Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przyznaję rację koledze dutche1828 , można zrobić aneks do "starej"umowy ( w moim przypadku była ważna do 30 kwietnia 2010 ) i zawrzeć nową na nowych warunkach obowiązującą od 01-01-2010 co też przed chwilą uczyniłem. ( płace dzięki temu za komfortowy i canal około 46 zł od stycznia ) na dekoder HD PRV muszę czekać do marca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak listopadowa super promocja i co lepsze udało mi się na nią załapać w ostatni dzień czyli 4 grudnia;D no ale jak już wspomniałem gdzieś tam nic fizycznie nie mam ani tv ani multiroom ani dekodera ani drugiego dekodera :(;d i jeszcze reklamacja umowy bo nie włączono mi wszystki Hd podczas podpisywania :|

 

Co ty sie martwisz jak dopiero 4 grudnia skorzystales z promocji dostaniesz wszystko tak jak sobie wynegocjowales z multiroom i z dekoder prv musisz sam poszukac dzwonic pytac z punktach cyfry , tv ci przywioza predzej czy pozniej , a jakim masz teraz dekoder hd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiałem na spokojnie z panem w punkcie C+ i niestety jak to bywa

patrząc w szczegóły to promocja nie wygląda tak rewelacyjnie.

Rozważam pakiety Podstawowy+ lub Komfortowy+. Umowa na 13 miesięcy i dekoder Philips HD PVR.

50% taniej przez 9 miesięcy cena pakietu, 4 miesiące gratis: opcja Canal+, Opcja HBO, Opcja Canal+ HBO Cinemax,

Gratis 13 miesięcy Opcje HD. Niestety jeśli zrezygnuje z Opcji C+, HBO to te kanały zostaną wyłączone z opcji HD.

Wtedy w opcji HD zostanie: Film Family, Extra, HD, MTV, EuroSport, National Geographic.

Czyli do 31,95 trzeba doliczyć 10zł za wynajem dekodera HD i 14,95 opcja C+ = 56,95 zł.

Pytałem o opcję instalacji z "zezem" i dodatkowe koszty to około 80zł.

Jeśli chciał bym wziąć Komfortowy+ i po 9 miesiącach zejść na Podstawowy+ to opłata jednorazowa 10zł

i tracę warunki promocji.

W ofercie N wydaje mi się bardziej jasne i przejrzyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie wiem od czego to zależy moja umowa kończy się 31.05.2010r. i nie mogę jej jeszcze przedłużyć, a kolega wyżej ma umowę do 30.06.2010r. i dali mu nową promocję? Coś tu chyba jest nie tak.

 

A jesteś w promocji "Gotówka z góry" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maostro+ nie mam żadnego dekodera HD jade na swoim starym philipsie SD ( to znaczy dekoderze ze starej umowy grudzień 2008 :) która mam jeszcze miesiąć:) a zastępczy dostałem pace sd;) wiesz nic nie szukam bo dystrybutorka powiedziała, ze zadzwoni do mnie jak cos bedzie miała;) wiec poczekam na nią;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki1680 - mam umowe do tego samego dnia i jest mozliwosc przedłużenia ale tylko na 24 miesiace. Ja przedluzylem 30 listopada z TV za 1 zl i prestizowym HD za 109 zl bez wynajmu dekodera i bez multiroomu. Innej mozlwosci nie ma bo dzownilem z umowa kolegi i na 13 ani 18 miesiecy nie mozna przedluzyc przy umowie do konca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w jaki sposob sprawdziles ze nie masz programow hd jak nie posiadasz dekodera hd, zeby zobaczyc czy cyfra wlaczyla ci opcje hd musisz miec odpowiedni sprzet

 

w taki sposób że mam w umowie zaznaczone tylko Animal Planet HD a nie 5*HD :) reszta jest dobrze zapisana no i złożyłem reklamacje, ponieważ były problemy z modyfikacją umowy.. ( system nie działał) i Pani mówiła, że lada dzień da mi odpowiedź co z reklamacją;(, ale na razie nie ma odzewu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kogoś jeszcze interesuje to podaję co dostałem w dz. utrzym.klienta telefonicznie:

Miałem umowe z grudnia 2008 p.komfortowy. Zmieniłem na podstawowy+ na 13 m-cy i dostałem:

- 50% zniżki przez 9 m-cy

- 5 x HD gratis

- PVR gratis ( mam go w domu)

- canal + HD gratis

- HBO 2 m-ce gratis

- canal+ 4 m-ce gratis

 

Myślę, że jesli komuś wystarcza podstawowy to jest to najlepsza oferta.Możnaby ewentualnie zażyczyć sobie zamiast tego PVRa nowy 500 GB i byłaby pełnia szczęścia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo podpisałem dzis umowę z Cyfrą, troche nie mogłem się dogadać z panem w punkcie cyfry+, początkowo chciał mi dac swiąteczną zniżkę (50%) a ja chciałem Świąteczne Doładowanie 13miesiecy.. w końcu wybrał własciwą promocje w systemie.. na umowie pisało mniej wiecej tak:

 

Kod Promocji SD13 ,Postawowy, CANAL+HBO , PREMIUM HD,FILMBOX, oraz 5 kanałów HD ( pamietam że pan musiał po koleji zaznaczac wszystkie kanały HD a nie opcje 5xHD >wydawało mi się to dziwne<) Dostałem też dekoder SD w oczekiwaniu na HD ..

 

mam pytanie, czy po 3 miesiacach będe mogl zrezygnowac z HBO i zostawic sam CANAL+ ??? (na umowie są one wpisane razem) I w ogóle dlaczego Canal+ nie jest wpisany do pakietu podstawowego tak jak to było na ulotce napisane ?? Wiem że ten temat odwiedza kilku pracowników punktów cyfry+ wiec proszę o wyprowadzenie mnie z błędu ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie wiem od czego to zależy moja umowa kończy się 31.05.2010r. i nie mogę jej jeszcze przedłużyć, a kolega wyżej ma umowę do 30.06.2010r. i dali mu nową promocję? Coś tu chyba jest nie tak.

 

 

kolego dzwon na numer 223346191 max 2 minuty czekasz.Umowe mialem do 30 czerwca .Koles powiedzial ze nie ma dla mnie nic na ta chwile ze musi zapytac kierownika czy kogos tam.Poczekalem chwile i dostale oferte o ktorej pisalem.Na ica cyfra mam juz zmienione opcje ktore wybralem.

Mailem mozliwosc podpisania umowy na 13 i 18 .Od razu chcialem na 13 wiec nie mam pojecia co bylo w warunkach dla dluzszej umowy.

 

 

Konsultant kazal mi czekac 10 dni na umowe ktora zostaje u mnie wiarzaca jest rozmowa podczas ktorej owy konsultaant czytal mi umowe

 

 

Jak przyjdzie aneks to wkleje na forum rozwieje wszelkie watpliwosci choc na lakim juz kilka osob potwierdzilo ze otrzymali podobny aneks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo podpisałem dzis umowę z Cyfrą, troche nie mogłem się dogadać z panem w punkcie cyfry+, początkowo chciał mi dac swiąteczną zniżkę (50%) a ja chciałem Świąteczne Doładowanie 13miesiecy.. w końcu wybrał własciwą promocje w systemie.. na umowie pisało mniej wiecej tak:

 

Kod Promocji SD13 ,Postawowy, CANAL+HBO , PREMIUM HD,FILMBOX, oraz 5 kanałów HD ( pamietam że pan musiał po koleji zaznaczac wszystkie kanały HD a nie opcje 5xHD >wydawało mi się to dziwne<) Dostałem też dekoder SD w oczekiwaniu na HD ..

 

mam pytanie, czy po 3 miesiacach będe mogl zrezygnowac z HBO i zostawic sam CANAL+ ??? (na umowie są one wpisane razem) I w ogóle dlaczego Canal+ nie jest wpisany do pakietu podstawowego tak jak to było na ulotce napisane ?? Wiem że ten temat odwiedza kilku pracowników punktów cyfry+ wiec proszę o wyprowadzenie mnie z błędu ;)

pozdrawiam

 

Mam podobny problem z odczytanie aneksu.

Mam tą samą promocję SD13 z pakietem podstawowym. I w aneksie jest taki zapis:

"Artykuł 2. AKCJA OPCJA

pkt1..

... - dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz w cenie 15 zł przez okres 3 kolejnych miesięcy, a następnie 44,90 zł przez kolejne 10 miesięcy dla Raty Miesięcznej"

 

Czy też tak masz w swoim aneksie? A jeśli inaczej to jaki jest to zapis?

 

I jak to w końcu z tymi opłatami jest?

Obiecano mi, że opłaty to 54,90 na miesiąc z wynajmem PVR HD przez cały czas trwania umowy -przy założeniu, że zrezygnuję z HBO przed upływem 3 miesięcy. Czy aby na pewno ta opłata 54,90 jest prawidłowa?

Pozdrawiam

Gislan77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wam ten multiroom ???? Tak sie podpiliscie na ten multiroom a przeciez taniej wychodzi najzwyklejszy splitter. Rozumiem ze mozna miec jakies ale do osob ktore udostepniaja swoja karte kilku innym ( mnie to nie interesuje ich sprawa) , sam jednak mam splitter do wlasnych potrzeb domowych spisuje sie fantastycznie i wole jednorazowo wydac 200zl niz co miesiac bulic po tych 15 czy tez 30 pare zlotych. Ok czesc dostaje gartis ale po co ten zachwyt ? mialem stary splitter do ktorego dokupilem karte tzw lamana ale nie dzialala z ukladem ktory posiadalem , dokupilem wiec serwer i jeszcze jedna karte dziala super ... jak ktos chce bezprzewodowo to wyda troszke wiecej ale po co ten zachwyt nad multiroomem ktory kompletnie nic nie zmienia w porownaniu do splittera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga karta jest dla tych co czekają na darmowy (darmowy a nie za 30 zł przez 2 lata - to do autora poprzedniego postu :D ) multiroom i podpisali umowę. Pani w Cyfrze pytała kiedy była podpisana umowa - mówię trzy tygodnie temu a Pani na to: może Pan dostać zastępczo drugą normalną kartę, tak jest od dziś. Nie mogłem wziąć karty bo umowa jest na żonę a byłem sam. Jeśli załatwię jutro to podam szczegóły. Wynika z tego że multiroomów nie będzie w najbliższym czasie a Cyfra chce wyjść jakoś z twarzą z patowej sytuacji. Można powiedzieć że to nawet lepsze rozwiązanie, bo nie trzeba karty doładowycwać co 6 godzin :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co mi bezprzewodowy ? mam przewodowy splitter zastanawialem sie nad clone + ale uznalem ze nie ma takiej potrzeby . Mimo wszystko jak ktos potrzebuje bezprzewodowy to chyba lepiej kupic niz bulic za multiroom ( chyba ze ma gratis przez tych 24 miesiace ). Splittery istnieja od tylu lat ten caly multiroom to taka ograniczona wersja splittera bezprzewodowego. Naprawde nie widze powodu by sie tym zachwycac. Jakbym mial taka potrzebe to kupilbym clone+ ale mam po starym spliterze kable polozone wiec wymienilem tylko baze i karty klienckie na tzw. lamane zeby mi sie w dekoderze klapka zamykala bo mnie to draznilo. (bezprzewodowego nie kupilem min. ze wzgledu na wystajacy modul i brak mozliwosci zamkniecia dekodera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, fajnie że kogoś obrażasz anonimowo nawet go nie znając. W wielu punktach nie mają możliwości sprawdzenia, więc idą klientom na rękę i wymieniają od razu, ale to już inny temat.

Co do samego multiroomu, to faktycznie dobrze, że się moduły skończyły bo opcja dwie karty jest o niebo lepsza niż te moduły. Warto trzymać karty do końca, czyli o ile się nie mylę to do końca lutego, albo nawet marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...