Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najprościej wróc do dystrybutora w ciągu 48h. Zmiany zrobisz bezproblemowo. Uważaj na święta i zmiany promocji. Wtedy może to być utrudnione.

 

Wracając do dyskusji o dekoderach. Testowałem osobiście jeden dekoder 2231. Działał bardzo poprawnie. Wydałem abonentom też wiele dekoderów tego typu i nikt nie zgłosił się dotychczas z zastrzeżeniami czy reklamacją. Uważam, że jest to bardzo dobrze działający odbiornik dedykowany SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Właśnie dołączyłem do Waszego grona.

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem zakupu CYFRY+, choć powiem szczerze, że spodziewałem się promocji podobnej do minionego roku ;)

 

Dziś mamy 22 grudnia, więc nie wydaje mi się, żeby dłuższe czekania na "cud" przyniosło korzyści, tzn. nie wydaje mi się, że zmieni się promocja do Świąt.

 

Proszę bardziej doświadczonych kolegów o pomoc związaną z zakupem - podpisaniem nowej umowy.

 

Potrzebuję 2 dekodery/multiroom - obowiązkowo. Jeden koniecznie HD, najchętniej z nagrywarką drugi dobry nie zwieszający się SD.

Interesuje mnie pakiet OPTIMUM HD + ew. dodatki....

Nie wiem jak będzie korzystniej z dekoderami, multiroomem i opłatami wybierając umowę na 19 czy na 25 miesięcy.

Czy podpisując dłuższą umowę są tańsze opłaty za dekodery, za wynajem?

 

Proszę doradźcie mi fachowo ze wszystkim.

Z góry dziękuje.

G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mógłbyś to sobie wywnioskować czytając odpowiednie wątki :> Jeśli chcesz Multiroom to koniecznie umowa na 25 miesięcy, bo wtedy jest za 1 zł./mies., a przy umowie na 19 miesięcy - 7,50 zł./mies. Dekoder z nagrywarką za taką cenę, jak jest teraz, to ci odradzam. Weź sobie dekoder HD bez nagrywarki na własność za 1 zł + 99 zł aktywacja (przy umowie na 19 miesięcy koszt dekodera HD to 49 zł + 99 zł aktywacja). Drugi dekoder SD to najlepiej będzie na własność Pace DSR 2221 za 49 zł + 1 zł aktywacja. I zamów sobie Cyfrę+ przez stronę internetową lub przez telefon, to wtedy na pakiet będziesz miał 1 miesiąc więcej rabatu 50%. Możesz jeszcze do Optimum HD dobrać opcję Canal+ lub Canal+ HD i wziąć udział w konkursie Cyfry+, który jednak jest tylko do piątku włącznie. Canal+ będziesz miał 1 miesiąc gratis, potem 8 miesięcy 50% taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego raczej skorzystam z Twoich wskazówek.

 

Zapomniałem tylko zapytać o kwestię opłat aktywacyjnych. Czy dokonuje się ich w momencie podpisywania umowy w punkcie, czy też są one doliczane do 1 faktury?

 

I jeszcze jedno, czy biorąc dodatkowo Canal+ HD mogę w dowolnym momencie z niego zrezygnować np. po miesiącu lub dwóch (biorąc oczywiście pod uwagę droższą opłatę), czy jest to możliwe tylko po upływie okresu promocyjnego - 8 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie czy można zrezygnować z opcji dodatkowej w okresie promocyjnym, ale raczej tak, jednak tracisz już przyznane rabaty i wg mnie to się kompletnie nie opłaca. Pamiętaj jednak, że jak zdecydujesz się na udział w tym konkursie Cyfry+, to Canal+ musisz wziąć za zobowiązaniem na cały okres umowy i wtedy masz 1 miesiąc gratis, potem 8 miesięcy 50% taniej, a w przypadku Canal+ bez zobowiązania nie masz jednego miesiąca gratis, tylko 8 miesięcy 50% taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten konkurs osobiście patrzę z przymrużeniem oka ;) To tak jak wygrać los na loterii, lub w totka. Raczej nie skorzystam z Canalu+, bo te opłaty fajnie wyglądają tylko w okresie promocyjnym, ale wiadomo rzecz gustu.

 

Przed chwilą dzwoniłem do mojego najbliższego (znajomego) dystrybutora i zaproponował mi się wstrzymać do wigilii. Powiedział co prawda, że nie ma żadnych oficjalnych informacji o zmianie promocja, ale być.....może C+ coś dorzuci jeszcze pod choinkę, a nawet jeśli nie to w wigilię będą obowiązywać jeszcze dzisiejsze promocje, zatem nic nie stracę, a być może zyskam. Czego sobie i Wszystkim nowym abonentom życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie czy można zrezygnować z opcji dodatkowej w okresie promocyjnym, ale raczej tak, jednak tracisz już przyznane rabaty i wg mnie to się kompletnie nie opłaca. Pamiętaj jednak, że jak zdecydujesz się na udział w tym konkursie Cyfry+, to Canal+ musisz wziąć za zobowiązaniem na cały okres umowy i wtedy masz 1 miesiąc gratis, potem 8 miesięcy 50% taniej, a w przypadku Canal+ bez zobowiązania nie masz jednego miesiąca gratis, tylko 8 miesięcy 50% taniej.

 

Przy opcji Canal+ bez zobowiązania klient również otrzymuje 1 miesiąc gratis, przejrzyj dokładnie procedury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy opcji Canal+ bez zobowiązania klient również otrzymuje 1 miesiąc gratis, przejrzyj dokładnie procedury...

 

Tylko chyba już nie wchodzi wtedy w grę udział w konkursie, chyba trzeba się zdeklarować na cały okres minimalny (podpisać z góry), żeby brać w tym losowaniu tv

 

Ja również czekam do ostatniego dnia, a jak nie to w noworocznej. Nie spieszy mi się z podpisaniem umowy, a nóż widelec coś dorzucą :D

 

 

Dokładnie kolego ;)

 

Najgorsze rozczarowania byłoby wówczas gdybym dziś podpisał umowę, a dajmy na to za 3 dni dorzucili by np. tv (opcja zeszłoroczna) lub jakieś dekoderki z aktywacją za 1 zł.

 

Czekajmy cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans juz na nową promocje ta co jest ma byc do końca roku a konkurs z telewizorami do piątku jedyne co to na multiroom jest bardzo korzystna promocja no i na dekodery SD z 99 na 49 i to jeszcze za nowe pace 2231 nowe od miesiąca w sprzedaży dwa lata gwarancji opłaca się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tak naprawdę nie wie nikt, czy są szans, czy ich nie ma.

Dystrybutorzy o nowych promocjach dowiadują się w tym samym dniu rano - po przeczytaniu e-maila od centrali.

 

Jedynymi osobami, które mogą wiedzieć nieco więcej jest ścisłe grono CYFRY+ z centrali zajmujące się promocją etc.

Więc gadki typu "nie ma szans" są bezpodstawne.

Pożyjemy - zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli pracujesz w cyfrze to doskonale powinieneś wiedzieć w jakim czasie wchodzą nowe promocje możesz nie wiedzieć jakie ale w jakim czasie to tak. Każdy dystrybutor wie mniej więcej w jakim czasie a jak nie wiesz to zapytaj swojego regionalnego to ci powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się jeszcze zastanawiam, czy telefonicznie można jeszcze coś ugrać - poza tym co w tej chwili oferują.

Czy ktoś z Was ma jakieś takie doświadczenie.

 

Może np. mniejsza opłata aktywacyjna? Czy konsultanci mają taką możliwość, dać coś extra dla nowego klienta poza tym co w danej chwili jest podane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się jeszcze zastanawiam, czy telefonicznie można jeszcze coś ugrać - poza tym co w tej chwili oferują.

Czy ktoś z Was ma jakieś takie doświadczenie.

 

Może np. mniejsza opłata aktywacyjna? Czy konsultanci mają taką możliwość, dać coś extra dla nowego klienta poza tym co w danej chwili jest podane ?

przy nowej umowie dostaniesz tylko to co jest oferowane w promocji na daną chwile a negocjować mogą jak tu kolega wyżej napisał tylko obecni abonenci którzy przedłużają umowę wtedy można coś uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...