Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brałem Cyfere+ w grudniu :) dokładnie 5 grudnia. Mam Podstawowy+, C+,HBO,3XHD,FilmBox,PremiumPremium C+ i HBO HD, HBO Digital za to wszystko płacilem a nawet płace 20 zł do konca kwietnia. Zadzwoniłem własnie na infolinie bo chciałem niektóre opcje dodatkowe a pani zaproponowała mi znowu promocje 50 % na HBO i Filmbox:) przez 4 miesiace płacic trzeba przez 6. i zostawiłem sobie HBO :) i teraz za Podstawowy+, Canal+,HBO,Premium Canal+ HD bede płacil od maja 40 zł :):)

 

A jak miałes napisane w umowie C+,HBO,3XHD,FilmBox,PremiumPremium C+ i HBO HD, HBO Digital na 4 miesiace za darmo??

Bo skoro rezygnujesz ze wszystkich opcji i bieżesz tylko HBO to dziwimnie to że dalej bedziesz miał canal + za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To nie jest dziwne Krystian, promocja grudniowa taka była, ze nawet po odpięciu po tych 4 miesiącach, HBO, Cinemax to Canal+ zostaje dalej gratis. Tak to działa, ja też dobrałem opcje premium HD i HBO na kolejne 6 miesięcy w tym 4 za 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 100% nie mozna przejsc z pakietu podsatwowego na powitalny. Kwestia tego czy powiedzmy majac prestizowy hd+ mozna po 10 miesiacach przejsc na jakis nizszy pakiet komfortowy czy tez trzeba do 13 miesiaca placic za pelen pakiete.

 

Nie ma możliwości przejścia na powitalny. Z prestiżowego można zejść na niższy.

 

 

Zasady zmiany pakietu określone są szczegółowo w Regulaminie Umowy o Abonament.

 

Jeśli aktualnie nie korzystasz z żadnej promocji i nie zalegasz z opłatami abonamentowymi, możesz raz w miesiącu zmienić pakiet. Wkrótce po zgłoszeniu, uzyskasz dostęp do nowego pakietu

 

Więc nie koniecznie można zmienic tylko z preztiżowego na niższy,ale też z innych pakietow na niższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis podpisac drugi kontrakt ale jeszcze nie odnotowali mojej zaplaty karta za obecny miesiac i z powodu zaleglosci na koncie Pani mi kazala przyjsc jutro . Zobaczymy jak szybko wprowadza do systemu platnosc ktora zostala zaksiegowana w czasie rzeczywistym. (placilem przez ica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W grudniu br. kończy mi się umowa. Co prawda do grudnia jeszcze sporo czasu ale chciałbym już teraz mieć wszystko jasne. W związku z tym jak/kiedy polecacie mi wysłać wypowiedzenie, by wówczas załapać się na propozycję ze strony konsultanta przy przedłużaniu umowy na jakąś korzystną świąteczną promocję (Bożonarodzeniową) ??

Ponieważ do tej pory nie mogę przeżyć tego, że jak dobrze kojarzę w październiku minionego roku, gdy weszły pakiety z plusikiem oraz rabatem 50% początkowo dla nowych Abo a następnie także dla przedłużających umowę ja się na to nie załapałem... pech chciał, że zadzwoniłem do nich dokładnie dzień przed wejściem w obieg tej jakże korzystnej promocji. I muszę się do grudnia br. pomęczyć ze zwykłym pakietem Komfortowym no i oczywiście wraz z CANAL+ i HBO oraz nędzną promocją CYFRA POWRÓT MAJ czy coś w tym stylu... nędzna, patrząc z perspektywy tej, która pojawiła się w październiku 2008 :wink: A na Komfortowy+ nie mogę przejść, ponieważ stracę promocję na pakiet.. :roll:

Dziękuję z góry za wszelkie porady. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra.tv - wiadomo ze dekoder pvr hd za 10 zl miesiecznie w promocji na 10 miesiecy. Natomiast jak jest z philipsem hd ? 199zl na wlasnosc a wynajac tez go mozna jak tak to za ile w tej samej promocji.

 

Zaplacilem w czwartek rano karta kredytowa abonament do dzis go nie mogli zaksiegowac chociaz maja w systemie ze taka platnosc zostala autoryzowana. Jak to wszystko problem sprawia. W poniedzialek ide podpisac drugi kontrakt mam nadzieje ze bedzie juz zaksiegowana wplata. Bo mimo iz wypowiedzialem umowe watpie by do swiat jakas propozycje mi przyslali. Pozniej moze juz nie byc takiej promocji wiec lepiej tak zrobić.

 

Mam takie pytanie czy jak teraz kupie cyfre to zaplace abonament za kwiecien czy dopiero za maj ? Od kiedy w takim wypadku bedzie mi sie liczylo to 10 miesiecy 50% taniej od maja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Więc tak :D

 

Philipsa HD można wynając w promocji za 7,5 zł, jeśli podpiszesz umowę w kwietniu, 10 miesięcy zniżki liczy Ci się od 1 maja bo w kwietniu abonament masz za friko, (13 miesięcy umowy też liczy się od 1 maja), jeśli chodzi o zniżkę na wynajem to masz ją pełne 10 mies od 1 maja i kwiecień (wynajem w kwietniu nie jest gratis) czyli 7,5 zł w kwietniu i kolejnych 10 miesiącach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kali9191 - to są dekodery Mediasat które Cyfra+ posiada od początku swojego istnienia i tak za tą złotówkę dostajesz już trochę wiekową konstrukcję, trzeba pamiętać także że nie są to fabrycznie nowe egzemplarze, a jedynie odnawiane (tzw. refubrished). Jednak są to stosunkowo dobre oceny i jeśli nie masz jakiś olbrzymich wymagań to za złotówkę warto takowego wziąść.

Oczywiście dostaniesz na ten dekoder od C+ roczną gwarancje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy byle nie zapomnieć. Osobiście do ostatniego dnia miesiąca nie będę zwlekał bo to trochę ryzykowne.

Co do Mediasatów to choć stare na wolnym rynku są cenniejsze od nowych Strongów, Pace czy Philipsów. Przynajmniej te edukowalne. To chyba o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...