafi Cyferka dać :D

Mogę najpierw zadzwonić? Co myślicie? jak?

Przypomnijmy, ja nie chcę rezygnować z Cyfry, a chcę przedłużyć umowę na kolejny okres :wink:8)

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon zrób tak. Wyślij pisemne wypowiedzenie i czekaj na rozwój sytuacji. Napewno zadzwonią i coś zaproponują. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość. Pamiętaj - sprawdzone, ja już tak robiłem i to działa - jakby co, to ostatniego dnia wypowiedzenia telefoniczne poinformuj, że wycofujesz rezygnację. Gwarantuję, że nie będziesz musiał tego robić, bo wcześniej wszystko się "ułoży" i wszyscy będą zadowoleni - Cyfra+ i przede wszystkim ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypomnę swoją propozycję:

 

Gdyby Cyfra+ obniżyła cenę pakietu podstawowego + 4X Canal+ o dychę (zwykła dycha - o dziesięć złociszy miesięcznie), dodając do tego za 150 zeta na własność nowego Philipsa z umową zwiazaną np. na dwa lata, to dekoderów by zabrakło. :lol:

Kto wie, czy o takiej promocji wnet nie usłyszymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...