Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli promocją nic szczególnego dobrze ze wziałem w ostatnim momencie tą opcję na 24 z tv i muliroomem za free w pakiecie komfortowym:):):) ma sie to wyczucie;p ( szkoda tylko, ze nic z tego jeszcze nie mam fizycznie w domu;d;d;d i narazie się nie zapowiada zeby cos było )

dzis tylko otrzymałem odpowiedz od cyfry, ze w promocyjnej cenie 10 złotych za dzierzawę dekodera będe mógł wziąśc tego starego philipsa pvr hd a nie nowego pace 500 gb.. dziwne troszke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie starej i nowej promocji, Podstawowy+ + Canal+

 

Nowa

13 miesięcy Podstawowy+/Canal+ = 583,7

 

Stara

193,05 (9 miesięcy Podstawowego+ 50%) + 171,6 (4 miesiące Podstawowego+ 100%) + 269,1 (Canal+ 9 miesięcy 100%) = 633,75

 

Różnica 50,05. W starej jest jeszcze darmowy miesiąc dla internautów. W nowej też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie nowego pace tez można brać bo na umowie jest napisane terminal hd pvr, a nie philips hd pvr, więc nie wskazują konkretnie na jakiś model...wzystko wyjdzie w praniu jak już gdzieś dekodery będą

 

 

to jezeli komuś sie tylko uda takie cos załatwić proszę dajcie znać żebym nie wkopał się w starego pvr jak mogę wziąść nowy też za 10 złotych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, spodziewałem się czegoś ciut lepszego, ale tak patrząc obiektywnie, to jest promocja dodatkowa. Ulotki pozostają z promocją główną, więc podejrzewam, że Cyfra, jeśli sprzedaż nie będzie szła po jej myśli może w dowolnym momencie tuningować tę promocję bez żadnych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli promocją nic szczególnego dobrze ze wziałem w ostatnim momencie tą opcję na 24 z tv i muliroomem za free w pakiecie komfortowym:):):) ma sie to wyczucie;p ( szkoda tylko, ze nic z tego jeszcze nie mam fizycznie w domu;d;d;d i narazie się nie zapowiada zeby cos było )

dzis tylko otrzymałem odpowiedz od cyfry, ze w promocyjnej cenie 10 złotych za dzierzawę dekodera będe mógł wziąśc tego starego philipsa pvr hd a nie nowego pace 500 gb.. dziwne troszke..

Dzisiaj otrzymałem takie samo info z APS-a - nie wiem czy brać "starego" PVR-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osób narzekało, że w cyfrze zmienia się cena, trzeba na czas odłączyć opcję dodatkową itd.. teraz cyfra może chwalić się stałą ceną.

 

sam przedłużyłem umowę z grudnia 2008. interesował mnie komfortowy z Canalem+ i opcjami HD.

 

dostałem to co każdy w sumie czyli Canal+ 4 miesiące gratis (lub 8 miesięcy za 50% jeśli komuś tak bardziej odpowiada :> ), komfortowy przez 9 miesięcy za 50%, opcje HD i dekoder HD gratis na 13 miesięcy, średnia cena ok. 62,5 zł., w obecnej promocji wychodzi ok 64,90 więc co to za różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli promocją nic szczególnego dobrze ze wziałem w ostatnim momencie tą opcję na 24 z tv i muliroomem za free w pakiecie komfortowym:):):) ma sie to wyczucie;p ( szkoda tylko, ze nic z tego jeszcze nie mam fizycznie w domu;d;d;d i narazie się nie zapowiada zeby cos było )

dzis tylko otrzymałem odpowiedz od cyfry, ze w promocyjnej cenie 10 złotych za dzierzawę dekodera będe mógł wziąśc tego starego philipsa pvr hd a nie nowego pace 500 gb.. dziwne troszke..

Dzisiaj otrzymałem takie samo info z APS-a - nie wiem czy brać "starego" PVR-a

 

A to dziwne. Na nowej ulotce jest zaróno nowy 500GB jak i stary 250GB za 10pln z rabatem. No chyba że mówicie o oofercie dla obecnych, a nie nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli promocją nic szczególnego dobrze ze wziałem w ostatnim momencie tą opcję na 24 z tv i muliroomem za free w pakiecie komfortowym:):):) ma sie to wyczucie;p ( szkoda tylko, ze nic z tego jeszcze nie mam fizycznie w domu;d;d;d i narazie się nie zapowiada zeby cos było )

dzis tylko otrzymałem odpowiedz od cyfry, ze w promocyjnej cenie 10 złotych za dzierzawę dekodera będe mógł wziąśc tego starego philipsa pvr hd a nie nowego pace 500 gb.. dziwne troszke..

Dzisiaj otrzymałem takie samo info z APS-a - nie wiem czy brać "starego" PVR-a

 

A to dziwne. Na nowej ulotce jest zaróno nowy 500GB jak i stary 250GB za 10pln z rabatem. No chyba że mówicie o oofercie dla obecnych, a nie nowych

 

 

podpisywalem 4 grudnia..wiec chyba nowy..ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica żadna, ale teraz jest pytanie jak wolisz płacić? stale 65zł przez 13 miesięcy czy pierwsze miesiace od 40-60zł a pozniej przez ostatnie miesiace 94zł.

Dla mnie lepiej by było płacić stałą cenę, ale to kwestia indywidualna :>

 

No właśnie, nawet w zeszłym roku w grudniu pomimo super promocji za styczeń i tak trzeba zapłacić 42,90+30, czyli 72,90 za podstawowy z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektóre posty to wydaje mi się że niektórym za darmo by dali Cyfre+ i jeszcze by zle było. każdy przecież ma wybór i nikt nikogo do Cyfry+ nie zmusza a ofertaC+ jak dla mnie jest niezła :) Sam własnie ide dziś z oferta do 2 osób które chciały wziąść Cyfre :) Podstawowy+ z Canal+ za 39,90 zł i jeszsze inne dodatki jak HBO 5 miesięcy gratis, FilmBox przez cała umowę gratis i opcje HD za darmo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy+ z Canal+ za 39,90 zł i jeszsze inne dodatki jak HBO 5 miesięcy gratis, FilmBox przez cała umowę gratis i opcje HD za darmo .

 

Tylko dodaj jeszcze 10zł za dekoder. Wiec wychodzi 49,90. Dzwonilem na infolinie utrzymaniowa z zapytaniem, czy jak przedluze umowe na te 18miesiecy to jako przedluzajacy klient moge byc zwolniony z tej oplaty 10zł (czyli tym by sie to roznilo od oferty dla nowych abo) to gostek powiedzial, ze oni nie maja JESZCZE tych nowych ofert w systemie wiec on na linii przedluzeniowej nic nie wie o nich. I 10zł za wynajem dla starych nie zniosa. Jak sie komus uda wziac na przedluzeniowej ta umowe na 18 miesiecy bez placenia za dekoder to niech sie podzieli info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...