Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy podpisując umowę 4 grudnia cały grudzień mam bezpłatny i potem jeszcze 3 miesiące czy nie?

 

Dokładnie tak. :)

 

Przenoszę moje pytanie na nową stronę...da się podpisać umowę z C+ w ramach promocji "3 miesiące gratis" donosząc opłacony pakiet TNK HD?

da sie jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do C+Start nie dodasz nic więcej. MR tylko. Cena już z obniżką. Standardowo kosztuje ten pakiet 51zł.

 

Ten pakiet zawsze kosztował 43 :read: .Żadna mi to promocja.Czyli żadnej opcji dodatkowej pózniej nie da się włączyć ? ale lipa :lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku rozmowach z konsultantami na infolinii mam niejasny obraz sytuacji.

W związku z wypowiedzeniem umowy, z powodu nieakceptacji nowego regulaminu, chciałem przedłużyć umowę, biorąc pakiet Start i dekoder Sagemcom. Niestety dekoder jest oferowany w cenie 198 zł.

 

Pomyślałem więc, że zawrę nową umowę.

Po kilku rozmowach uzyskałem informacje, że aktywacja wynosi 99 zł albo 49 zł (otrzymałem dwie różne odpowiedzi od dwóch różnych konsultantów). Nadto, że dekoder mogę mieć za 99 zł - ale tylko na wynajem.

 

W związku z tym, nie wiem ile wynosi przy pakiecie Start opłata aktywacyjna oraz czy dekoder Sagemcom za 99 zł otrzymuje się na własność czy na wynajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podpisując umowę 4 grudnia cały grudzień mam bezpłatny i potem jeszcze 3 miesiące czy nie?

 

Dokładnie tak. :)

 

Przenoszę moje pytanie na nową stronę...da się podpisać umowę z C+ w ramach promocji "3 miesiące gratis" donosząc opłacony pakiet TNK HD?

da sie jak najbardziej

 

 

Mam tylko wtórnik potwierdzenia przelewu bankowego w listopadzie jako doładowanie TNK HD na 40 zł. Czy to wystarczy do promocji 3 miesiące gratis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko wtórnik potwierdzenia przelewu bankowego w listopadzie jako doładowanie TNK HD na 40 zł. Czy to wystarczy do promocji 3 miesiące gratis ?

 

Dzisiaj pytalem w punkcie cyfry czy może być opłata za TNK HD...kobitka powiedziała mi że "nie" bo to cytuje "opłata z góry za tv" :)

Nie drążyłem dalej tego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, do was nie dociera?

Jest błąd na stronie i wyświetla wam 49zł za aktywację ze sprzętem HD. Taka jest cena tylko przy pakietach bez Canal+ z przodu. Reszta jest za 0zł.

 

Dzwoniłem dzisiaj do kilku dystrybutorów Cyfry i uzyskałem informacje, że w pakiecie Start, dekoder Sagemcom mogę nabyć na własność za 99 zł + 99 zł - aktywacji.

Tak więc mamy poza 0 zł, 49 zł również trzecią stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...