Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Podobno w maju ma się zmienić regulamin Właśnie dzwoniłem na infolinie cyfry spytać się o nową promocje pani cyfry powiedziala mi

ze bedzie mozna zmienić pakiet z wyższego na niższy bez żadnej opłaty Tylko nie mogłem sie dowiedzieć od kiedy ta promocja bedzie aktualna dla starych abonentów

 

 

CYFRA+KOMFORTOWY CANAL+CINEMAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he,he ja to już przerabiałem. Wstarczy się dowiedzieć, jaki autoryzowny punkt Cyfry+ sprzedaje to w ramach tych kuponów i po sprawie. Zwyke tak jest, że stacja benzynowa jest tuż, tuż obok punktu C+. Też swego czasu kuponów nie miałem, a na tych zasadach kuponowych abonament, zakupiłem. To tylko zmyłka. Ludzie ile aut się tankuje i kuponów nie bierze. A sprzedający "dekoderki" ma od nich prowizję - od sztuki. Kupony sam sobie pobierze. No i koniecznie umowę zawierac 2 lub 3 dnia miesiąca (nie może to być pierwszy dzień), aby ten 13 miesiąc był w dni najpełniejszy. :wink: Fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko wysłałem juz rezygnacje z cyfry bo mam do konca marca z mysla ze zadzwonia i zadzwonili jeszcze 2 dni przed ta nowa oferta i zaproponowali mi z 76 zl znizke do 65 zl powiedzialem ze sie zastanowie maja dzwonic w tym tygodniu ale co to za promocja skoro nowe pakity s a tansze ????? czy to nie jest smieeszne??? przedluzał ktos umowe ostanio ?? co proponowali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) zaproponowali mi z 76 zl znizke do 65 zl (...) czy to nie jest smieeszne??? przedluzał ktos umowe ostanio ?? co proponowali??

 

Przedłużałem ostatnio umowę, na początku zaproponowali mi taką samą zniżkę jak Tobie, powiedziałem że sie zastanowię.

Po 2 dniach sam zadzwoniłem, poprosiłem o połączenie z tym gościem z którym na początku rozmawiałem. Spytałem czy mogę liczyć na coś więcej z ich strony. Dostałem 25% zniżki na abo i dekoder na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na cały okres umowy?? A podczas trwania tej zniżki mogę sobie oczywiście zmieniać czyli dołączać lub odłączać opcje dodatkowe lub premium itd???

A czego ja się mogę po nich spodziewać, jakich propozycji, promocji i jakich zniżek??? Bo niedługo też mi wychodzi termin umowy.?

Podpisywałem umowę w październiku 2005 roku na 19 miesięcy bodaj że. A więc jak?

:wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cały okres trwania umowy mam zniżkę 25% na abo, oczywiście mogę sobie dodawać/odejmować opcje dodatkowe, premium. Jeśli natomiast zmienię pakiet na inny zniżka przepada. A... muszę po okresie 12 miesięcy chyba jeszcze jeden miesiąc opłacić normalnie czyli bez zniżki i wtedy dopiero ewentualnie rozwiązać/przedłużyć umowę.

Sajmon nie chce nikogo wprowadzać w błąd, ale wiem od znajomego pracownika BOK-u że w cyfrze mają czasowe akcje promocyjne (zostań z cyfrą czy jakoś podobnie), (ja sie akurat zalapalem na zniżke 25% + dekoder), na co Ty sie załapiesz nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słuchajcie, zjechać na podstawowy, dodać C+ i zgarnąć 25% rabatu to wychodzi 50zł/miesiąc, co już jest bardzo atrakcyjną kwotą.

 

Myślę, że Cyfra powinna zrobić kampanię podając nie rabaty (czyli -25%), ale ceny (Podstawowy z Canal + za 50 zł ). Bo wielu myśli sobie, że C+ kosztuje 100-150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ale mysle ze spece od marketingu ktorzy siedza w Cyfrze+ na pewno wiedza wiecej o potencjalnych konsumentach niz my tu wszyscy razem wzieci. A swoja droga zawsze trzeba cos zostawic przedawcy w sklepie jakiegos asa w rekawie co by mogl skozystac z impulsu klienta i zeby kul (dokul) zelazo zanim gorace :D

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co taki uniżony ton w stosunku do speców cyfry+, każdy abonent jest tak samo ważny. Właśnie z pojedynczych osób składa się te całe 900 tyś. W tej całej dyspucie o pakietach i alpejskich kombinacjach jak tu oszczędzić 100 zł rocznie jest jedna rzecz. Pakiety C+ z dodatkami Premium kierowane są do zamożniejszego klienta i o takiego najbardziej zabiegają, nie koniecznie ceną. Wiadomo, każda promocja jest mile widziana, ale nie jest to najważniejsze. Jak ktoś chce taniochę to już ma CP Familijny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak ktos chce malo zaplacic a miec jakas podstawe plus pare programow tematycznych to tzw. taniocha 35 zl jest oki- jak ktos chce wieksze fajewerki to idzie do cyfry i placi wiecej- zauwazylem u abo cp ze sa nadwrazliwi na txty w stylu taniocha- prawda jest ze polsat jest tanszy ale na dzien dzisiejszy wolalbym placic 67 zl za podstawowy z canal+ niz 58,90 za familie z relaxmix film- ale jest wybor i kazdy w swoim sumieniu wybiera co dla niego jest lepsze. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest troche skomplikowany i nie taki plytki jak by sie wydawalo bo ktos kto ma kase raczej tez umie liczyc to raz. A druga sprawa nie kazdy kto ma kase potrzebuje duzo kanalow i to dobrej jakosci powiedzial bym wiecej Ci co maja kase przewaznie nie maja czasu ogladac TV. Mysle ze raczej odbiorca C+ i HBO sa ludzie ktorzy po prostu lubia dobre filmy i pogladac TV bo wkoncu 100 czy nawet 140zl to nie jest niesamowicie wielka cena i jak ktos to lubi to wyda tyle na miesiac. Jak ktos lubi interent to tez wydawal (bo teraz juz troche potanialo) okolo 70-120zl na miesiac.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...