Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki.

studiuje oferte cyfry, i jest opcja dla abonentow innych telewizji. tesciowa ma cyfeoy polsat. umowa konczy sie jej za 5 miesiecy. czy oferta cyfry jest tylko dla abonentow,ktorzy wypowiedzieli umowe np CP? czy jest taka opcja,ze tesciowa wezmie cyfre na siebie,pokaze rachunek, ze ma CP i bedzie miala C+ i CP w tym ze w cyfrze 3 miesiace gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

studiuje oferte cyfry, i jest opcja dla abonentow innych telewizji. tesciowa ma cyfeoy polsat. umowa konczy sie jej za 5 miesiecy. czy oferta cyfry jest tylko dla abonentow,ktorzy wypowiedzieli umowe np CP? czy jest taka opcja,ze tesciowa wezmie cyfre na siebie,pokaze rachunek, ze ma CP i bedzie miala C+ i CP w tym ze w cyfrze 3 miesiace gratis?

 

Dokładnie... umowa może być aktywna, a jeśli zdecydujesz się na Optimum, to masz jeszcze Multiroom za 1 zł i nie trzeba wydawać kaski na spliter :) = dostałem 2 niezależne karty (bez konieczności ich 'macania' co 6 godzin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Biorąc pakiet Optimum w promocji dla abonentów innych operatorów, od 1.05 do ceny 50 zł trzeba doliczyć cenę 5 zł (różnica między starą a nową ceną pakietu)?

2. Czy promocje od 18.03 będą lepsze od tej dla abonentów innych telewizji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie z podpisywaniem umów na 18 marca, czyli na nowe promocje z nowymi pakietami i opcjami. Całkiem rozsądnie one (promocje) wyglądają więc myślę że warto poczekać biorąc pod uwagę bieżące oferty.

 

Hugo napisz cos wiecej. Mysle ze wielu osobom taka informacja sie przyda. Co niektorzy wielkie "hallo" i tajemnicę robili tutaj na forum w sprawie podwyzek, regulaminu itp. Media2 jakos pierwsze o tym napisalo i wszystko sie wyjasnilo i nikt nie robil z tego tajemnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie z podpisywaniem umów na 18 marca, czyli na nowe promocje z nowymi pakietami i opcjami. Całkiem rozsądnie one (promocje) wyglądają więc myślę że warto poczekać biorąc pod uwagę bieżące oferty.

 

Czyżby następny z cyklu "wiem, ale nie powiem". :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, siostra chce wziac dzisiaj abo w promocji dla abo innych telewizji bo z n przechodzi za moją namową. Jak dzisiaj podpisze to dotyczy ją stary regulamin. Ale wiemy, ze 18 wchodzi nowy. I wchodza tez "jakies" nowosci, ktore mogą okazać sie korzystniejsze. Wiec jakby co to ona moze zrezygnowac wysylajac wypowiedzenie, czy juz dzisiaj ją dotyczy nowy regulamin ? Moze ktos rozwiac moje watpliwosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest ostatni dzień obowiązywania promocji dla Abonentów Innych Telewizji. Przy podpisywaniu umowy jest jeszcze stary regulamin i cennik, tak więc CYFRA+ będzie musiała (jeśli oferty w tej promocji będzie dotyczyć zmiana warunków umowy w trakcie jej obowiązywania) przesłać zmianę regulaminę/cennika - a wtedy jeśli ktoś nie będzie się zgadzał może wypowiedzieć umowę.

 

Ktoś w którymś wątku na tym forum pisał, że w CTA uzyskał informacje, iż dla wszystkich umów zawartych po 1 marca, nowy regulamin i cennik ma przyjść wraz z kwietniowym rachunkiem i okres wypowiedzenia dla takich umów będzie do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychoo

 

Jak podpiszesz dzis to i tak podwyzka Cie nie ominie po wejsciu Nowego Reg. ( w Twoim przypadku on wejdzie od 1 maja ). No ale do konca kwietnia bedziesz mogl wypowiedziec umowe ( w czasie wypowiadania nie bedziesz mogl podpisac nowej chyba ze na innego czlonka rodziny ).

 

@blue

 

Ta promocja byla przedluzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w promocji można podpisać umowę w stałej cenie na cały okres minimalny (19 albo 26 mcy) z następującymi pakietami:

 

Start - 19zł

Canal+Start - 43zł

Kompakt - 38zł

Canal+Kompakt - 62zł

Optimum - 54zł

Canal+Optimum - 78zł

 

Multiroom można wziąć za 15zł do Optimum albo do każdego pakietu Canal+. Aktywacja przy dekoderze SD - 1zł, przy HD - 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...