Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kojak, już nie gadaj, w styczniu 2013 będzie można ją przedłużać. Czy to sezon ogórkowy? Chyba ogórków ozimych :lol2:

PS. Bardzo dobra promo dla nowych, aż nie spodziewałem się że ją aż tak bardzo polepszą i to dopiero 13 grudnia, na Wojciecha :lol2:

PS2. Podliczyłem średni miesięczny koszt C+optimum: 62,4 zł jeśli będziemy płacić do marca 2013 i 52 zł(!) jeśli w styczniu 2013 przedłużymy umowę. Rewelacja, lepiej niż na przedłużeniu 57 zł też na 15 mies. I bez łachy PVR za 10, MR za 5, Extra za 6... Tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było ale nie mam czasu na czytanie ;)

 

Już od jutra, 13 grudnia nowi klienci CYFRY+ decydujący się na zakup pakietów Kompakt, Optimum, CANAL+ Kompakt lub CANAL+ Optimum mogą skorzystać z najnowszej promocji 3x0. W jej ramach nowi Abonenci otrzymają:

 

- 3 pełne miesiące wybranych pakietów CYFRY+ za darmo

 

- bezpłatną aktywację

 

- możliwość darmowego użytkowania dekodera HD Sagem z opcją nagrywania na twardy dysk

 

- najkrótszy okres umowy - 15 miesięcy (3 pierwsze miesiące gratis i kolejne 12 miesięcy płatne)

 

 

 

Nadal aktywna jest również promocja prezentowa dla klientów najwyższych pakietów - Ci, którzy zdecydują się na pakiet CANAL+ HBO Superpremium lub pełną ofertę CYFRY+ otrzymują za symboliczną złotówkę telewizor 3D i dwie pary okularów.

 

 

 

Jednocześnie wciąż obowiązują wprowadzone 28 listopada rabaty – czyli usługa CYFRA+ Multiroomza jedyne 5 zł miesięcznie dla klientów pakietów z CANAL+ i wyjątkowa oferta na opcję eXXXtra z renomowanym kanałem erotycznym HUSTLER HD 3D w cenie 6zł miesięcznie.

 

 

 

Przypominamy, również o nowoczesnym bezpłatnym serwisie CYFRA+ONLINE oraz dostępie za jedyne 10 zł (każdy) do serwisów HBO GO i MOOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 13.12, a po promocji o której pisze DAN-SAT na stronie Cyfry ani śladu. A już ostrzę zęby na pakiet Kompakt za 38zł, bo właśnie padł mi stary dekoder Cyfrowego Polsatu (miałem tam pre-paidowy Familijny) i szukam pilnie taniego zastępstwa. Więc ta promocja pasuje mi idealnie - o ile dobrze zrozumiałem i nie ma żadnych "gwiazdek" nie płacę za aktywację, ani za dekoder, tylko za abonament (38zł Kompakt) począwszy od 4 miesiąca po podpisaniu umowy, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli umowę podpiszę dajmy na to w sobotę, to darmową mam pozostałą część grudnia plus darmowe kolejne 3 miesiące, czy też grudzień jest zaliczany jako pierwszy z bezpłatnych miesięcy w promocji.

Wiem, że może to naiwne pytanie, ale pogubiłem sie w ich regulaminach, które o tym mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...