Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nowy rok i ceny promocyjno-świąteczne pozostały (mowie o rabatcha) wiec na dniach raczej zamówię. Z waszą pomocą chciałbym zrobic małą symulacje, czy dobrze licze.

 

Zamawiany pakiet to OPTIMUM HD + C+HD - umowa na 19 miesięcy

 

Zamawiam przez zakładke ZAMÓW CYFRE+ aby zusykac 1 miesiąc gratis. I tak, ide dajmy na to w poniedziałek 3 stycznia. Pytanie, czy jesli umwoa jest od 3 stycznia, to "naliczanie" na rachunek zaczyna sie od 1 lutego ? Zakładam że tak i w.g tego zalozenia bede liczył rabaty. A wiec pakiet OPTIMUM HD 10 miesięcy rabatu czyli cały luty, marzec... bla bla do 30 listopada 2011. C+hd rabat 8 miesięcy przez cały luty, ... do konca wrzesnia 2011. Zgadza się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zamawiam przez zakładke ZAMÓW CYFRE+ aby zusykac 1 miesiąc gratis. I tak, ide dajmy na to w poniedziałek 3 stycznia. Pytanie, czy jesli umwoa jest od 3 stycznia, to "naliczanie" na rachunek zaczyna sie od 1 lutego ? Zakładam że tak i w.g tego zalozenia bede liczył rabaty. A wiec pakiet OPTIMUM HD 10 miesięcy rabatu czyli cały luty, marzec... bla bla do 30 listopada 2011. C+hd rabat 8 miesięcy przez cały luty, ... do konca wrzesnia 2011. Zgadza się ?

 

Za styczeń będziesz miał naliczoną jedynie opłatę za dzierżawę dekodera w wysokości 15zł, jeśli zdecydujesz się na dekoder z nagryawrką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłem w systemie i oczywiście można dokupić C+ Sport do pakietu Start, w opcji z obligacją i bez :D

 

A jest jakaś w ogóle opcja, możliwość wynegocjowania bezpośrednio w BOA przy podpisywaniu nowej umowy pakietu Canal+ HD i przypisania go do pakietu Start? Zwyczajnie nie potrzebuję tylu kanałów z paczki Kompakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie opcje dla przy nowych umowach są na stałe przypisane i nie można ich modyfikować :-) Do pakietu Start nie podłączysz żadnej opcji HD, nie ma szans :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wieloletnim abonentem cyfry,dziś podpisałem umowę z N.Troszku szkoda mi Cyfry ,ale na taką podwyżkę i umowę na tak długi czas nie mogłem sobie pozwolić .Może kiedyś wrócę ,ale puki co interesująca oferta mnie kosztuje średnio ponad 72zł a to za drogo było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...