Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za polecenie zapłaty juz upustów nie ma są tylko złote punkty. A jak weżmiesz pakiet prestizowy za 38 zł w tej promocji a potem zechcecie zejśc na nizszy płacicie opłatę 59 zł. Dzwoniłem na infolinie!!

Na stronie CyfryPlus nie zaktualizowali promocji na formy platnosci sa stare trwajace do 30.IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za polecenie zapłaty juz upustów nie ma są tylko złote punkty. A jak weżmiesz pakiet prestizowy za 38 zł w tej promocji a potem zechcecie zejśc na nizszy płacicie opłatę 59 zł. Dzwoniłem na infolinie!!

 

To jaki jest sens brania Canal+ na 1 miesiąc + prorata, skoro można mieć prestiż z większą liczbą kanałów i to na 2 miechy + prorata ?

Kara jest bardzo niska...

 

Ale ta promocja jest tylko dla nowych abonentów, czy się mylę? Chyba nie dadzą temu co teraz płaci więcej za mniej i to przed upływem okresu minimalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Dla starych, nie licząc złotych plusów, są tylko oferty jak im się kończy umowa.

Nowa promocja jest tak dziwnie skonstruowana, że najlepiej wsiąść Prestiż i ewentualnie zrezygnować po 3 miesiącach (z karą 59 zł). Branie innych pakietów za 38 zł w tej sytuacji jest kompletnie bez sensu. No chyba, że kary są wyższe za schodzenie z Prestiżu niż z komfortu, ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także mozliwe ze można sie dogadać ze sprzedawcą a właściwie właścicielem sklepu. Cyfra im daje ostanio wolą rekę a korzysta na tym klient.

 

Co masz na myśli wolną rękę?? Bo odkąd ja znam C+ to nigdy nie dawała nikomu wolnej ręki. A nie sądzę żeby się zmieniło to bo i po co?

 

A co do tych starych philipsów to po prostu jak ktoś ma na magazynie to sprzedaje jak nie ma to nie wyczaruje.

 

Don_Mag

 

Chodzi o to że salony cyfry mogą ze sobą konkurować. Cyfra odgórnie nie narzuca jaka ma być ich marża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejscie z pakietu prestizowego na pakiet komfortowy lub podstawowy kosztuje 10 zl tak samo z komfortowego na podstawowy 10 zl. 59 zl kosztuje zejscie na pakiet powitalny- ale to tez dopiero mozliwe po uplywie okresu minimalnego(chyba ze wystartowalismy z powitalnego wiec wtedy mozna zmieniac pakiety caly czas). pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie powinno być tak;każdy kanał ma swoją cenę i każdy abonent bierze co chce i płaci za to.Podział na pakiety tworzone przez operatora to powoli przeżytek,zapewne i cyfra zanotowała by spory wzrost abonentów,a o to przecież chodzi :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam. ale dziwi mnie właśnie,że nikt tego nie wprowadza.Nie byłoby narzucania niechcianych programów w pakietach.No chyba że o to chodzi,że platforma szczyci się 50 czy 60 kanałami,z których połowy nikt nie ogląda,ale muszą być i ktoś za nie musi płacić :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 maja obowiązują nowe, letnie promocje w platformie Cyfra+. Pełna oferta Cyfry+ z pakietu Prestiżowego jest oferowana za cenę pakietu Podstawowego - za 38 zł/miesięcznie. Taką samą cenę - 38 zł mies. ma mieć również pakiet Komfortowy. Niestety dotyczy to tylko pierwszych dwóch pełnych miesięcy. Czekać trzeba na 1 lipca, gdy Cyfra+ pokaże prawdziwe oblicze opcji Canal+ HD. Okres ważności umowy Cyfry+ PL07 - 13 miesięcy lub 18 miesięcy.

 

Oprócz tańszych dwóch pierwszych miesięcy i niskich cen pakietów Cyfra+ dołączyła prezent dla nowych abonentów w postaci opcji Premium. Dotyczy to w tych promocjach opcji Canal+, HBO i Multi Premium (Canal+, HBO, Cinemax) - tu Cyfra+ dała oglądanie gratis do 3 miesięcy. Dodatkowo ofertę uzupełnia promocja na opcję Cinemax także do 3 miesięcy gratis.

 

Przypomnieć warto, że do 30 czerwca 2007 opcja Canal+ HD (dostępna z opcją Canal+, Multipremium i pakietem Prestiżowym) jest z 100 proc. bonifikatą (koszt opcji - 10 zł miesięcznie - promocja trwa do 30.06.2007). Miejmy nadzieję, że opcja Canal+ HD w lipcowych promocjach naprawdę zachęci nowych abonentów do zakupu kart Cyfry+.

 

żródło:satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejscie z pakietu prestizowego na pakiet komfortowy lub podstawowy kosztuje 10 zl tak samo z komfortowego na podstawowy 10 zl. 59 zl kosztuje zejscie na pakiet powitalny- ale to tez dopiero mozliwe po uplywie okresu minimalnego(chyba ze wystartowalismy z powitalnego wiec wtedy mozna zmieniac pakiety caly czas). pozdro

Wiec najlepsza opcja jest branie pakietu prestizowego. Tylko ze pewniw taka promocja celowo wprowadzana jest na wakacje gdzie malo oglada sie TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie kolego cenę pakietu powiedzmy prestiżowego w stosunku do średniej krajowej zarobków,która to średnia i tak jest z kosmosu z cenami pakietów w każdym innym kraju też w stosunku do zarobków to zobaczysz jak cyfra się ceni

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędny cytat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam będę się upierał że w stosunku do oferty polskie platformy są b.drogie. A poza tym:

1.C+ - tylko gdy kupujesz Canal+ lub HBO

2. CP - gdy zależy ci na Polsacie, sporcie i troszkę na filmach

3. n - gdy mając kablówkę interesowałyby cię tańsze pakiety bo oglądasz głównie tvp, tvn i inne kanały interesują cię od święta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów :!:

 

Jestem zainteresowany ofertą Cyfry +, a konkretniej pakietem podstawowym. Mam do Was następujące pytania:

 

1) http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_295.html Czy ten srebrny dekoder Philipsa w opłacie aktywacyjnej za 149zł jest dobrym dekoderem, tzn. nie ma z nim żadnych problemów?

 

2) Czy poza tą opłatą aktywacyjną w wysokości 149zł nie czekają mnie jakieś "dodatkowe" opłaty na starcie. Wiem, że kiedys była obowiązkowa wizyta instalatora, ale teraz gdy mam ustawioną antene wystarczy, że podłącze dekoder, więc jak to jest?

 

3) Czy w trakcie trwania umowy mogę dokupić np pakiet Canal +, mimo że wpierw się na niego nie zdecyduję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że 189zł przy kupnie a 149zł przy użyczeniu, chyba że czegoś nie skapowałem. Tuner nie jest zły a Canal+ można dokupić, najlepiej koło 5-go bo wtedy do końca miesiąca jest gratis a płaci się za następny miesiąc :) Nie ma chyba innych wydatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...