Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

syntex11 napisal 'majac' czyli podejrzewam ze juz ma, podlaczenie hd optimum jest bez zobowiazania(chociaz napisal w dziale dla nowych abo :P)(po przedluzeniu lub podpisaniu nowej umowy kiedy sie wybralo opcje hd nie mozna z niej zrezygnowac, a jezeli sie w trakcie podlaczy to jak najbardziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten formularz na necie wciąż jest niedopracowany, nie ma np możliwości wyboru okresu trwania umowy. Więc chyba trzeba trochę poczekać. Ja dalej wypatruję tego 5 zł za Kompakt HD przy 26 miesięcznej umowie :)

 

Wciąż dodają jakieś ikony w konfiguratorze, poprawiają układ. Coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co gdzieś tu na forum widziałem, to przy umowie na 26 miesięcy HD Kompakt i HD Optimum kosztują 5 zł zamiast 11 zł. O innych różnicach między umowami na 19 a 26 miesięcy na razie nie słyszałem. Ale na pewno muszą dać coś taniej, bo kto normalny mając do wyboru na jednakowych warunkach dwie umowy podpisze tą na dłuższy okres? Szczególnie, że biorąc w kwietniu umowę na 19 miesięcy jej koniec przypada na listopad 2012. Muszą więc jakoś zachęcić do podpisania umowy na 26 miesięcy trochę tańszą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmi to śmiesznie, ale co tam - zapytam :)

Chodzi o to, że te dekodery oraz satelita co mam obecnie były kupione wraz z inną umową - podpisaną przez innego domownika :) Rozumiem, że nawet jeżeli ta stara umowa się jeszcze nie zakończyła, to na tych dekoderach da się bez problemów aktywować nową umowę? Inaczej mówiąc, ani dekodery ani satelita nie są w żaden sposób "powiązane" z jakąkolwiek umową z Cyfrą+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelite zapewne Ciebie nie stać.

Na antenę zapewne tak , możesz z nią robić co chcesz .

Jeżeli dekodery zakupiłeś również na własność to oczywiste że są Twoją własnością.

Natomiast jeśli je dzierżawisz to już własność cyfry .

Możesz podpisać nową umowę bez kupna jakiegokolwiek dekodera od Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Canal+ Optium lub Kompakt.Warto czekac na święta?? i czy wiadomo jak będzie z Polską ligą??
Jeśli chodzi o oferty to raczej niewiele się zmieni. Poprzednia promocja trwała 4 miesiące bez większych modyfikacji. Także jeśli chcesz nową umowę, to najlepiej początkiem miesiąca się zainteresować..

 

Co do ekstraklasy, to na razie nic nie wiadomo, niestety.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...