Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy C+ prowadzi sprzedaz wysylkowa?

Nie chce mi sie pakowac samochodem w centrum i stac w korkach po poludniu.

Mozna podpisac umowe z kurierem i on przywozi tuner?

Montaz nie jest potrzebny.

Wiem, ze w CP mozna. Cyfre zreszta tez wzialem od jakiegos akwizytora, ktory chodzil po domach.

Na stronie Cyfry nic nie ma na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne rozwiązanie to chyba znalezienie jakiegoś domokrążcy, bo ja sam dzwoniłem na infolinie sprzedażową C+ z chęcią zamówienia wysyłkowo, ale jak się okazało oni jedynie przekazują twoje dane do wybranego punktu sprzedaży gdzie podpisujesz konkretną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytania odnośnie podpisania umowy z Cyfrą:

 

1. Czy miesiąc, w którym podpisuje się umowę, liczy się jako pierwszy miesiąc, tzn. czy jak podpiszę jutro umowę, to te 13 miesięcy będą naliczać mi od 1 stycznia, czy uznają, że styczeń to już drugi miesiąc umowy :?:

 

2. Czy promocja na Canal+ przez 12 miesięcy za free dotyczy pełnych 12 miesięcy, czy miesiąca, w którym podpisało się umowę i 11 pełnych, tak jak to ma miejsce w promocjach "do 5 miesięcy gratis", czyli że miesiąc w którym się podpisało i 4 pełne :?:

 

3. Przy podpisaniu umowy mam zamiar skorzystać ze wszystkich opcji dodatkowych, Canal+ przez 12 miesięcy oraz pozostałe opcje przez 4 miesiące. Kiedy należy zrezygnować z tych opcji, aby nie trzeba było za nie płacić :?:

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, niech mi ktos wyjasni dlaczego na plakatach pisze dokladnei tak: 10 miesiecy do 50%taniej i 18 miesiecy do 25 taniej na dole jest napisane "dotyczy umow 18 miesiecznych" czy to jest ten chaczyk? i tu mam pytanie czy to obowiazuje takze przy umowie na 13 miesiecy? bo jakos nigdzie nie widze oferty przeznaczonej na 13 miesiecy procz tego ze to najkrotsza oferta na rynku, wiec jak to jest chcialbym wziasc na 13 miesiecy + canal plus + hbo to jaka promocja mnie lapnie? 10 miesiecy 50%, 13 miesiecy gratis canal + i 5 miesiecy gratis hbo, czy to tylko w umowie 18miesiecznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 10 miesięcy bo grudzień jest darmowy, i to jest przy umowie 13-miesięcznej, są i umowy 18 miesięczne ale nie opłaca się ich brać, bo za rok umowa będzie Ci się kończyła i ponownie będzie jakaś świąteczna promocja

 

a promocja tak jak napisałeś, umowa 13 czyli do końca 01.2010, do kwietnia C+ HBO i Cinemax gratis i FIlmbox jeśli zechcesz, później dzwonisz na infolinię i rezygnujesz z wszystkich opcji oprócz C+, który zostaje Ci gratis na kolejne 8 miesięcy czy do końca 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi opłatami należnymi na podstawie UMOWY O ABONAMENT w ramach akcji promocyjnej "ŚWIĘTA" za odbiór programów wchodzących w w skład zestawu "komfortowego+"

1.Opłata abonamentowa -standardowa opłata aktywacyjna 99zl

2.Rata miesięczna 60 zl

Abonamentowa opłata uzupełniająca (jednorazowo w zależności od daty zawarcia Umowy)

dzień miesiąca

od 2 do 10 włącznie 48 zł

od 11 do 20 włącznie 36 zł

od 21 do 26 włącznie 24 zl

od 27 do ostatniego włącznie 2 zł

3. Czynsz najmu sprzętu 10 zł

4 Kaucja gwarancyjna 199 zł

Dziś zakupiłem cyfrę+ w pakiecie komfortowy z opcja c+ z hbo i cinemax czy będę musiał ponieść te wszystkie opłaty jeśli tak to strzele bankruta. Niech mi ktoś wyjaśni o co chodzi z tymi opłatami i za co będę musiał im zapłacić przy pierwszej płatności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi opłatami należnymi na podstawie UMOWY O ABONAMENT w ramach akcji promocyjnej "ŚWIĘTA" za odbiór programów wchodzących w w skład zestawu "komfortowego+"

1.Opłata abonamentowa -standardowa opłata aktywacyjna 99zl

2.Rata miesięczna 60 zl

Abonamentowa opłata uzupełniająca (jednorazowo w zależności od daty zawarcia Umowy)

dzień miesiąca

od 2 do 10 włącznie 48 zł

od 11 do 20 włącznie 36 zł

od 21 do 26 włącznie 24 zl

od 27 do ostatniego włącznie 2 zł

3. Czynsz najmu sprzętu 10 zł

4 Kaucja gwarancyjna 199 zł

Dziś zakupiłem cyfrę+ w pakiecie komfortowy z opcja c+ z hbo i cinemax czy będę musiał ponieść te wszystkie opłaty jeśli tak to strzele bankruta. Niech mi ktoś wyjaśni o co chodzi z tymi opłatami i za co będę musiał im zapłacić przy pierwszej płatności

 

To są opłaty standardowe.

Przy promocji są zupełnie inne!!!

Macie aneksy do umów, które mówią o wszystkich zniżkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj dołożyli jeszcze jedną promocję.

Jeśli w punkcie braknie dekoderów PVR, to klient może otrzymać najpierw dekoder SD, a od lutego będzie mógł otrzymać PVRa. Co ciekawe promocja jest zachowana na PVR na pełne 9 mies. Więc jak ktoś chce mieć umowę na 13 mies. to ma dwa dodatkowe miesiące dekodera za free :D

 

PS Oczywiście zawsze ma 2 dodatekowe mies za free, nie tylko przy umowie na 13 mies. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj dołożyli jeszcze jedną promocję.

Jeśli w punkcie braknie dekoderów PVR, to klient może otrzymać najpierw dekoder SD, a od lutego będzie mógł otrzymać PVRa. Co ciekawe promocja jest zachowana na PVR na pełne 9 mies. Więc jak ktoś chce mieć umowę na 13 mies. to ma dwa dodatkowe miesiące dekodera za free :D

 

PS Oczywiście zawsze ma 2 dodatekowe mies za free, nie tylko przy umowie na 13 mies. :)

 

Jak ktos wziol oferte Cyfry+ bez dekodera HD czy ma mozliwosc wziasc teraz dekoder HD PVR na wynajem na promocji przez 9 mies za 0 zł??? Cyfra+ brana 2 dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze są. Czy to znaczy że jak jutro go wynajmę w promocji to w lutym będę mógł wymienić go na PVRa zachowując promocję, czy to co pisałeś dotyczy tylko dekoderów SD?

 

PS Skoro są wycofywane to może wnajmując go będę mógł go niedługo wykupić na własność po godziwej cenie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy ja dobrze rozumiem bo nie chce mi się wierzyć :)

Biorę umowę na 13 miesięcy pakiet podstawowy i pakiet canal+

10 miesięcy - 20zł (10 miesięcy 50% taniej)

3 miesiące - 40zł

CANAL+ gratis przez całą umowę 13 miesięcy? xD proszę o wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź na te pytania już się pojawiła, no ale niech będzie jeszcze raz:

 

- umowę podpisujesz na 13 miesięcy czyli do końca stycznia 2010

- grudzień masz gratis ten pakiet, który wybrałeś i opcje dodatkowe

- do końca września 2009 płacisz za podstawowy+ 20 zł.

- później 4 miesiące 40 zł

- ostatni miesiąc umowy (13) płacisz za C+ 29 zł., ale możesz też wyłączyć jeśli nie chcesz płacić

 

te sformułowania, że "do 10 miesięcy 50%" czy "C+ do 13 miesięcy gratis" biorą się stąd, że jak kupujesz pierwszego danego miesiąca płacisz za ten miesiąc, ale jak kupujesz drugiego czy później to ten miesiąc jest za darmo już, jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne tylko ty mówisz o samym jednym kanale canal+ czy o całym pakiecie (canal+,canal+film,canal+sport, sport2) bo mnie interesuje cały pakiet, jest napisane do 13 miesięcy cały pakiet, a sam canal+ za free 12 miesięcy więc na stronie jest to nie jasno sformułowane więc nie jestem pewien czy za free jest cały pakiet? bo jak tak to strasznie tanio to wychodzi i aż nie chce się wierzyć :D

Skro napisałeś, że ostatni miesiąc 29zł to wnioskuje, że chodzi o cały pakiet bo tyle kosztuje cały pakiet więc za free jest cały pakiet i płaci się tylko za ostatni miesiąc, przepraszam :lol2: ale naprawdę można się pogubić na stronie cyfry.

Czyli tak by wyglądały opłaty przy

 

podstawowy+

pakiet canal+

dekoder sd

 

1. 20

2. 20

3. 20

4. 20

5. 20

6. 20

7. 20

8. 20

9. 20

10. 40

11. 40

12. 40

13. 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...