Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie chciało mi się walczyć już z działem utrzymania więc dzisiaj udałem się do punktu i wyszedłem z nowym zestawem.

 

pakiet c+optimum, opcja multi i hd optimum promo, multiroom, dekoder sagemcom hd na darmowe udostępnienie i pioneer sd na własność za 1zł.

 

średnio 113,80zł. miesięcznie

 

dodam, że te 3 darmowe miesiące obejmują tylko główny pakiet, opcje dodatkowe jak multi, multiroom itd są normalnie płatne od pierwszego płatnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały HD za 8 zł z 3 miesiącami gratis można dostać tylko przez telefon ? Mojemu znajomemu dzisiaj telefonicznie powiedzieli że kanały za 8 zł z gratisowymi miesiącami można dostać tylko przez telefon, ciekawe czy konsultantka ściemniała, a może mówiła prawdę, jak sądzicie (chciał pakiet Optimum + HD)

 

@sołtys Grudzień bez opłat + 3 miesiące gratis (według konsultantki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to uwiązaną? Teraz mam stary splitter i przy jakimkolwiek dekoderze hd pewnie nie bedzie dzialal i trzeba bedzie wymienic karte (wiem ze z sagemem nie zadziala zaden splitter) wiec lepiej wziac multiroom. Mam dwa dekodery - strong 6860 i thomson ts4p. To znaczy ze nie polacze sagema hd z zadnym z tych dekoderow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym skorzystać z tej promocji dla abonentów innej telewizji -N- tylko jest jedna kwestia faktury która jak wiadomo przychodzi bezpośrednio na dekoder,aby skorzystać z tej promocji trzeba przedstawić fakturę za ostatni mc ,czy mogę przedstawić im w punkcie umowę z N zamiast faktury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że można przedstawić zapłaconą fakturę z trzech ostatnich miesięcy,ale umowa chyba też wystarczy,jak kiedyś chciałem z takiej opcji skorzystać,a zapłacony rachunek miałem tzw.całościowy,czyli regulowałem z góry za wszystkie miesiące,bo abonament był niski i poszedłem z tym do punktu,to miałem także umowę,facet zadzwonił na infolinię cyfry i mu powiedziano,że umowa też jest wystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zawarł już ktoś umowę z tej nowej promocji 3x0 (trzy miesiące gratis) na 15 miesięcy. Na stronie Cyfry w dalszym ciągu jest stara oferta promocyjna, nie wiem jak to wygląda w punktach Cyfry, chciałbym znać dokładne zasady tej promocji.

 

Edit: dzwoniłem do punktu Cyfry i rzeczywiście jest ta promocja, jej jedyny minus to to, że rabatem 0zł. przez 3m-c nie są objęte opcje dodatkowe, wynajem dekodera i multiroom tylko sam pakiet główny który wybierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...