Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam, przeglądam i trochę to za piękne, aby było prawdziwe

 

Bo z tego co rozumiem to przy umowie 13 m-cnej mam:

 

do końca grudnia za darmo

od stycznia do października => 50% zniżka

potem przez 3 m-ce => 100%

 

HBO&Cinemax&Filmbox => 5 -mcy za darmo

Canal+ => 12 m-cy za darmo

Philips PVR HD => 10 m-cy za darmo

 

To przecież są takie same warunki jak przy umowie 18 miesięcznej! Przecież raczej oni powinni dawać lepsze warunki dla opcji 18 miesięcznej! A może ja czegoś niezauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co rozumiem to przy umowie 13 m-cnej mam:

do końca grudnia za darmo

od stycznia do października => 50% zniżka

potem przez 3 m-ce => 100%

Od stycznia do września włącznie masz 50% zniżki, bo masz 9 m-cy w promocji. Więc 4 ostatnie m-ce umowy pełna opłata. No chyba, że masz smartczek Sodexho, to wtedy masz 50% do końca listopada i przez 2 ostatnie m-ce 100% płatne. Umowa kończy Ci się z dniem 31.01.2010.

 

To przecież są takie same warunki jak przy umowie 18 miesięcznej! Przecież raczej oni powinni dawać lepsze warunki dla opcji 18 miesięcznej! A może ja czegoś niezauważyłem

Nie są dokładnie takie same, bo przy 18 miesiącach masz 25% zniżki na pakiet, o ile się nie mylę, przez 17 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie. Bo chciałbym wynająć od Cyfry dekoder Philips HD PVR. Będąc w mojej miejscowości u dystrybutora babka (wredna :( ) powiedziała, że mają tylko Strongi, a tych dekoderów PVR ma już w ogóle nie być (u nich w salonie). Czy zamawiając przez telesprzedaż oni będą wiedzieli w którym salonie obok mnie znajdują się te dekodery czy trzeba podzwonić po salonach cyfry, poprosić jakby co o zarezerwowanie ;) i wtedy dopiero "działać"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń po salonach.

Ja zamówiłem przez telesprzedaż, potem dzwoniłem po salonach. W jednym powiedzieli mi, że jak biorę prestiż HD to znajdzie się dekoder :P

A jak wcześniej byłem w innym punkcie to chcieli mi dać stronga i prestiż bez HD, że sobie zamienię jak będą już PVRy. Ale znając cyfrę oznaczałoby to zmianę pakietu i stratę promocji na 9 miesięcy, więc podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w salonie Cyfry powiedzieli ze jesli chce wykorzystac smartczek to musze podpisac umowe na 18-miesiecy.no to jak jest naprawde?

Bez problemu podpisałem umowę ze Smartczekiem na 13 m-cy. Też byłem zdziwiony, że można. Kilka dni wcześniej przeczytałem z tyłu kuponu, że obowiązuje przy 18-miesięcznej umowie, i omal nie wyrzuciłem go do kosza. Konsultantka wytłumaczyła mi, że umowy 13-miesięczne weszły od grudnia, a kupony były drukowane wcześniej (sam dostałem je w listopadzie). Więc próbują Cię ewidentnie naciągnąć.

 

Podajecie, że ta promocja jest do końca grudnia, to dlaczego na tej stronie http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_3.html jest napisane, że oferta jest tylko do 23 grudnia :?:

Mnie tak powiedziała konsultantka, gdy podpisywałem umowę. Ale różnie to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne jestem po podpisaniu umowy 13 miesięcznej sprawa wyglada następująco:

 

1) Został zmieniony kontrowesyjny zapis dotyczący rabatu 12 misięcznego i wygląda on następująco:

 

Artykuł 2 .Akcja Opcja

- dla Opcji Canal+HBO i CINEMAX zniżkę w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty uzupełniającej za tę opcję oraz zniżkę 100% Raty Miesięcznej przez okres 4 kolejnych miesięcy a następnie zniżkę w wysokości Raty Miesięcznej w kwocie 29 zł przez kolejne 8 miesięcy

 

2) Miałem Smartczeka i

 

Artykuł 1 Akcja "RABAT"

pkt.4 Rabat na Ratę Miesięczna za wybrany Pakiet stanowi 50% aktualnej wartości Raty miesięcznej przez okres 11 miesięcy

 

3). Nie był Dekoderów HD PRV wiec i tu niespodzianka jest możliwość wymiany Dekodera SD w okresie 5 lutego 2009 - 20 kwietnia 2009 na nastepujących warunkach:

 

- dla wybranej opcji HD zniżkę w wysokości 100% aktualnej wartości przez okres 4 kolejnych miesięcy

- zniżkę za czynsz najmu w wysokości 100% przez okres kolejnych 10 miesięcy

 

Więc jeżeli wymienimy w marcu do końca umowy tj do końca grudnia zapłacimy 0 za wynajem!

 

 

Wyglada to wszystko zbyt pięknie jutro przychodzi spec od instalacji gorzej będzie jak nie znajdzie satelity i będę gonil rozwiązać umowę! Oby było ok

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mnie tak powiedziała konsultantka, gdy podpisywałem umowę. Ale różnie to może być.

Powiedziała, że do kiedy? :oops:

 

Mam nadzieje, że do końca grudnia. Chcę podpisać umowę, ale jakby była możliwość tylko do 23 grudnia to będę miał z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Został zmieniony kontrowesyjny zapis dotyczący rabatu 12 misięcznego i wygląda on następująco:

Artykuł 2 .Akcja Opcja

- dla Opcji Canal+HBO i CINEMAX zniżkę w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty uzupełniającej za tę opcję oraz zniżkę 100% Raty Miesięcznej przez okres 4 kolejnych miesięcy a następnie zniżkę w wysokości Raty Miesięcznej w kwocie 29 zł przez kolejne 8 miesięcy

Ja tu nie widzę żadnej zmiany, ten zapis brzmi identycznie od początku obowiązywania promocji.

Wyglada to wszystko zbyt pięknie jutro przychodzi spec od instalacji gorzej będzie jak nie znajdzie satelity i będę gonil rozwiązać umowę! Oby było ok

To musiałby być z niego niezły "spec".

 

EDIT:

Sorry za 2 posty z rzędu, zagapiłem się. Proszę moda o połączenie z poprzednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem dziś podstawowy ze smartczekiem i HBO Cinemax.Wziąłem Pacea bo mieli tylko ten tomsona lub strong.Ale facet z punktu cyfry powiedział ze według niego najlepszy jest ten.Smartczek wykorzystałem.Facet w punkcie twierdził ze ma on pewne informacje ze można wyłączyć multi zostając z darmowym canal+ za darmo.I ze nawet moze mi to na pismie dac.

Tylko co mi z tego jego pisma.

Zresztą trzy inne punkty które obleciałem tez tak twierdziły.

Zobaczymy w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...