Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weź ulotkę i porównaj z tym na stronie.

 

A tu z życia wzięte:

- pewien koleś u dystrybutora zadał to samo pytanie i sam stwierdził, że zamówi przez neta to będzie mieć więcej kanałów :lol2:

 

Błędy bywają i na stronie i na ulotkach, a na ostatnich zamiast Playstation jest Palaystation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie przyjdzie konsola co u ruskich za 50zł można dostać :P + 10 kadridży z grami 999999 in 1 :P

 

 

tomek84, błędy się wszędzie zdarzają, jak to kolega DAN-SAT napisał. Poza tym ulotki są drukowane wcześniej i raz na jakiś czas, więc może się zdarzyć, że nie będzie na niej kanału, który już w ofercie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak to jest z tym ,że 3 miesiące gratis dla nowych abonentów-czy muszę podpisać w punkcie c+ i przedstawic rachunek z N czy moge zamówić przez internet i przesłaćim faksem .Zamawiam przez internet pakiet i aktywują mnie go 5 listopada-czyli mam listopad gratis i 3 następne miesiące gratis i dopiero płace za marzec.Tak jest czy się myle?.Kiedy płacę za aktywacje 99 zł czy może wynieśc 1 zł?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko boska żartobliwa...

 

Zgłasza się przez internet -> dystrybutor dostaje namiary na ciebie od centrali -> umawia się co do wizyty i potem tylko podpisujesz umowę w punkcie.

Rachunek przedstawiasz u dystrybutora.

Nie możesz sobie aktywować kiedy chcesz, karta aktywuje się w momencie podpisania umowy.

 

Aktywacja za 99zł jest przy sprzęcie HD, 1zł przy SD i samej karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku nie było wogóle praktycznie oferty świątecznej. Dawali to samo co w listopadzie, a lepsze warunki się dostawało nawet po nowym roku czy nawet po repakietyzacji w marcu. Jak będzie w tym roku nikt nie wie. Wszystko się pewnie rozstrzygnie po tym jak się okaże kto zakupi N-kę i jaki będzie to miało wpływ na runek SAT w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Mam pytanie. Mój kuzyn chce wziąć cyfrę. Chce pakiet optimum plus ewentualnie hd optimum za 11 zł. Czy lepiej brać sam pakiet optimum w punkcie cyfry a potem sobie ewentualnie domówić hd optimum na infolinii. Czy jak się weźmie tą opcję dodatkową to można ją w każdej chwili odłączyć a potem dalej włączyć ? Czy ma znaczenie czy bierze się tą opcję dodatkową przy podpisywaniu umowy czy nie żeby potem sobie włączać i wyłączać ? Czy czekać do listopada na podpisanie umowy z cyfrą - może coś będzie taniej i zróżnicowane pakiety ? Trochę zamotałem to pytanie ale chciałem żeby wszyscy zrozumieli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanko,

Umowa kończy mi się w tym miesiącu.

Niedawno złożyłem rezygnacje.

Znalazłem dzisiaj ciekawą ofertę,

Czy te 3,4 miesiące bez abonamentu będą dotyczyć także Prestiżowego HD za 168,90 z konsolą PS3 ????

Jeżeli tak to chyba w to wejde, jeżeli nie to się zastanowie.

A wy jak myślicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oferta dla klientów przechodzących od innego operatora i nie ma nic wspólnego z konsolą :-) Po drugie nie ma takiego pakietu jak Prestiż HD, jest tylko pełna oferta Cyfry+ za 168,90 zł składajaca się Canal+ Optimum i wszystkich dodatków :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując umowe na początku miesiąca, dany miesiąc jest gratis.... A gdybym dostarczył jeszcze rachunek ze posiadam inna platforme to prawda jest że otrzymam jeszcze 3 miesiące gratis?

Czyli łacznie prawie 4 miesiace można skorzystać gratis? Dobrze rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...