Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ktoś się orientuje, kiedy kończy się promocja na cyfrę bo mi się kończy umowa z kablówką dopiero pod koniec stycznia??

 

Myśle że to stała promocja ale może zmieniać się oferta. Zamów Cyfre na początku roku to dostaniesz do końca stycznia free. W ten sposób skończy ci sie umowa z kablówka a Cyfre będziesz juz miał.

Przekalkuluj oferte Cyfry w innych promocjach czy nie będzie ci się bardzej opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich którzy wzieli promocje świąteczne doładowanie. Czy wy też w umowie macie taki zapis w art. 1 pkt.4 "Rata na ratę miesięczna za wybrany pakiet stanowi 50% aktualnej wartości raty miesiecznej za wybrany pakiet przez okres 11 miesiecy. " Ja to rozumiem tak jak by konsultant z którym podpisywałem umowe dał mi promocje świąteczną, a nie świąteczne doładowanie. Dobrze rozumiem?? Jak tak to ide go opier... bo chciałem świateczne doładowanie... :(

Wpadłeś! :brawo: Czytać trzeba cyrografy przed ich podpisaniem.

 

 

Co do HBO, jeśli nie jest Wam potrzebne HBO HD lub nie chcecie opłacać HBO (SD) przez całą umowę to nawet nie myślcie o HBO HD. Po 2, czy 5 miesiącach jak odłączycie to za C+ HD na rachunku pojawi się 6zł. :wink: Rabat jest na Premium HD, a nie na poszczególne opcje (C+ HD i HBO HD), więc zamiana PremHD na C+/HBO HD spowoduje utratę rabatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do HBO to z ulotki wynika coś innego po odłączeniu zostanie nam C+HD bo jest osobno za 0zl

 

OPCJA CANAL+ HD/ HBO HD występuje razem i wtedy odłączenie opcji HBO odłącza CANAL+ HD

Druga opcja to załączenie OSOBNO CANAL+ HD i nie załączania opcji HBO HD - nie bedzie wtedy opcji HBO HD (zwykłe 3 HBO będą )wcale i to jedyna opcja jesli nie chcemy stracić CANAL+ HD po rezygnacji z HBO(zwykłego).

 

Poprostu HBO występuje w 2 wersjach przy promocji - jeśli weźmie się samo HBO i osobno CANAL+ HD nie ma sprawy można odłączyć hbo i reszta zostaje.

jeśli natomiast ktoś wziął HBO HD to lipa - odłączenie HBO HD odłączy CANAL+ HD(reszta CANAL zostaje) bo one są tylko razem. Mowa o promocji przedłużeniowej na 18 miesięcy - nie wiem jak w innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich którzy wzieli promocje świąteczne doładowanie. Czy wy też w umowie macie taki zapis w art. 1 pkt.4 "Rata na ratę miesięczna za wybrany pakiet stanowi 50% aktualnej wartości raty miesiecznej za wybrany pakiet przez okres 11 miesiecy. " Ja to rozumiem tak jak by konsultant z którym podpisywałem umowe dał mi promocje świąteczną, a nie świąteczne doładowanie. Dobrze rozumiem?? Jak tak to ide go opier... bo chciałem świateczne doładowanie... :(

Wpadłeś! :brawo: Czytać trzeba cyrografy przed ich podpisaniem.

 

 

Co do HBO, jeśli nie jest Wam potrzebne HBO HD lub nie chcecie opłacać HBO (SD) przez całą umowę to nawet nie myślcie o HBO HD. Po 2, czy 5 miesiącach jak odłączycie to za C+ HD na rachunku pojawi się 6zł. :wink: Rabat jest na Premium HD, a nie na poszczególne opcje (C+ HD i HBO HD), więc zamiana PremHD na C+/HBO HD spowoduje utratę rabatu...

 

 

No trundo. Jutro pójdę się pokłóce i musi mi to zmienić bo ja jej dobitnie mówiłem że chce świąteczne doładowanie, a nie świąteczną promocje. Dopiero 4 dni jak umowa podpisana do 7 dni moge im to oddac, prawa konsumenta. Przy mnie gość też zmienił umowe po 5 dniach i nie robiła problemu więc jestem dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na forum wyczytałem to:mając pakiet KOMFORTOWY+ z opcją C+HBO oraz opcjami dodatkowymi i HD : 5xHD , FILMBOX ,PREMIUM HD na 13 m-cy to w marcu mogę zrezygnować z opcji HBO ale utracę HBO HD a za Canal+Film HD i Canal+ Sport HD zapłacę dodatkowo 6zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli wezme ta promocje z Canal+ tj pakiet Komfort i Canal+ i przy podpisaniu zrezygnuje z tego HBo bo i tak mi nie potrzebny to wtedy nie mam sie o co martwić że po 4 miesiącach coś mi odłączą czy też zwiekszą abo?

Prosze o odp bo chciałbym podpisać umowe na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli wezme ta promocje z Canal+ tj pakiet Komfort i Canal+ i przy podpisaniu zrezygnuje z tego HBo bo i tak mi nie potrzebny to wtedy nie mam sie o co martwić że po 4 miesiącach coś mi odłączą czy też zwiekszą abo?

Prosze o odp bo chciałbym podpisać umowe na dniach

Jak nie weźmiesz, to nie masz z czego rezygnować. Mnie się kobita w pytała czy mam zaznaczyć HBO i grzecznie z uśmiechem powiedziała, że jak mam za dużo na głowie, to lepiej nie zaznaczać i wtedy nie muszę pamiętać o zgłoszeniu rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę z grudnia 2009 przedłużyłem wczoraj.

Na 13 miechów. Na zasadach takich jak inni z tego forum tj.

Komfort + - 50% przez 9 miesięcy

Canal+ - 50 % - 8 miesięcy

HBO - gratis 2 miesiące

Opcje Canal+ HD, oraz HBO HD - gratis

5x HD - gratis przez całą umowę

PVR HD - zero opłat za użytkowanie.

 

Rozmowa z konsultantem była długa (ok 20-25 min). Zostałem zapewniony o tym, że jak po tych 2 miesiącach wyłączę HBO utrzymam zniżkę na Canal +. W razie czego mam nagraną rozmowę. Nic mi nie wiadomo żebym miał utracić zniżkę na Canal+ HD po wyłączeniu HBO i HBO HD. Wyjaśnię tę sprawę na infolinii.

Konsultant mówił o tym, że spodziewają się dostawy dekoderów PVR HD najwcześniej w drugiej połowie stycznia i że wtedy będę mógł wymienić swój dekoder SD na PVR HD, chyba że znajdę wcześniej. Specjalnie dopytywałem się czy będzie to tylko Philips czy też Pace. Otrzymałem zapewnienie że jak znajdę Pace to mogę brać Pace, nawet teraz. Podzwoniłem po swoich dystrybutorach C+ i okazało sie że w jednym Pace na oczy jeszcze nie widzieli, a w drugim (Vobis) że owszem maja jednego Pace ale z zastrzeżeniem, że to dla nowych umów lub dla osób które umowę przedłużają ale uprzednio podpisały we Vobisie. W obu miejscach powiedzieli że dekoderów Philips PVR HD mają sporo. Chyba wezmę wiec Philipsa, bo nie chce mi się czekać najmniej miesiąc na Pace. 250 GB to naprawdę sporo miejsca do nagrywania, mam też nagrywarkę DVD z dyskiem 160 GB, więc w razie czego będzie można przerzucić co ciekawsze nagrania na płytki DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... 250 GB to naprawdę sporo miejsca do nagrywania, mam też nagrywarkę DVD z dyskiem 160 GB, więc w razie czego będzie można przerzucić co ciekawsze nagrania na płytki DVD.

Ciekawe, jak z tym odłączeniem HBO i HBO HD bedzie po 2 miechach - z płatnością za C+ HD.

 

Co do przerzucenia nagrań - to jak zamierzasz tego dokonać?

Chyba nie ma sposobu wyciągniecia czegokolwiek z dysku PVR-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martensik, to masz taką sytuację jak ja. Przedłużałem 2 tygodnie temu, konsultantka zapewniała mnie, że nie stracę zniżki na canal+hd (mam to nagrane) i zaznaczyła premium hd. Wczoraj wysłałem do cyfry zapytanie czy stracę zniżkę czy nie , odpisali mi ,że sprawa została przekazana do działu reklamacji i żebym czekał na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieję że opcje Canal + HD zachowam przez cały czas umowy. Będę wiedział więcej napiszę.

Nagrania przerzucić można w taki sposób że sygnał z dekodera przepuszczam przez nagrywarkę. Puszczę np. film z PVR, nagra się na dysk twardy w nagrywarce albo bezpośrednio na płytce dvd i już mam. Sposób trochę na okrętkę ale inaczej chyba się nie da. Chociaż problem będzie z programami HD. Będę miał dekoder PVR HD będę się wtedy martwił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martensik

Napisz, jak dostaniesz jakieś info o odłączeniu tego HBO HD, bo też jestem tym zainteresowany.

A co do nagrań to ten sposób OK, myślałem, ze znalazłeś jakiś na bezpośrednio z dysku :D

 

Aha - co PVR-ów w dzierżawie, to czy oba modele mają DVB-T wbudowane? Tzn. ten nowy Pace również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę tydzień temu i też dostałem gwarancję że mogę odłączyć po 2 miesiącach paczkę HBO bez problemu. Ciekawi mnie czy ktoś dostał już aneks do domu???? i co tam jest zapisane bo jak mi konsultant czytał warunki to było że C+ HD 100% przez 13 miesięcy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym aneksie nie jest tak zapisane, dlatego np. ja odradzam dołączanie HBO HD.

 

Będziecie płacić za C+ HD po odłączeniu HBO HD, lecz jeśli będzie sporo pytań o to, to myślę, że każdemu pozostawią promo na C+ do końca okresu minimalnego z racji tego jak zapewniali konsultanci, którzy swoją drogą o wielu rzeczach nie są informowani i muszą się dopytywać... po fakcie. :x:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...