Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak kol. Obik. Promocja dobra tylko wymagania duuuże , nawet za duuuże. Faktycznie daj komuś palec to Ci całą rękę będzie chciał up :censored: dolić. Ale tak popatrzeć z innej strony to hmmm... powinni Ci jeszcze dopłacić, żebyś został. Byłoby to fair. Przynajmniej mogliby się pochwalić, że mają jednego abonenta więcej, a i odsetek odejść byłby mniejszy i konkurencja by Cię nie dostała. Ja bym o to walczył na Twoim miejscu. Głupi byłem, że o tym nie pomyślałem jak sam przedłużałem umowy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obik: Nie ma się co tu licytować na kanały, bo Ty wolisz EskęTV i Boomerang, Eskę akurat mam na swoim Ferdku i dla mnie żadna rewelacja, moja córka jest za mała na Boomerang, a lubi MiniMini, w C+ mam jeszcze Planete i NatGeo, no i kuchnię.tv dla żonki (jestem łasuchem, więc dla mnie też dobrze, że mam go w pakiecie), a poza tym płacę mniej niż w innych platformach za to samo, więc mi C+ pasuje najlepiej. Chodziło mi tylko o to, że promocje w C+ są wyjątkowo dobre, jednak zawsze znajdzie się jakiś malkontent, któremu będzie to mało, ale bądźmy realistami, nikt nie da Ci full-wypas-pakietu za ok. 30 zł, jak widać N-ka ledwo zeszła poniżej 50 zł, a ciekawe co zaoferuje przy przedłużeniu tejże umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mars28 ale ten pudło rekorder drogo kosztuje a ja mam Stronga który jest szmelcem mało to miałem z nim problemów.Porównujesz ofertę u nich masz Eska TV najlepszy kanał muzyczny od MTV Polska to mi się z.... chce masz Bumerang najlepszy kanał z kreskówkami.

 

Ja tylko mówi ze w moim przypadku ta promocja jest dla mnie nie korzystna

 

Multipakiet z samym Canal+ mogę dokupić kiedy chcę i to z umową na rok a nie 18 miesięcy

po za tym jak mi wygaśnie umowa w środku roku to jest drożyzna w platformach.

 

Obik, nie spieram sie z Toba co do jakosci i oferty kanalow, jezeli uwazasz ze Eska TV jest lepsza niz MTV, masz do tego prawo, ale nie porownania oferty cenowej N do C+ jest juz mocno na wyrost. W Promocji swiatecznej/noworocznej byly dostepne umowy na 13 miesiecy ze znizkami przez 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze dni 8, bo na rozpatrzenie mają 30.

Pytanie tylko, czy odpowiedź będzie pisemna/listownie, czy też telefonicznie...

Właśnie rozmawiałem z niezwykle uprzejmą panią od reklamacji. Po wysłuchaniu nagrania okazało się, że OCZYWIŚCIE (pani bardzo to podkreślała) mam rację. Co ciekawe konsultant też niewinny - wystąpił błąd systemu :brawo: Na wszelki wypadek poprosiłem o pisemne potwierdzenie tej rozmowy. Chwilowo zwracam honor Cyfrze :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem abonentem Cyfry+ od prawie 4 lat. Opcja na dzień dzisiejszy: podstawowy+ do tego C+. Abonament miesięczny 82,80 (najem dekodera SD - 10 zł)

 

Dziś skontaktowałem się telefonicznie z biurem obsługi w celu zmodyfikowania umowy (interesowała mnie opcja HD)

 

Oto jaką ofertę mi przedstawiono:

 

- przedłużenie umowy na czas określony - 13 miesięcy

- 30% rabatu na pakiet podstawowy+ (przez pełne 13 miesięcy)

- 30% rabatu na opcje C+ (przez pełne 13 miesięcy)

- wynajem dekodera PVR HD za 0 zł (przez pełne 13 miesięcy)

- C+ HD za 0 zł (przez pełne 13 miesięcy)

- opcja 5x HD za 0 zł (przez pełne 13 miesięcy)

 

Reasumując, miesięczny abonament przez pełny czas trwania umowy ~ 51 zł

 

Co sądzicie o tej ofercie i czy jest szansa wywalczyć coś lepszego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagi82 reasumując mogą cie pocałować w d... ,to samo dostają nowi ty na dekoder PVR będziesz musiał czekać a nowy ma od razu.

 

Podstawowy z Canal+,Filmbox,kanały HD, za 39,9zł plus 10zł wynajem dekodera

 

Wieloletni dostają to samo co nowi żenada.

 

Chłopie 82zł za podstawowy z Canal+ ,chyba bym był głupi bym tyle za taką ofertę płacił,cyfra ma sporo [beep]ów.

 

Przy cenie 30zł za owy pakiet zaprzyjażniony dystrybutor powiedział ze i tak z połowę na tym zarabiają.Poczekaj aż podadzą wyniki finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znana jest promocja na początek luty,czy coś się zmienia czy pozostaje bez zmian,a zawsze ktoś wiedział że coś się kroi.

nowa promocję przedłużyli do końca miesiąca. Myślę, że w lutym wiele się nie zmieni, choć po cichu obstawiam, że ich świąteczno-noworoczna promocja stanie się standardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zenada ze starzy abonenci otrzymuja takie same warunki jak nowi. Juz z tych cen ktore byly wpromocji swiateczno-noworocznej ciezko jest wyrzezbic cos jeszcze tanszego. Ale zgadzam sie z tymi ktorzy sa dobrymi i stalymi abonentami od kilku lat a placa wiecej niz nowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONAWIAM PYTANIE :

 

1.Czy ktos potrafi odpowiedziec na pytanie czy z pakietem powitalnym+ na okres 18-miesiecy otrzymam opcje HD gratis wiec 5XHD i Premium HD. Oraz to ze do tej pory byla tylko 1 opcja Premium teraz mozna dolaczyc 2 bo ma sie HBO gratis 3m a C+ 18m ?

 

2. I co z promocjami od 1.II ? szykuje sie cosc nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń pod nr 0-225197719

Infolinia czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9-21

 

Dziękuje za wskazówki i Wasze posty, które skłoniły mnie (po 7 latach) do zadziałania.

Do tej pory miałem komfortowy+ z dekoderem SD (wynajem 10zł), jednak stwierdziłem że nie opłaca mi się brać dalej komfortowego, jeśli do podstawowego otrzymuje za darmo paczkę 5xHD, w której jest przecież Animal Planet i Eurosport.

 

Dzisiaj zadzwoniłem i podobnie jak kolega zagi82 poprosiłem o postawowy+ na 13 miesięcy, z tą różnicą że:

 

- przedłużenie umowy na czas określony - 13 miesięcy

- 50% rabatu na pakiet podstawowy+ (przez 9 miesięcy)

- C+ za 0zł (4 miesiące)

- wynajem dekodera PVR HD za 0 zł (przez 13 miesięcy)

- C+ HD za 0 zł (z opcją C+ SD)

- opcja 5x HD za 0 zł (przez 13 miesięcy)

 

Uważam, że 30% rabatu na pakiet podstawowy przez 13 miesięcy jest gorszym rozwiązaniem niż 50% przez pierwsze 9 miesięcy (a przez kolejne 4 bez rabatu), gdyż jak można się domyśleć te ostatnie miesiące będzie można pominąć, przedłużając umowę na nowych warunkach.

 

Dekoder PVR muszę zdobyć do końca marca, inaczej promocja na darmową jego dzierżawę przepada. Mam nadzieję, że ich dostępnośc w Warszawie polepszy się.

 

Mam tylko jedno pytanie, czy jeśli już znajdę dystrybutora, który zechce podzielić się ze mną jedną sztuką PVRa, to czy muszę od razu oddać mu mojego starego MEDIASATa? Czy wpierw mogę odebrać PVR HD, a później gdziekolwiek oddać stary dekoder SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej rozmowy z przedstawicielem Cyfry+ (w moim mieście): jeśli tylko dekodery PVR HD pojawią się u dystrybutora zgłaszasz się wraz z dekoderem SD (wraz z okablowaniem) i zostaje on wymieniony. W moim przypadku będzie to 2 luty. Tak mnie przynajmniej zapewniono. Wszystko ma się odbyć w myśl zasady 'kto pierwszy ten lepszy'.. Także w momencie otwarcia lokalu mam zamiar już tam być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj dostałam SMS z pionu Cyfry+ (3 dni do końca umowy)...

W treści napisano:

"Drogi Abonencie! Przedluz umowe, a jesli znajdziesz lepsza oferte, to do konca lutego bedziesz mogl zrezygnowac z przedluzenia. Zadzwon tel (22)334 61 91".

 

:lol2::lol2::lol2:

 

Śmieszni już są... Przecież wiedzą czego od nich oczekuje i co mnie do przedłużenia z nimi umowy przekona.

Telefonów od nich (rozmów) było już z sześć :D

 

Po za tym, ciekawe po czym i jak stwierdzą, że znalazłam lepszą ofertę ??? :>

Przecież wystarczy twierdzić, że np. w N-ce mam Nsport lub MGM i lepszy dekoder PVR

a w CP paczkę kanałów BBC lub Boomerang :twisted:

I właśnie to (w moim odczuciu) powoduje, że oferta konkurencji jest "LEPSZA".

 

Ciekawe co wtedy ??? :mrgreen:

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sandrapro

Nic wtedy. Będziesz się mogła rozmyślić, podając dowolny powód pod specjalnym numerem telefonu (bez konieczności wysyłania poleconego z rezygnacją), który wskaże Ci konsultant podczas ewentualnej rozmowy o przedłużenie. Odpowiednie odznaczenie w systemie gwarantuje Ci prawo do rozwiązania takiej umowy do końca lutego. Płacisz za luty, znajdziesz coś lepszego - po miesiącu umowa wygasa. Akcja trwa do końca stycznia.

 

Do wymiany dekodera wystarczy dowód osobisty, nr abonenta i obecny sprzęt w komplecie. Aneks nie jest konieczny. Wymiany musi dokonać abonent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONAWIAM PYTANIE :

 

1.Czy ktos potrafi odpowiedziec na pytanie czy z pakietem powitalnym+ na okres 18-miesiecy otrzymam opcje HD gratis wiec 5XHD i Premium HD. Oraz to ze do tej pory byla tylko 1 opcja Premium teraz mozna dolaczyc 2 bo ma sie HBO gratis 3m a C+ 18m ?

 

2. I co z promocjami od 1.II ? szykuje sie cosc nowego

 

 

Watpliwe zeby tak tasowali promocjami przez okragly rok. Pewnie jesli chodzi o przedluzenia to bedzie mozna negocjowac z argumentacja ze przed miesiacem nowi abonenci mogli liczyc na a)b)c) a kolejna promocja chyba dopiero na wielkanoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

 

Po za tym, ciekawe po czym i jak stwierdzą, że znalazłam lepszą ofertę ??? :>

Przecież wystarczy twierdzić, że np. w N-ce mam Nsport lub MGM i lepszy dekoder PVR

a w CP paczkę kanałów BBC lub Boomerang :twisted:

I właśnie to (w moim odczuciu) powoduje, że oferta konkurencji jest "LEPSZA".

 

Ciekawe co wtedy ??? :mrgreen:

 

 

Pozdro.

 

Tak napewno paczka BBc i boomerang jest lepszy - hehehe po kij ci jakis kanał z bajkami.

 

 

 

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...