Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie z tego co czytam na forum to jest teraz możliwość przedłużenia umowy z C+ nawet jeżeli stara kończy się w kwietniu czy maju 2010 :brawo:

Czy w takim razie mógłby mi ktoś potwierdzić tą informację i ewentualnie podać właściwy nr tel. żeby to konkretnie i bez bólu załatwić.

p.s

Za miesiąc wskakuję na 100% płatność za komf.+ i c+ i jestem zainteresowany takimi warunkami zmiany umowy.

Proszę o podpowiedzi.

Potwierdzam, że jest taka możliwość.

tel. 22 334 61 91

To wreszcie Panowie na który numer dzwonić do tej "utrzymanikówki" C+? Bo już chyba, ze 3 numery były tutaj podawane.

tel. 22 334 61 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe przedluzylem w ramch promocji 20 listopada , sms od cyfry/opek dostelem 4 grudnia ze tv zostanie dostarczony 9 grudnia ale trafil dzis do mnie wiec 11 grudnia , w cyfrze mowili ze 10dni roboczych od podpisania umowy , wyszlo 13dni ale ze trafil z 2dniowym opoznieniem wiec 15dni , nie wyszlo az tak jak myslalem ze moze byc . ps lcd ma juz duzy plus mozna go podlaczyc pod laptopa audio/video , koniec ze zgrywam plytek dvd teraz odrazu z laptopa jakies filmy ;]

 

fazaFM : wydaje mi sie ze lg od cyfry moze ci bardzej podejsc mam go pare godzin i daje rade ma pare fajnych funkcji ,dobrze wyglada , do sredniego pokoju pasuje bardzo dobrze , panorama jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_73 dzięki bardzo.

Numer telefonu i informacja jak najbardziej jest aktualna. Przed chwila dzwoniłem na podany nr tel. i skorzystałem z opcji "przedłużeniowej". Przyjąłem ofertę identyczna jak opisywana w tym wątku tj.:

umowa od stycznia na 13 m-cy

komfortowy+ - 50% na 9 m-cy

canal+ z opcją HD- 50% na 8 m-cy

HBO - gratis przez 2 m-ce

PVR - gratis przez 13 m-cy

odpłatność:

46 zł / 8 m-cy

62 zł / 1 m-c

93 zł / 4 m-ce

Jeszcze raz dzięki za informacje.

Moim zdaniem z wielu względów interesująca oferta ze strony Cyfry-ja skorzystałem i w tym konkretnym przypadku skróciłem swoją umowę o 5 m-cy i skorzystałem na tym finansowo.

Warto z Cyfra negocjować zawsze można coś dla siebie osiągnąć. W innych platformach to zapomnij o takim podejściu do klienta.

Pozdrawiam szukających oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa od stycznia na 13 m-cy

komfortowy+ - 50% na 9 m-cy

canal+ z opcją HD- 50% na 8 m-cy

HBO - gratis przez 2 m-ce

PVR - gratis przez 13 m-cy

odpłatność:

46 zł / 8 m-cy

62 zł / 1 m-c

93 zł / 4 m-ce

 

Skąd wziąłeś te ceny , bo one chyba nijak nie pasują do pakietów które masz.

Przecież np. Komfort -50% daje 31,95 a nie 46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem są to terminy i ceny za pakiet komf.+ z dodatkami zaoferowane mi w rozmowie z konsultantem.

Aneks do umowy będzie obowiązywał od 01.01.2010.

Zresztą mój aneks jest identyczny z wcześniej opisywanymi w tym wątku opcjami przedłużeniowymi . Dla mnie jest to oferta super i skorzystałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie prawne: czy konsultant miał prawo przedłużyć umowę rozmawiając telefonicznie ze mną, skoro umowa jest de facto na żonę, i czy taka umowa jest ważna? Bo coś mi się wydaje ,że nie. :locked:

Wedlu prawa miał obowiązek poprosić do telefonu osobę, która jest faktycznie abonentem i tylko ona miała prawo potwierdzić telefonicznie zgodę. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek76

Prawda jest taka, że do negocjacji powinieneś miec pełnomocnictwo nawet ustne od żony przekazane konsultantowi.

Nie zmienia to jednak faktu czy miałes, czy nie miałeś upowaznienia że podpisać umowę musi tylko i wyłacznie osobiście zona, bo w przeciwnym razie wiesz czym grozi podrobienie podpisu.

Konsultant pewnie nie chciał byc nadgorliwy i skoro miałeś numer umowy i inne dane, to musiałes je uzyskac za zgodą właściciela, a tym bardziej żony - wiedząc że umowe i tak przreśle pocztą dla właściciela, który przed podpisaniem zapozna się treścia lub nie musi jej podpisywać wogóle.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi-s @ jesli chodzi o taka forme zawaracia aneksu do umowy konsultant powiadomil mnie ze odczyta warunki umowy po czym bede musial potwierdzic jeszcze raz swoje dane i chec przedluzenia umowy gdyz wszystko bedzie nagrywane. Dostalem aneks do umowy tylko i wylacznie stwierdzajacy fakt przedluzenia umowy nic nie msuze odslyac podpisywac itd. Umowa (aneks) zostala zawarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu się mylisz. Konsultant nie prosił żonę o żadną zgodę. Po prostu podałem jej dane. Umowa została zawarta telefonicznie, bez żadnych podpisów. Poczta przyjdzie tylko jej kopia, ale nic podpisywać już nie trzeba będzie. A dlaczego to poruszyłem? Bo de facto Cyfra nagina prawo. Konsultant miał prawo ze mną rozmawiać o szczegółach i wszystko uzgadniać, ale przy zawieraniu ustnej umowy przedłużeniowej miał obowiązek poprosić żonę. A zrobił to ze mną. A gdybym był tylko obca osobą znająca jej dane? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zakupiłem cyfre w promocji na 13 miesięcy 50% przez 9 miesięcy pakiet podstawowy +. narazie mam wszystkie kanały ale jak długo to będzie trwało? i dzisiaj jak byłem w punkcie to jak wziąłem pace sd to pani powiedziała, że mam szczęście i otrzymałem go, nie za 79zł, tylko w jakiejś promocji za 1zł. czy to tylko ja mam takie "szczęście" czy jest to promocja dla każdego kto dzisiaj np zawierał umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, podczas rozmowy z komsultantem jestes proszony o pewne dane, jesli je znasz to znaczy żemozesz decydowac o ofercie..

Tak jest ze wszystkim, załatwiam coś babci w Orange to jak dzwonie to się pytaja o dane z umowy i na kogo jest zarejestrowany tel i kim jestem i juz nic więcej nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie masz racje. Ja tak przedłużyłem umowę w plusie tez za żonę, bo umiem się targować. A najśmieszniejsze było to, że jak przyjechał kurier z telefonem, i nie było akurat żony, to powiedział: nie ma sprawy i.. sam się podpisał za nią ... :brawo: , a w n-ce , jak odbierałem turbodekoder, to kurier nawet nie zapytał mnie o nazwisko, tylko szybko kazał podpisać i się zwinął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...