Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę okres przedświąteczny i opieszałośc poczty proponuję Ci wysłać wypowiedzenie jutro, żeby dotarło do końca miesiąca :)

 

doszedłem do wniosku ze i tak muszę zawrzeć umowę z cyferka to nie będę wysyłał wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojcur

Wypowiedzenie nie musi dotrzeć do końca grudnia. Dla abonenta wiążąca jest data nadania listu z wypowiedzeniem.

 

tu sie z Tobą nie zgodze, wedlug polskiego prawa w kwestii wypowiadania umow wiążąca data to data kiedy wypowiedzenie trafia do rąk drugiej strony.

Podobnie jest np z polisami OC na samochody, musisz dostarczyc wypowiedzenie dzien przed koncem polisy, albo poczta musi zdążyć ją do tego dnia dostarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiołek ale ofertę z pakietem komfortowym za 42 można targować,ja wytargowałem Filmbox do kwietnia i HBO dwa miechy,i tak się nie zgodziłem.Napisali do mnie w liście super okazja nie dostępna dla nowo podpisujących umowę taniej tylko o 7.99zł przy umowie 18 miesięcznej to daje prawie 144zł.Filmbox 18x15zł =270zł HBO 5x29.9zł =149.5 czyli nowa umowa jest korzystniejsza o minimum 275,5zł nie licząc kanałów HD :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chyba zrobię zadzwonię i wezmę na 18

ale jak da się to spróbuje na 13

niestety nie da sie

 

i pamietaj ze w tej ofercie nie ma zadnego kanalu HD i za tą paczke bedziesz musial doplacic 16zl. Do tego wynajecie dekodera, no chyba ze juz masz taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wypowiesz umowy w grudniu, to w styczniu nie będzie już umownego okresu 1 miesiąca, więc jeśli wyślesz w styczniu to wypowiedzenie będzie się liczyć od lutego a ponieważ umowa od lutego przejdzie już na czas nieoznaczony, to będzie 3 miesiące.

Nie chce mi się teraz sprawdzać czy coś się nie zmieniło, ale w zeszłorocznym Regulaminie był taki zapis, że w przypadku wypowiedzenia złożonego w ostatnim miesiącu umowy, umowa ulega przedłużeniu o jeden miesiąc i zostaje rozwiązana z upływem tego miesiąca.

Więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to musi sobie sam to w Regulaminie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGR no nie do końca z tobą się zgadzam poczekamy na oficjalne dane ile przybyło a ile ubyło abonentów.Promocja jeszcze tylko 4 dni,aby na pewno.Chyba to zabieg marketingowy,promocje z TV mieli wycofać 2 tygodnie temu tak mi mówił dystrybutor.Nie rozumiem komentarza wyżej mnie dystrybutor powiedział wymów umowę z zachowaniem trzy miesięcznego wypowiedzenia.Wiem ze prawo stanowi ze terminy wypowiedzenia umów po 12 miesiącach ulegają wydłużeniu do trzech miesięcy a do 12 tylko miesiąc.Ale z Francuzami lepiej nie ryzykować.

 

Powtórzę jeszcze raz: Umowy podpisane w grudniu 2008 w ramach promocji grudniowej, których okres minimalny upływa w styczniu 2010 trzeba wypowiedzieć najpóźniej do końca grudnia bieżącego roku i wtedy taka umowa przestanie obowiązywać z końcem stycznia. Nie interesuje mnie co powiedział Ci dystrybutor, choć podejrzewam, że powiedział Ci prawdę, ale Ty go po prostu źle zrozumiałeś. Dla promocji grudniowej (podpisanej po 1 grudnia 2008) dwunastym miesiącem umowy jest grudzień bieżącego roku.

 

@wojcur

Wypowiedzenie nie musi dotrzeć do końca grudnia. Dla abonenta wiążąca jest data nadania listu z wypowiedzeniem.

 

tu sie z Tobą nie zgodze, wedlug polskiego prawa w kwestii wypowiadania umow wiążąca data to data kiedy wypowiedzenie trafia do rąk drugiej strony.

Podobnie jest np z polisami OC na samochody, musisz dostarczyc wypowiedzenie dzien przed koncem polisy, albo poczta musi zdążyć ją do tego dnia dostarczyć.

 

Nie musisz się ze mną zgadzać, ale takie są fakty. Jeśli dalej będziesz twierdził, że jest inaczej to proponuję zadzwonić do CTA i zapytać konsultanta jak jest w rzeczywistości. I przykład z polisą OC, który został podany przez Ciebie nie ma tutaj nic do rzeczy. Na przykład w eNce, zgodnie z regulaminem wypowiedzenie należy przysłać na adres operatora przed końcem wskazanego miesiąca (decyduje data dostarczenia listu z wypowiedzeniem), a w Cyfrze+ decydująca jest data nadania listu poleconego. Dodatkowo w eNce możesz złożyć wypowiedzenie u dystrubutora, a w Cyfrze+ tego zrobić nie możesz. W tej sprawie jestem pewny swoich racji w 100%. Nadmieniam, że już takie umowy zrywałem wysyłając wypowiedzenie zarówno do eNki jak i do Cyfry+.

 

Musiołek ale ofertę z pakietem komfortowym za 42 można targować,ja wytargowałem Filmbox do kwietnia i HBO dwa miechy,i tak się nie zgodziłem.Napisali do mnie w liście super okazja nie dostępna dla nowo podpisujących umowę taniej tylko o 7.99zł przy umowie 18 miesięcznej to daje prawie 144zł.Filmbox 18x15zł =270zł HBO 5x29.9zł =149.5 czyli nowa umowa jest korzystniejsza o minimum 275,5zł nie licząc kanałów HD :brawo:

 

Radix uwierzyłbym Ci tylko wtedy jeśli przedłużyłbyś tą swoją umowę na warunkach o których tu piszesz, że udało Ci się je wytargować i pokazałbyś mi skan dokumentu, który to poświadczy. Już kilka osób mówiło, że dostało coś dodatkowo do opcji stałej ceny przez 18 miesięcy za pakiet główny oraz Canal+, a później się okazywało, że jednak konsultant się pomylił albo inne cuda. Dla mnie wiążące jest to co powiedzieli mi dwukrotnie przedstawiciele operatora, a później potwierdził to na forum ekhm. Zgodnie z tą informacją jest możliwość wzięcia Filmboxów oraz HBO w ofercie przedłużeniowej na 18 miesięcy, ale nie z opcją za kwotę 29zł lub 42zł bo to już jest inna oferta. Odsyłam Cię do prześledzenia poprzednich stron w tym wątku bo było już o tym pisane.

 

niestety nie do końca. Jeśli nie wypowiesz umowy w grudniu, to w styczniu nie będzie już umownego okresu 1 miesiąca, więc jeśli wyślesz w styczniu to wypowiedzenie będzie się liczyć od lutego a ponieważ umowa od lutego przejdzie już na czas nieoznaczony, to będzie 3 miesiące.

 

Wojcur chyba jednak ja mam rację. Przestudiowałem REGULAMIN UMOWY O ABONAMEMT i znalazłem tam Artykuł 6(§ 1.), który wyraźnie określa, cytuję "...W wypadku, gdy w Okresie Minimalnym, na który została zawarta umowa, Abonent nie zawiadomi Operatora CYFRY+ na piśmie, listem poleconym, że nie zamierza kontynuować Umowy, wówczas Umowę zawartą na Okres Minimalny uważa się za zawartą na czas nieokreślony. W wypadku zawiadomienia o powyższym w ostatnim miesiącu Okresu Minimalnego - Umowa ulega rozwiązaniu na koniec miesiąca kalendarzowego następującego po ostatnim miesiącu Okresu Minimalnego."

To chyba wyjaśnia wszystko... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiołek tłumacze szczegółowo porównałem opcje dla osób Przedłużających umowę i dla nowych abonentów.

Stary Abonent przedłużający umowę telefonicznie

Komfortowy + Canal+ 42zł razy 18 miesięcy = 756zł

 

Nowy Abonent podpisujący umowę nie będący jeszcze abonentem cyfry

Komfortowy +canal+ 49,9zł razy 18 miesięcy = 898zł

różnica wynosi 142zł

ale dla nowego jest

HBO razy 5 miesięcy 29,9 x 5 = 149,5zł

FILMBOX razy 18 miesięcy 15x18=270zł

a dodam wszystko i policzcie sobie

Multiroom 15 razy 18 miesięcy 15x18=270zł

Wszystkie opcje HD bez promocji 37,9zł x18=682zł

 

I nie powie cyfra ze ma super promocje dla starych abonentów bo to jest g.... prawda

 

Podpisując nową umowę można zyskać

od 275,5zł do 1371,5zł :lol:

 

I taka jest prawda ja tylko przytoczyłem list Cyfry,ze dali mi super promocje która jest nie dostępna dla nowych.Mnie w B... to Francuzi nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując prawne luki doszedłem do wniosku,jeżeli podpisałeś umowę np 10 Grudnia 2008,to okres 12 miesięcy zgodnie z Polskim prawem jest liczony od złożenia podpisu na umowie.Czyli po 10 Grudnia tego roku okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące.Może się mylę ale podałem tak jak jest zgodnie z prawem,wiem ze Cyfra się zmieniła.Ale o Krukach to wiele osób pamięta,cyfra po kilku latach wymyśliła sobie długi.A po za tym to ja bałbym się przedłużyć umowę telefonicznie z Cyfrą.Dla nowych jest lepsza promocja i masz dostępny regulamin,do przeczytania.Tylko czemu nie dostałem regulaminu od cyfry w liście z promocją przedłużeniową.Nawet nie napisali na ile umowa :evil: tylko sam musiałem się dopytać ich,To nie te czasy kiedy podpisywało się umowę bez przeczytania regulaminu.Wymyślili pułapki prawne i wysyłali kruki do boju,to ludzie czytają już regulamin.

ps: musiolek to jest regulamin z lipca

 

JAKA PORZĄDNA FIRMA NIE ZAMIESZCZA REGULAMINU PROMOCJI W INTERNECIE

PODCZAS GDY MOŻNA ZAMÓWIĆ OFERTĘ PRZEZ INTERNET. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy promocja, o której jest mowa tutaj https://satkurier.pl/news/51368/multiroom-0-zl-od-cyfry.html rzeczywiście jest dostępna? Są pod nią jakieś ulotki? Bo na stronie cyfry po awarii nic się nie zmieniło i są tylko znane już wcześniej promocje. I drugie pytanie - czy mogę w tej promocji nie brać HBO czy jest przymus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiołek tłumacze szczegółowo porównałem opcje dla osób Przedłużających umowę i dla nowych abonentów.

Stary Abonent przedłużający umowę telefonicznie

Komfortowy + Canal+ 42zł razy 18 miesięcy = 756zł

 

Nowy Abonent podpisujący umowę nie będący jeszcze abonentem cyfry

Komfortowy +canal+ 49,9zł razy 18 miesięcy = 898zł

różnica wynosi 142zł

ale dla nowego jest

HBO razy 5 miesięcy 29,9 x 5 = 149,5zł

FILMBOX razy 18 miesięcy 15x18=270zł

a dodam wszystko i policzcie sobie

Multiroom 15 razy 18 miesięcy 15x18=270zł

Wszystkie opcje HD bez promocji 37,9zł x18=682zł

 

I nie powie cyfra ze ma super promocje dla starych abonentów bo to jest g.... prawda

 

Podpisując nową umowę można zyskać

od 275,5zł do 1371,5zł :lol:

 

I taka jest prawda ja tylko przytoczyłem list Cyfry,ze dali mi super promocje która jest nie dostępna dla nowych.Mnie w B... to Francuzi nie zrobią.

 

Ja to wszystko rozumiem. Tylko, że Ty to liczysz w taki sposób, a ja w trochę inny. Mnie chodzi o jak najtańszą ofertę, a priorytetem dla mnie jest paczka Canal+ oraz programy Kino Polska, Ale Kino, Planente i Travel. Na opcjach HD mi nie zależy, a Filmboxy są na tyle słabe, że mogę je sobie darować. Jak widzisz każdy ma inne preferencje więc moim zdaniem nie warto liczyć ile musiałbyś dopłacić za korzystanie z niechcianych opcji, które provider daje Ci w za darmo.

ps.Chyba nie dodałeś do swoich wyliczeń różnicy w cenie dekodera. Przedłużający mają go za darmo, a nowi abonenci płacą za dzierżawę 10zł miesięcznie nawet gdy wezmą tylko wersję SD. Do tego jeszcze przez przynamniej jeden miesiąc musisz płacić dwa abonamenty. Nie mówię, że są to jakieś wielkie koszty, ale licząc skrupulatnie powinno się to również wziąć pod uwagę...

 

Analizując prawne luki doszedłem do wniosku,jeżeli podpisałeś umowę np 10 Grudnia 2008,to okres 12 miesięcy zgodnie z Polskim prawem jest liczony od złożenia podpisu na umowie.Czyli po 10 Grudnia tego roku okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące.Może się mylę ale podałem tak jak jest zgodnie z prawem,wiem ze Cyfra się zmieniła.Ale o Krukach to wiele osób pamięta,cyfra po kilku latach wymyśliła sobie długi.A po za tym to ja bałbym się przedłużyć umowę telefonicznie z Cyfrą.Dla nowych jest lepsza promocja i masz dostępny regulamin,do przeczytania.Tylko czemu nie dostałem regulaminu od cyfry w liście z promocją przedłużeniową.Nawet nie napisali na ile umowa :evil: tylko sam musiałem się dopytać ich,To nie te czasy kiedy podpisywało się umowę bez przeczytania regulaminu.Wymyślili pułapki prawne i wysyłali kruki do boju,to ludzie czytają już regulamin.

ps: musiolek to jest regulamin z lipca

 

JAKA PORZĄDNA FIRMA NIE ZAMIESZCZA REGULAMINU PROMOCJI W INTERNECIE

PODCZAS GDY MOŻNA ZAMÓWIĆ OFERTĘ PRZEZ INTERNET. :read:

 

Sorry, ale odnoszę wrażenie, że jesteś kolejnym pieniaczem, który nie wiedząc o czym pisze robi niepotrzebne zamieszanie.

Już niejednokrotnie obalano na tym forum twierdzenia na temat jak należy liczyć okres minimalny umowy, a Ty nawet nie raczyłeś przejrzeć forum tylko piszesz znowu to samo czyli brednie. Jeśli chodzi o nowych abonentów to zgadza się, że w przeważającej większości mają lepszą ofertę do wyboru, ale przecież Ty (a przynajmniej ja) podpisując pierwszą umowę także skorzystałeś z warunków dla nowych abonentów, które wtedy były lepsze dla Ciebie niż dla osób przedłużających umowę. Co do regulaminu to nie jest on z żadnego lipca tylko jest to regulamin główny obowiązujący abonentów, którzy podpisali swoje umowy od lipca`09 do chwili obecnej, a więc regulamin bieżący.

Dalsze spieranie się z Tobą na ten temat uważam za bezcelowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiolek rozumiem ale wkurzyły mnie Negocjancie i pokazuje ze Cyfra nie jest cacy.Jak wywaliłem te opcje dodatkowe dla nowych,to i tak powiedział może i pan ma racje.Ale Orange Sport nie mam możliwości dać panu za darmo do komfortowego za 42zł,a czy umowę można skrócić do roku zachowując cenę 42zł.Też nie da się więc zrezygnowałem z Cyfry,ja mogę zapłacić i drożej ale za ofertę godną moich oczekiwań.A co do Cyfry może 10 Filmów oglądałem,po za tym tylko Sport.W pakiecie podstawowym nie ma nic do oglądania a w pakiecie komfortowym to nie wiem bo miałem podstawowy,tylko paczkę Canal+ .Przeważnie oglądam Więc w moim przypadku 42zł za sam C+ z umową na 18 to przesada.Wolę Nke ale nie ma ligi Polskiej i tu jest problem :(

 

Ps: nie jestem pieniaczem tylko cytuje prawo,może i cyfra teraz zmieniła podejście do abonenta nie nagina prawa.Ale dawne lata jaka była to pamiętamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Więc jeśli piszesz, że nie zależy Ci na pakiecie głównym tylko na paczce C+ oraz opcji OS to czemu chcesz brać pakiet Komfortowy+? Lepiej w Twoim przypadku jest chyba pozostać przy pakiecie Podstawowy+ za 29zł. A jeżeli nie odpowiada Ci zupełnie oferta to najlepszym rozwiązaniem jest nie przedłużać umowy, ani nie podpisywać kolejnej. Przynajmniej ja postapiłbym w ten właśnie sposób.

ps.A prawa nie zacytowałeś tylko napisałeś o jakiś lukach prawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując prawne luki doszedłem do wniosku,jeżeli podpisałeś umowę np 10 Grudnia 2008,to okres 12 miesięcy zgodnie z Polskim prawem jest liczony od złożenia podpisu na umowie.Czyli po 10 Grudnia tego roku okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące.

 

Radix, nawet w tym miesiącu było o tym pisane na forum w tym samym wątku. Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakręcił do mnie koleś z cyfry....i :censored:

Zagaił co mnie interesuje i ewentualnie jakim pakietem jestem zainteresowany.Ja do niego proszę przedstawić oferte na 13 miechów.Koleś pojechał z ofertą toczka w toczke z ulotki,nie omieszkał zaznaczyć,że tą oferte przygotował specjalnie dla mnie.Jak kolesiowi o tym powiedziałem to sprytnie zmienił temat.

Pora na oferte 18 miechów co koleś ma dla mnie.Standart

komfort i canal+ opcje hd filmbox i najem dekodera philipsa na nowego nie mam szans 59.90 brak multiromu(prestiż za 15 zyli i to od lutego).

No narmalnie koleś mnie rozwalił :lol2:

Rozsądne są te propozycje :?:

Wydaje mi się ,że koleś po wekendzie jeszcze nie jest w pełni kumaty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

Właśnie przedłużyłem umowę na 18 miechów z canał + za free przez 18 miechów płatne po 29 pln miech czas rozmowy z konsultantką 5 min odnośnie okresu wypowiedzenia przy umowach na czas określony wypowiedzenie musi być wysłane 30 dni przed końcem umowy a przy umowie na czas nieokreślony z 3 niesieczonym wyprzedzeniem

pozdrawiam a ha dekoder użytkowanie za free ten co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponują wszystkim to samo, albo z ulotek dla nowych albo dla przedluzających standardowe propozycje. Malo kto slyszy cos dodatkowego, osobiscie przez ostatnie kilka dni nie widzialem na forum zeby ktos dostal cos wiecej niz w standardzie, jesli chce HD. A mysle że wiekszosci osobom zalezy juz na paczce HD i tunerze HD. Oferta bez HD za 29zl za podstawowy mysle ze jest bardzo dobra, podobnie komfort. Ale jesli ktos chce miec HD to niestety Cyfra nie wypada już tak dobrze. Ja czekam na nowy rok. Najwyzej calkiem zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martensik, to masz taką sytuację jak ja. Przedłużałem 2 tygodnie temu, konsultantka zapewniała mnie, że nie stracę zniżki na canal+hd (mam to nagrane) i zaznaczyła premium hd. Wczoraj wysłałem do cyfry zapytanie czy stracę zniżkę czy nie , odpisali mi ,że sprawa została przekazana do działu reklamacji i żebym czekał na odpowiedź

 

Witam i jak dostałeś odpowiedz z cyfry w sprawie c+ HD ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie.

Moja Umowa kończy się 31 maja i czy mam ją szanse przedłużyć.

Dzwoniłem do nich 2 razy i za każdym razem babka mówiła że nie da rady i mam czekać do kwietnia 2010.

Najbardziej mnie interesuje podstawowy+/komfortowy canal+ na 18 miechów za 39/49 zeta.

Czy da rade do tego wytargować PVR HD za 0 lu 10 zł.

Do 3 tel. chciałbym się przygotować konkretnie-przeczytałem że należy spytać sie o możliwość podpisania 2 umowy I wtedy konsultant Mięknie. CZ macie jakieś inne rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią prześlie skan dokumentu, jeśli tak naprawdę nie można nic skorzystać to jakim cudem się to udało mnie? Konsultant mnie upewniał że dostanę 4 miesiące filmboxa i hbo, żebym nie zapomiał wyłączyć w kwietniu jeśli mi nie zależy. Może dla pewności dzisiaj zadzwonię, czy na pewno to dostaje, bo przez te posty sam nie wiem czy mnie ktoś w bambusa nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie.

Moja Umowa kończy się 31 maja i czy mam ją szanse przedłużyć.

Może to nieładnie oszukiwać tym bardziej przed świętami ale zagraj tak.... :D

zadzwoń i zapytaj czy możesz dziś przedłużyć umowę, jeśli spotkasz się z jakimś oporem, powiedz, że w piątek proponowano Ci przedłużenie umowy, tylko poprosiłeś o czas na zastanowienie... 8) Brzydko ale skutecznie.

Co do warunków promocji, to poczytaj wcześniejsze wątki, dużo jest na ten temat od siebie dodam tylko, że jeśli nie zależy Ci na opcjach HD to możesz wytargować korzystniejsze cenowo warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie.

Moja Umowa kończy się 31 maja i czy mam ją szanse przedłużyć.

Dzwoniłem do nich 2 razy i za każdym razem babka mówiła że nie da rady i mam czekać do kwietnia 2010.

Najbardziej mnie interesuje podstawowy+/komfortowy canal+ na 18 miechów za 39/49 zeta.

Czy da rade do tego wytargować PVR HD za 0 lu 10 zł.

Do 3 tel. chciałbym się przygotować konkretnie-przeczytałem że należy spytać sie o możliwość podpisania 2 umowy I wtedy konsultant Mięknie. CZ macie jakieś inne rady.

 

ja też miałem umowę do końca maja i przedłużyłem ją 5 dni temu. nie chcieli mi przedłużyć ale powiedziałem żekoledze przedłużyli i po chwili oczekiwania dało radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...