Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Błąd. Aktywacja dekodera SD - 0zł. Koszt zakupu na własność - 49zł.

 

Sochcio, 15zł.

 

Kryl4, z doświadczenia wiem, że jak ktoś nie czyta co na maila przychodzi to takie kwiatki wychodzą. Aktywacja dla pakietów Start - optimum przy dekoderze HD wynosi 49zł. Więc podpisując na sam pakiet Start i biorąc dekoder HD będziesz miał do zapłaty 148zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.Cyfra kilka promocji już nam przedstawiła i chciałbym wiedzieć czy istnieją jakieś przesłanki co do wprowadzenia zniżek na same pakiety programowe?. Zamierzam teraz podpisać nową umowę i tak się zastanawiam czy jeszcze poczekać chociaż do połowy grudnia czy raczej dać spokój i podpisać już na początku bo wiadomo, że niepełny miesiąc będzie free. Wiem ,że to trudne do oszacowania ale może jednak komuś się coś obiło o uszy. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryl4, z doświadczenia wiem, że jak ktoś nie czyta co na maila przychodzi to takie kwiatki wychodzą. Aktywacja dla pakietów Start - optimum przy dekoderze HD wynosi 49zł. Więc podpisując na sam pakiet Start i biorąc dekoder HD będziesz miał do zapłaty 148zł.

 

Akurat nie otrzymałem tych informacji na maila, a uzyskałem na infolinii Cyfry oraz od po rozmowie z dwoma punktami Cyfry w moim mieście i jednym w mieście sąsiednim. Jeżeli rzeczywiście można zawrzeć taką umowę i zapłacić łącznie 148 zł, to bardzo się cieszę. Tylko, gdzie taką umowę będę mógł zawrzeć, skoro gdzie nie zadzwonię i nie zapytam otrzymuję łączną cenę 198 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko wtórnik potwierdzenia przelewu bankowego w listopadzie jako doładowanie TNK HD na 40 zł. Czy to wystarczy do promocji 3 miesiące gratis ?

 

Dzisiaj pytalem w punkcie cyfry czy może być opłata za TNK HD...kobitka powiedziała mi że "nie" bo to cytuje "opłata z góry za tv" :)

Nie drążyłem dalej tego tematu :)

 

 

Czy ktoś może potwierdzić na 100%, jak naprawdę wygląda sprawa z TNK HD, bo pojawił sie trochę rozdźwięk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat mówię o dystrybutorach, co nie czytają maili, które dostajemy.

kryl4, w dowolnym punkcie, jak wydrukuje Ci umowę to sami się zdziwią, że jest 148zł nie 198.

 

Teraz zrozumiałem. Dziękuję za obszerne wyjaśnienia, przydadzą się:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko jaka jest w końcu opłata za dzierżawę PVR pace przy HBO superpremium? (ten za 99). Mam trzy źródła infolinia 10zł/mieś, jeden salon cyfry 0zł/mieś, drugi salon cyfry 5zł/mieś. Czy podpisywał ktoś umowę i się orientuje? Chodzi o promocje dla abonentów innych platform (3mc gratis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając pakiet start z samą tylko kartą dekodująca, można swobodnie dobierać sobie( wymieniać )tylko jedną opcje dodatkową w danym miesiącu? i jak to wygląda z naliczaniem?np.Biorę dzisiaj sam pakiet start a jutro zamawiam opcje canal + hd , kiedy mogę go najwcześniej wyłączyć?czy za grudzień zostanie naliczona kwota za tą opcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostanie naliczona. W styczniu mozesz zaplanowac odlaczenie - jeden miesiac platny wymagany.

 

TAKA opcja wychodzi korzystniej niż z .pakietem c+start :brawo: kiedyś za pakiet start płaciło sie 9.50 ale nie było w nim żadnych kanałów hd :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w [poniedziąlek zamierxzam podpisac umowe z cyfrą na pakiet canal+ start.Czy ktoś cos wie o nowych promocjach swiatecznych?Nieukrywam ze do 10 grudnia na mecz GD chciałbym miec canal+ w pokoj2 pytanie brzmi jak spisuje sie dekoder SAGEMCOM DSI87 HD?Bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...