Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że cyferka zrobiła znakomite posunięcie z tym zniesieniem dzierżawy za dekodery. W stosuknu do innych operatorów cyfrowych można porównać do hasła : "Zobaczcie jacy jesteśmy mocni i ile możemy ! Co wy na to ? "...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, oferta LATO MAX jest napewno do końca tygodnia, przynajmniej w punkcie w Markach w M1, wczoraj podpisałem umowe na pakiet komfort + PVR, i dzierżawa HD PVR wynosi 0zł , zresztą SD również :jupi:

 

pakiety:

komfortowy - 38zł - 12m

podstawowy - 28zł - 12m

powitalny - 9,90 - 12m

 

Canal+ oraz opcje HD: Canal+HD, NG HD, Eurosport HD, MTVN HD, Filmbox HD do końca października za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez chciałem skorzystać z tej promocji przejściowej. Zdziwiłem się gdy Pani na infolinii mówi mi, że kanały HD tylko przy opcji dodatkowej gdy zakupie Cyfra+ za 29,90 by mieć Canal+ Film HD,a HBO HD nie ma do tej promocji dla abonentów innych operatorów. na stronie tej tego nie piszą, Opcje dodatkowe HD: http://www.cyfraplus.pl/_pro_opcje-dodatkowe-pro.html kliknięta na stronie http://www.cyfraplus.pl/home.html Zostań Abonentem , ale już jak klikniecie na stronie startowej cyfry Strefa Abonenta to w Oferta Pakietowa, opcjach dodatkowych HD są już gwiazdki :(. Jak w końcu jest tymi kanałami HD w tej promocji dla innych abonentów operatorów TV, wystarczy tylko odbiornik HD czy trzeba najpierw pakiety Canal+ i HBO, a później dopiero kanały HD?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne pytanie dotyczą promocji dla obanentów innych platform.

Czy z tych opcji do pakietów, które są gratis przez 2 miesiące (CANAL+ i kanały HD) można po 2 gratisowych miesiącach zrezygnować nie ponosząc żadnych opłat ? Czy może trzeba za nie płacić do końca obowiązywania umowy ?

I pytanie drugie - czy jeśli 2 września poproszę o dołączenie opcji HBO razem z HD to będą je miał we wrześniu za darmo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Można zrezygnować z promocyjnych opcji dodatkowych bez ponoszenia kosztów :D

 

2. W ofercie "przejściowej" nie HBO ano HBO HD i nie będzie, koniec i kropka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć Canal+ HD oraz HBO HD trzeba najpierw wykupić opcję Premium odpowiednio Canal+ i HBO, czyli po prostu mieć te programy w wersji standardowej SD.

A oczywiście Canal+ i HBO także z opcjami HD można dołączyć bez problemu przy podpisywaniu umowy nawet jeśli dany pakiet nie jest aktualnie objęty promocją, po prostu inne pakiety ma się w promocyjnej cenie, natomiast za premium płaci się pełną stawkę. Nie ma także problemów z póżniejszym dołączeniu opcji premium także z HD w trakcie trwania umowy.

W obydwóch przypadkach należy jedynie pamiętać że do pakietu Powitalnego+ można mieć co najwyżej jedną opcję premium canal+ lub hbo do wyboru, natomiast od pakietu podstawowego(+) wzwyż można mieć obydwie opcji.

Przy zwykłym Powitalnym(bez +) niestety nie można mieć ani jednej opcji premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie Cyfry+ i mają tam "promocje" na koniec wakacji 38;28;9 za pakiety komfortowy; podstawowy; powitalny; umowa na 13 m (12 w promocji) i pełen pakiet 2 m gratis.

 

Mam pytanko czy w sklepie czegoś nie pomylili bo ile dobrze pamiętam to taka promocja je jeśli się przechodzi z innych platform http://www.promocja.cyfraplus.pl/.

A w punkcie nic takiego mi nie powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...