Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nie sugerujcie się stroną :lol2: Już pisałem wcześniej, że jako główny dekoder może być Philips 6201 w bezpłatnym użytkowaniu :D Po prostu idziesz do punktu i bierzesz umowę i 2 Philipsy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info potwierdzone proszę bardzo

 

Od 24 lutego wprowadzamy dekoder PVR 250 GB jako drugi dekoder do opcji Multiroom. Będzie on dostępny bez dodatkowej opłaty aktywacyjnej za jedyne 5 zł miesięcznie. Aby ułatwić rejestrację umowy z wydaniem tego dekodera, w systemie on-line został utworzony dodatkowy artykuł „NAJEM II PVR DO MULTIROOM”, który powoduje możliwość wydania dekodera PVR z dyskiem 250 GB (typ 29).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten sam model co byl dotychczas udostepniany , po prostu daja go teraz do MR ,

wiec cyfra jako pierwszy operator w POLSCE UDOSTEPNIA abonentowi 2 dekdery PVR

jak dotad nawet żadna platforma ani tv kablowa nie zrobila takiego kroku :P

 

no ale sami wiemy jak to bywa z tym sprzetem cyfry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie ... Co to jest za model ?? jakiś inny procesor ?? czy to jest może po prostu Philips 250GB w nowej nazwie PACE czytałem że to ma być PACE.

PACE czy PHILIPS co za różnica, jedna mafia elektroniczna

http://www.pace.com/global/support/product-list/

o dziwo PACE rozprowadza Philipsy więc już nie wiem kto i co produkuje i co te skrzynki mają w środku za podzespoły...

zwłaszcza ten Philips: https://www.pace.com/universal/support/philips-hdt8520/ czyż nie jest Pacem w Cyfrze nazywany? :) no może nie ten model ale wyglądem identyczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Pace kilka lat temu przejął dział Philipsa który zajmował się produkcją STB. Najwidoczniej przy tym podpisali z Philipsem umowę na używanie ich Brandu.

A sprzedawanie jednego urządzenia przez kilka różnych firm to normalna praktyka, większość producentów nadrukuje Twoje logo na obudowie o ile zamówisz odpowiednią ilość sztuk.

Często też stosuje się uniwersalne obudowy, ponieważ tak jest taniej (nie trzeba zmieniać formy). Elektronika w środku też może być identyczna (albo mieć tylko jedno złącze dodane czy usunięte).

 

Wracając do kwestii drugiego PVR do multiroomu? Co z ofertą dla obecnych abonentów posiadających tą opcję? Czy to oferta tylko dla nowych/przedłużających?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , jakie dekodery warto brac w cyfrze PACE PVR HD czy SAGEMCOM DSI87 HD. Jesl ten drugi to jest duzo gorszy. Oraz do multiroomo PHILIPS DSR 6201 HD czy PHILIPS PVR HD. Oraz ewentualnie czy którys z philipsow jest lepszy od Sagemcoma? Dzieki za odpowiedz

 

Jeden tv mam z hd a drugi starszy sd.

 

Nie potrzebne mi nagrywanie, ma po prostu dzialac sprawnie i sie nie wieszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace HD miałem niecały miesiąc i oddałem,ponieważ tak cudował,że miałem tego dość.Obecnie ze względu na splitter użytkuję dwa Philipsy HD.Mam też w zapasie Sagemcoma,który w moim wypadku sprawował się całkiem,całkiem,ale ponieważ nie współpracuje ze splitterem czeka na swój czas.Jak ktoś potrzebuje dekodera z nagrywarką,to nie ma wyboru,cyfra ma takie dwa,albo swoje własne.Ja mam własną nagrywarkę,więc nie mam takiego problemu.Trzeba dokonać wyboru ze względu na swoje zapotrzebowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Uwaga ! Od 29 lutego nie będzie już możliwości zakupu dekodera Philips 6201 do MR w ramach nowej umowy :-) Pozostanie tylko dekoder Philips PVR 250 na wynajem za 5 zł miesięcznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ! Od 29 lutego nie będzie już możliwości zakupu dekodera Philips 6201 do MR w ramach nowej umowy :-) Pozostanie tylko dekoder Philips PVR 250 na wynajem za 5 zł miesięcznie :-)

 

Jeśli to prawda to się wkur.... bo właśnie w sobotę chciałem podpisać nową umowę i wziąć 6201...Nie da się nic załatwić w salonie :wink: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...