Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądze żeby ten polecony dotarł do 31.12.2009 ale probuj :)

Ja tam przestałem już wierzyć że zaproponują mi coś wiecej niż w standardzie dla nowych za przedluzenie mojej wypowiedzianej umowy.

Poczekam miesiac do konca umowy, może będą lepsze oferty dla nowych bo te obecne z kanałami HD nie są wcale takie rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zachęcony sukcesami Forumowiczów postanowiłem także powalczyć o promocję świąteczną, mimo że umowa kończy(ła) mi się w kwietniu 2010. Po kilku telefonach wytargowałem umowę na 13 miesięcy (do końca stycznia 2011) na Komfortowy+ i Canal+ ze zniżką 50% na całość przez 11 miesięcy. Sprawdziłem w ICA - wszystko w porządku. Wczoraj przyszło listowne potwierdzenie i tu niemiła niespodzianka: umowa przedłużona nie NA ale O 13 miesięcy czyli do końca maja 2011 i do tego na pakiet Podstawowy+ :shock: Ręce mi opadły. Próbowałem w międzyczasie jeszcze negocjować druga umowę (obecnie do końca maja) i chyba "szczęśliwie" poległem. Jeżeli to co dostałem na papierze jest prawdziwe, to raczej koniec z Cyfrą w moim domu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mojemu znajomemu też konsultant przy przedłużeniu umowy powiedział, że włączy mu kanały HD za friko w tym Eurosport 2 HD do pakietu podstawowego+. Faktycznie przyniósł do mnie kartę i Eurosport 2SD mu nie chodziło a Eurosport 2 HD chodzil. Czy to wogóle możliwe czy nie. Ja to widziałem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę może i wygłupię tym postem, ale: chcę podziękować twórcom forum, za to że jest, oraz wszystkim Wam którzy na nim się wypowiadają bardzo czasami obszernie. Dzięki informacjom znalezionym na forum, w dobie codziennego zalatania, w ogóle dowiedziałem się, że są promocje w cyfrze (i jakie), gdzie trzeba zadzwonić. Rok temu zrobiłem podarunek w rodzinie, i teraz od stycznia byłbym musiał odłączyć Canal+, żeby nadal utrzymać się w kwocie 42 zł. Na więcej mnie chwilowo nie stać, obdarowana osoba nie ma full hd w domu, więc kanały HD też jej nie interesują.

 

Skorzystałem z opcji podstawowy+ za 29 zeta na półtora roku i jestem zadowolony. Owszem - pewnie, że chciałbym do tego pvr. Nie dało się go wziąć w tej opcji. Ale i tak. Kiedyś się odkuję, i będę w stanie sobie pozwolić na dodatkowy abonament dla siebie.

 

Taka natura ludzka, że chciałby wszystko kupić najtaniej, zaś zarabiać jak najwięcej. Mi jednak informacje na forum się przydały. Zszedłem z 42 pln do 29 pln mies utrzymując to, co mam teraz.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mojemu znajomemu też konsultant przy przedłużeniu umowy powiedział, że włączy mu kanały HD za friko w tym Eurosport 2 HD do pakietu podstawowego+. Faktycznie przyniósł do mnie kartę i Eurosport 2SD mu nie chodziło a Eurosport 2 HD chodzil. Czy to wogóle możliwe czy nie. Ja to widziałem. :roll:

 

Możliwe. Ja tak mam. Wchodzę czasem na swoje konto w ICA. W październiku, albo listopadzie (nie pamiętam) pojawiła się promocja "Więcej HD" (czy jakoś tak) dzieki, której można było włączyć opcję 5xHD do podstawowego. Przy przedłużaniu umowy w grudniu zachowali mi tę opcję (na aneksie umowy opcja 5XHD przez 18 miesiecy gratis). Dzięki temu mam dostęp do AP HD i EUSP2 HD mimo, że nie mam tych kanałow w wersji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie do osób z pakietem podstawowym za 29 PLN. Jaki macie do tego dekoder? Podczas próby przedłużenia kontraktu powiedziano mi, że owszem abonament za 29pln za pakiet podstawowy jest możliwy, ale za wynajem dekodera pvr, który miałem do tej pory trzeba dodatkowo płacić 10 PLN a za kanały HD dodatkowo 6 PLN. Więc z tego robi się już 45 PLN, a w tej cenie już chyba można mieć komfortowy bez łaski.

 

Czy tak to u Was wygląda? Dzięki z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie do osób z pakietem podstawowym za 29 PLN. Jaki macie do tego dekoder? Podczas próby przedłużenia kontraktu powiedziano mi, że owszem abonament za 29pln za pakiet podstawowy jest możliwy, ale za wynajem dekodera pvr, który miałem do tej pory trzeba dodatkowo płacić 10 PLN a za kanały HD dodatkowo 6 PLN. Więc z tego robi się już 45 PLN, a w tej cenie już chyba można mieć komfortowy bez łaski.

 

Czy tak to u Was wygląda? Dzięki z góry za odpowiedzi.

 

Wygląda to dokładnie tak jak piszesz - za 29 PLN/m-c dostajesz Podstawowy+ i C+ na 18 m-cy, do tego jeśli masz dekoder SD to dzierżawa dalej wynosi 0 PLN/m-c. I to tyle, nic więcej do tej umowy nie dostaniesz za free. Dekoder PVR jak i kanały HD dodatkowo płatne. Było już dużo razy o tym pisane, ta wersja umowy przedłużeniowej jest nienegocjowalna. Podobno ktoś dostał jeszcze do tego HBO na 3 m-ce za free, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. dostałem HBO trzy miesiące gratis. Ale przedłużałem pod koniec listopada wg innych zasad: 36 z groszami przez 11 miesięcy i ok. 58zł przez następne 7 (w tym Podstawowy+, Canal+, 5xHD, Premium HD i dzierżawa HD PVR). HBO początkowo nie chcieli mi dać, ale potem się zgodzili (w grudniu w ramach światecznego prezentu i dodatkowo dwa następne miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. dostałem HBO trzy miesiące gratis. Ale przedłużałem pod koniec listopada wg innych zasad: 36 z groszami przez 11 miesięcy i ok. 58zł przez następne 7 (w tym Podstawowy+, Canal+, 5xHD, Premium HD i dzierżawa HD PVR). HBO początkowo nie chcieli mi dać, ale potem się zgodzili (w grudniu w ramach światecznego prezentu i dodatkowo dwa następne miesiące).

a co ta oferta ma wspolnego z tą wyżej? chyba tylko okres trwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No choćby to, że to również była oferta przedłużeniowa do ubiegłorocznej "świątecznej". W trakcie rozmowy konsultant proponował też inne warianty aneksu. Być może teraz też są różne opcje i niekoniecznie trzeba wybierać tej pozornie najtańszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja swiateczna jeszcze trwa i wydaje mi sie ze przez okres noworoczny jeszcze bedzie aktualna. I moim zdaniem o wiele lepiej jest z niej skorzystac teraz , bez kolejek do punktow sprzedazy i krotszym terminem dowozu sprzetu. Na stronie Cyfry oferta specjalna dla mieszkancow w-wy:

 

Podpisz umowę na pakiet Komfortowy+ a otrzymasz:

 

Canal+ i Filmbox przez 18 miesięcy za darmo !

HBO przez 5 miesięcy za darmo !

2 dekodery cyfrowe na własność za 1 grosz !

Usługę MULTIROOM (2 dekodery + 2 karty) GRATIS !

 

* promocyjna cena pakietu Komfort+ z Canal+ przez cały okres

umowy (18 miesięcy) tylko 49.90 !

 

* (Multiroom - w cenie 1 abonamentu oglądasz niezależnie rózne

kanały na 2 telewizorach)

 

Tylko w autoryzowanym salonie C+ na pulawskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic, może być i prywatny punkt :) Jeszcze jedno pytanie - dają dekodery SD pewnie? Do Pvr i HD trzeba dodatkowo dopłacać? Wiesz może ile?

 

Nie ma szans się do nich dodzwonić, podany jest tylko jeden numer i to w dodatku komórka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prestiz z hd z 20% rabatem do 2 czerwca 2010 i nie chca sie zgodzic na skorzystanie z promocyjnej oferty - 3x dzwonilem.

 

Wyliczylem, ze zaplata kary (300 zl) i skorzystanie z promocji z TV bedzie znacznie korzystniejsze.

 

Nie ma problemu z podpisaniem nowej umowy na drugiego domownika ? Pan z infolinii twierdzi, ze na jeden adres moze byc jedna umowa. Pobieznie rzucilem okiem na regulamin i nie rzucilo mi sie w oczy takie ograniczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z podpisaniem umowy na innego domownika, sam ostatnio tak zrobiłem, wypowiedziałem starą umowę do końca stycznia 2010r., a inni domownik wziął na początku grudnia C+ w promocji z TV. Rok temu jeszcze innaczej zrobiłem, umowa była na innego domownika, ale jako że wszedł nowy regulamin wypowiedzieliśmy tą umowę (która miała trwać jeszcze blisko rok) i podpisałem nową na siebie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przedłużyłem umowę na 18 mies, w skrócie promocja Świąteczne Doładowanie, warunki:

 

50 PLN miesięcznie za:

 

Pakiet podstawowy

Kanały C+ HD

Filmbox HD

NatGeo HD, Animal HD, Eurosporty HD, MTV HD

Philips PVR

*HBO do końca maja

 

Jestem zadowolony, więc chyba o to chodziło. Zobaczymy co będzie za półtora roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...