Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiedziałbym ze jak na promocje świąteczna to taka sobie przeciętna ale nie najgorsza.

generalnie jesli chodzi o zakup dekodera to cena za 70 pare złotych do przyjęcia

no i można mieć pakiet podstawowy oraz opcje premium już poniżej 50 złotych przez rok, więc chyba cenowo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym ze jak na promocje świąteczna to taka sobie przeciętna ale nie najgorsza.

generalnie jesli chodzi o zakup dekodera to cena za 70 pare złotych do przyjęcia

no i można mieć pakiet podstawowy oraz opcje premium już poniżej 50 złotych przez rok, więc chyba cenowo ok

 

 

Promocja do niczego. To nie jest Świąteczna Promocja do jakiej przyzwyczaiła nas Cyfra+. Cena dekodera nie ma znaczenia, bo jest to jednorazowy zakup, a i cały czas są stare choć niezłe odbiorniki za 1 zł. Atutem dobrej promocji są zniżki na abonamencie a te są niewielkie, bo choć 25%jakoś brzmi, to teraz będą się sprzedawały tylko niskie pakiety bez opcji dodatkowych. A jeżeli bez opcji to zawrtość programowa jest zbliżona do konkurencji. Uważam że dotychczasowa była lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja do niczego. To nie jest Świąteczna Promocja do jakiej przyzwyczaiła nas Cyfra+. Cena dekodera nie ma znaczenia, bo jest to jednorazowy zakup, a i cały czas są stare choć niezłe odbiorniki za 1 zł. Atutem dobrej promocji są zniżki na abonamencie a te są niewielkie, bo choć 25%jakoś brzmi, to teraz będą się sprzedawały tylko niskie pakiety bez opcji dodatkowych. A jeżeli bez opcji to zawrtość programowa jest zbliżona do konkurencji. Uważam że dotychczasowa była lepsza

Nie no Ty byś chciał 100% upustu :?

W Cyfrze nie opłaca się brać pakietu podstawowego (nie wspominając o powitalnym) więc większość bierze Komfort lub Komfort z opcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja do niczego. To nie jest Świąteczna Promocja do jakiej przyzwyczaiła nas Cyfra+. Cena dekodera nie ma znaczenia, bo jest to jednorazowy zakup, a i cały czas są stare choć niezłe odbiorniki za 1 zł. Atutem dobrej promocji są zniżki na abonamencie a te są niewielkie, bo choć 25%jakoś brzmi, to teraz będą się sprzedawały tylko niskie pakiety bez opcji dodatkowych. A jeżeli bez opcji to zawrtość programowa jest zbliżona do konkurencji. Uważam że dotychczasowa była lepsza

Nie no Ty byś chciał 100% upustu :?

W Cyfrze nie opłaca się brać pakietu podstawowego (nie wspominając o powitalnym) więc większość bierze Komfort lub Komfort z opcjami.

 

 

Kolego, nie chciałbym, promocji 100% bo to nie jest realne. Podpisując umowę z oczywistych powodów chcę płacic jak najmnieja oglądać jak najwięcej. Więc jeżeli do tej pory nie miałem HBO ani Canal+ to jest mało prawdopodobne że się na nie teraz świadomie zdecyduję. Po to robi się promocje, żeby kogoś do czegoś zachęcić. Tak ja to odbieram. Jeżeli do tej pory sprzedawno komfort+multipremium nawet za 18zł a wprowadzający abonenci mieli abonament za 1 zł to teraz 2 miesiące multipremium gratis tęż wyszłoby Cyfrze na +, a ludzie by to poznali, posmakowali i w dużej mierze płacili abonament za opcje. Nie masz racji twierdząc, że większość będzie brała opcje. Tak było (podkreślam słowo było) ale w tej promocji tak nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem [beep]em?Nie rozumiem o co niektorym chodzi...Promocja dotyczy chyba pakietow wraz opcjami.Oczywiscie brane wszystko przy podpisywaniu umowy i wtedy jest ten rabat.Nie rozumiem wiec skad teza,ze brane beda tylko najtansze pakiety i to bez opcji.W dodatku nowymi abonentami zostaja starzy abonenci,ktorzy wypowiadaja umowy,by cos uzyskac od Cyfry.Ten nowy user wusuwa dziwne tezy,na ktore czesc sie lapie i placze sie w tej pulapce...Zlote Plusy ma niewielu z tych,ktorzy chca placic malo.W dlugie umowy bawia sie ludzie nieswiadomi,a wiekszosc z nas tutaj ma jako takie pojecie i nich nie korzysta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadawaj takich pytań. Czasami znajdzie się jakiś [beep], który po złości Ci odpisze. W każdym razie nie ja. Oczywiście wiem, że promocja dotyczy pakietów wraz z opcjami. Teza, że będą brane niskie pakiety bierze się z tego, że niewielka część społeczeństwa chce się zobowiązywać do płacenia comiesięcznych obowiązkowych opłat za wysokie pakiety. To czy jest to drogo, czy nie w tym momencie jest nieważne, bo każdy inaczej odpowie w zależności od zamożności własnego portfela. Ale napewno niezachęcające do podpisania takiego zobowiązywania, biorąc pod uwagę fakt, że dotychczas można było to mieć za 38zł i się wycofać lub płacić za opcje. Kto chciał miał prestiż, inny pozostał tylko przy podstawowym. Nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem jest jak piszesz"rozwiązywanie i podpisywanie nowych umów" Czy o to chodzi?. Czy to tak powinno być? A to że w długie umowy bawią się nieuświadomieni. No tak.... całe szczęście że my jesteśmy uświadomieni.

I na koniec. Mnie chodzi o to że to są słabe argumenty do podpisania nowej umowy i że promocja jest kiepska. A mając w pamięci kilka udanych poprzednich miesięcy i znaczny przyrost abonentów Cyfry+ w tym okresie nowe warunki nieco rozczarowują. Pozdrawiam

 

Edycja Burli: Wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prorata jest gratis a pierwszy pełny miesiąc opłacasz już na konto po otrzymaniu rachunku :) U dystrybutora aktywację 1 zł + dekoder na własnośc np 1 zł i to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA+ i BPPARTNERCLUB, przygotowały promocję dla nowych abonentów Cyfry+ -20% taniej przez 12 miesięcy.

 

box_cyfra.jpg

 

box_cyfra_pakiety.gif

 

Dodatkowe opłaty: aktywacja 1 zł, kaucja 0 zł, antena 0 zł.

Najem terminali: terminal SD 10 zł/mies., terminal HD 15 zł/mies.

 

Jeśli chcesz skorzystać z oferty, na stacji BP wymień punkty na kupon, na którym znajdziesz instrukcję postępowania.

 

Źródło: http://www.bppartnerclub.pl

 

P.S.

Według mnie rokuje to na promocję działającą przynajmniej przez okres 12 miesięcy, czyli do listopada 2008r. Ponieważ katalog prezentów w programie BPPARTNERCLUB zmieniany jest raz na rok.

Co Wy na to?

Pozdrawiam,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...