Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tez jestem zainteresowany nowymi promocjami ale w w czerwcu bo 31.05.2011r koncze wypowiedzwnie w Cyfrowym Polsacie i chce sie przeniesc do Cyfry+.Moze wykroje jakas promocje dla abonetow z innych platform.Ciekawe czy cos ugram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od jutra tj. 6 maja kosmetyczne zmiany w ofercie:

 

1. Oferta FILM HD czyli Canal+ Optimum + HBO HD za 99 zł przez cały okres umowy (czyli 78 + 21)

+ Filmbox i Cinemax 2 miesiace gratis

 

Uwaga - od 6 maja dekoder Pace PVR HD 500 bedzie wydawany wyłacznie do pakietów Canal+ Optimum, Canal+Kompakt oraz Canal+ Start

 

Do pakietów bez Canal+ bedą wydawane wyłącznie dekodery Philips PVR HD 250

 

Oczywiście zakup dekoderów HD bez dysku nadal obowiązuje na dotychczasowych zasadach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 zł opuścili, też mi zaszaleli. Mogliby dodać choć kanały HD w tej cenie i do stu zł mielibyśmy całkiem niezły pakiecik. A z dekoderami to już zupełnie czeski film. Braki mają czy co?

Owszem, mogliby dać Philipsa ale za np. 5 zl a Pace za 10 i byłoby OK, ludzie braliby bardziej równomiernie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie można kupić samego Canal+ Sport za chociażby 20zł,przeszedłem na początku stycznia z Cyfry do N ,i tylko tego programu z całej oferty cyfry szkoda :? .Masz ci los za jeden praktycznie kanał liczą 39zł miesięcznie ,bo canal+ film kompletnie mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie oferty dla nowych abonentów przychodzących z innych telewizji. Z tego co wyczytałem pakiet Canal+ Kompakt za 62 zł (Sagemcom HD za 29 zł + 99 zł aktywacji), Canal+ Start za 43 zł (Sagemcom HD 99 zł + 99 zł), dodatkowo 3 miesiące gratis przy 23 miesiącach trwania umowy. Pytanie jest następujące, czy abonenci przychodzący z innych telewizji mogą liczyć na lepszą ofertę zamawiając przez internet (i podpisując w salonie) w stosunku do podpisania umowy w salonie. Jeżeli coś namieszałem w ofercie proszę o poprawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diabetic: zamawiając przez internet zawsze opłaca się te 2zł zawsze coś lepszej nie ma ale taka samą ofertę dostaniesz i ona się liczy jak sam zadzwonisz na infolinię i zamówisz ja tak zrobiłem dla siostry i bez problemu na infolinii kompakt dostałem za 36zł to przykładowo.(bez dla innych tv)

 

 

@pavello :zawsze masz pełny miesiąc za 0zł biorąc 2,3,4 dnia miesiąca + pozostałe w promocji czyli razem 3 miesiące,bo jak bierzesz 31,01 dnia to masz tylko 2 miesiące w promocji.

 

 

 

@ ramzes:198zł sagemcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie jak bym np. podpisał w Czerwcu takową umowę (19 miesięcy) to oczywsice zdecydowanie lepsza ofertę bym otrzymał niż za 23 miesiące przechodząc z innych TV ? Jak się nie mylę moja umowa by zakonczyła się na Promocjach w Grudniu . Co by było bardziej korzystne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...