Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie zdarzyło się aby promocja Wielkanocna była lepsza od tej grudniowej, zawsze była ona jednak gorsza, w tym roku raczej także nie będzie inaczej, ale pewnie na wielkanoc dadzą ciekawsze promocje niż te co są teraz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonił do mnie konsultant z propozycją przedłużenia. Trochę się zdziwiłem, bo dzwoniłem do nich parę dni temu i mowy nie było, bo umowę mam do końca maja. Na początek zaproponował opcję 'salonową' czyli 30% zniżki przez pół roku, po kilku rundach negocjacji doszliśmy do 54 zł za Komfortowy+ i Canal przez całą umowę (13 miesięcy), ale za nic nie chciał dorzucić opcji HD (przy okazji twierdził, że w Cyfrze nie ma Animal Planet HD :) ). Umówiliśmy się na następną rozmowę, jak będzie miał coś atrakcyjniejszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam powitalny z C+, umowa do końca maja. Dzisiaj miałem telefon z ofertą przedłużenia. Najpierw miła pani zaoferowała przedłużenie o 15 miesięcy, co od razu odrzuciłem. Potem zaproponowała 13-to miesięczną ofertę "salonową": 9 mies. 13,93 za powitalny, dodatkowo C+ za 9,90 na cały okres umowy. Nie zgodziłem się, ponieważ okresy minimalne byłyby sumowane i umowa trwałaby do końca lipca. Może w salonie będą mieli ciekawszą propozycję, przede wszystkim taką, która skróci mi okres minimalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zdarzyło się aby promocja Wielkanocna była lepsza od tej grudniowej, zawsze była ona jednak gorsza, w tym roku raczej także nie będzie inaczej, ale pewnie na wielkanoc dadzą ciekawsze promocje niż te co są teraz ;]

 

Nigdy wcześniej też promocja styczniowa nie była porównywalna do grudniowej a teraz jednak tak było. A dla osób które chcą przede wszystkim canal+ obecna promocja lutowa jest lepsza od grudniowej i styczniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że pisze tu, ale w innym działach nikt nie odpisuje. Może tu ktoś pomoże.

Mam tuner Pace gold box, kupiłem go z myślą by podłączyć go pod splitter. Na dekoderze jest naklejka "Canal + Cyfrowy, nr seryjny" i itp. Tuner działa, tylko, że używany był w Cyfrowym Polsacie i nie mogę zmienić listy na tą z Cyfry. Łapie mi tylko Vive i 4fun.tv bo to jest darmowe w polsacie. Da się to jakoś przeprogramować by chodziło to w Cyfrze? Z góry dzięki za info.

 

Jeśli już gdzieś padło takie pytanie, to podajcie chociaż link, bo szukałem ale nie znalazłem niczego takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.dzis dzwonili do mnie z cyfry w sprawie przedłuzenia(umowa do końca maja).Po negocjacjach doszlo do 54 za komfort+ z canal+ przez caly okres umowy(13 miesiecy) Nie zgodzilem sie- czekam na lepsza oferte na świeta bo chcialbym jeszcze filmboxy grats i hbo grats na 2-3 miesiące. Co o tym myślicie-brac to co daja ,negocjowac dalej(tylko ciekawe ,czy można cos więcej ugrać?) ,czy czekac na ofertę świąteczna.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako rekompensatę do zeszłorocznej promocji (stała opłata 29 zeta przez osiemnaście miesięcy + dekoder SD za 79 zeta) dostałem paczkę HBO do końca lutego i przez kolejne dwa miesiące gratis. Dodatkowo ! Było mi miło usłyszeć słowo - przepraszamy.

Szacun dla Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu przedłużyłem umowę na 18 m-cy z opcją HD. Obecnie mam SD. Niedawno dzwoniłem do CTA, aby wyłączyli mi HBO od marca (zniżka do końca lutego) i przy okazji pytam o dekodery HD. Okazało się, że do mnie nie przyjdzie wezwanie do wymiany dekodera ( jak otrzymali je niektórzy koledzy), w systemie mam jedynie uwzględnioną zniżkę, a za dekoderem mam sobie sam latać i szukać. Mają być w kwietniu. To trochę chyba przegięcie 4 miesiące oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...