Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to działa, musisz mieć wersję SD aby dobrać wersję HD, a "paczka" 5xHD jest wyjątkiem od reguły ;)

Jest jeszcze Animal Planet HD, który można włączyć do pakietu Podstawowego+ mimo, że nie ma w nim wersji SD tego kanału. Jeśli komuś zależy tylko na Eurosporcie 2 HD, to do pakietu Podstawowego+ można również dodać opcję 2xEurosport HD za 9,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupłem dzisiaj powitalny z opcją canal +. Ktoś wprowadził mnie w błąd na forum ze przy poleceniu zapłaty nie ma zniżki 5%. Dlatego piszę ze jest taka zniżka. Dodatkowo włączone mam kanały z podstawowego. Ale chyba to jest w ramach promocji do końca grudnia. Proszę o info w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupłem dzisiaj powitalny z opcją canal +. Ktoś wprowadził mnie w błąd na forum ze przy poleceniu zapłaty nie ma zniżki 5%. Dlatego piszę ze jest taka zniżka. Dodatkowo włączone mam kanały z podstawowego. Ale chyba to jest w ramach promocji do końca grudnia. Proszę o info w tej sprawie.

Ale ta zniżka jest tylko przez kilka pierwszych miesiecy, nie wiesz ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Na stronie cyfra.tv przy dekoderze PVR HD Philips pisze "Oferta wazna do 12 grudnia" Czyli wniosek z tego, że od dajmy na to 13/14 grudnia może wejść nowy cennik i nowy dekoder Pace PVR HD. Czy mam się łudzić, ze np. od tej daty zrobią dzierżawę Philipsa PVR HD za 0,- :?:

Gdzieś czytałem, że zarząd cyfry+ nie powiedział ostatniego słowa w sprawie obniżki dzierżawy za ten model, ale z kolei było to jeszcze przed wielkim bumem, jaki wyrósł na dniach z powodu braku sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym z korzystać z tej oferty --> http://www.promocja.cyfraplus.pl/promo-13.htm i chciałbym zakupić na własność dekoder PHILIPS DSR 6201 tylko pytanie ile on będzie kosztował ??

 

Jesteś pewien, że chcesz z niej skorzystać? Z moich wyliczeń (promo dla abonentów innych platform 13 vs aktualna promocja 13 miesiecy dla umow via internet -- 12 miesiecy po 38zl vs 10mies z 50%) i wychodzi, ze promocja dla abo innych platform jest drozsza sumarycznie o 8zł O_o nie widze plusow tej promocji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie moje pytanie bo nie uzyskałem odpowiedzi.

W czwartek (03.12) wysłałem przez stronkę C+ wniosek żeby się skontaktowali ale nikt nie zadzwonił do tej pory.

Wiadomo jak wygląda sytuacja z zamawianiem przez internet i miesiącem gratis dla internautów ?

W sytuacji gdybym zamówił jeden z pakietów (podstawowy+), dekoder (Philips HD PVR) i antenę przez net wysyłane jest to kurierem czy do odbioru w ustalonym punkcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariant 1:

-Komfortowy+ 11 miesięcy 50% ceny

-obowiązkowy Canal+ 24miesiące 50% ceny

-obowiązkowe HBO 6 miesięcy gratis

-opcje HD 24 miesiące gratis

-Filmbox 24 miesiące gratis

-dekoder SD 10zł/miesiąc, PVR HD 20zł/miesiąc, na wykup Pace i Strong za 79zł, Sagem 1gr

-obowiązkowy multiroom 20zł/miesięcznie

-umowa 24miesiące

średnio: 126,63zł miesięcznie♠ z dekoderem PVR HD

 

wariant 2:

-prestiżowy 11 miesięcy 50% taniej

-opcje HD 24 miesiące gratis

-dekoder SD 10zł/miesiąc, PVR HD 10zł/miesiąc, na wykup Pace i Strong za 79zł, Sagem 1gr

-nieobowiązkowy multiroom za darmo

-umowa 24miesiące

średnio: 126,32zł miesięcznie z dekoderem PVR HD

 

Aktualnie lepiej wsiąść jednak prestiżowy, po ostatnich modyfikacjach oferty z komfortowym.

Oczywiście przy skorzystaniu z oferty dla internautów z dodatkowym miesiącem zniżki na pakiet główny, wariant z Prestiżowym jeszcze atrakcyjnej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem z cyfry. Dotychczas miałem n-ke i mam zamiar przejść do cyfry. Zaproponował w umowie na 13 m-cy zniżkę 50% czyli wychodzi 32 zł za miesiąc, potem 64 zł za 3 miesiące ... dekoder HD PVR za 10 zł miesięcznie przez 13 miesięcy + 5xHD za free przez cały czas i 4 miesiące C+ i HBO gratis. Niby fajnie ale mam pytania.

1. Czy na dzień dzisiejszy nie można mieć dekodera HD czyli Philips DSR 6201 za 0 zł na miesiąc na wypożyczenie ? Nie interesuje mnie PVR. Wtedy miałbym 32 zł na 10 m-cy + 3 miesiące za 64 zł.

2. Czy można ugrać coś więcej przy takiej umowie ?

3. Jak to wygląda po tych 10 m-cach ? Można już jakiś aneks brać czy trzeba czekać do końca umowy ? No niekoniecznie po 10 m-cach, 1 czy 2 rachunki za 64 zł to też nie tragedia :)

4. Mam czekać na następny telefon od cyfry czy sam zadzwonić ? Kolo się strasznie mocno umawiał na poniedziałek ze mną na popołudnie że zadzwoni, nawet swoje dane mu podałem (chyba mu zależało).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie moje pytanie bo nie uzyskałem odpowiedzi.

W czwartek (03.12) wysłałem przez stronkę C+ wniosek żeby się skontaktowali ale nikt nie zadzwonił do tej pory.

Wiadomo jak wygląda sytuacja z zamawianiem przez internet i miesiącem gratis dla internautów ?

W sytuacji gdybym zamówił jeden z pakietów (podstawowy+), dekoder (Philips HD PVR) i antenę przez net wysyłane jest to kurierem czy do odbioru w ustalonym punkcie ?

Spoko ktoś oddzwoni :) Ja też zamawiałem przez neta oddzwonili do mnie po czterech dniach. Oczywiście nie omieszkałem się zapytać czemu tak późno facet odpowiedział że mają aktualnie urwanie głowy po prostu kupa ludzi chce Cyfre :shock: więc kolejka obowiązuje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przy skorzystaniu z oferty dla internautów z dodatkowym miesiącem zniżki na pakiet główny, wariant z Prestiżowym jeszcze atrakcyjnej wygląda.

Dziękuję.

Hm! Widać (dziś) - że dobrze zrobiłem, biorąc drugiego grudnia "telewizorek" :wink:

Inaczej, gdybym skorzystał z oferty internautów, nie miałbym tego dekodera, co mam - i to z bezpłatnym użytkowaniem. Pomocna tu była "interwencja" znajomego z APS. Nie wiem, czy zdecydować się na dodatkowy dekoder za "grosz". Ale jest już założony temat w tej sprawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chciałbym zakupić na własność dekoder PHILIPS DSR 6201 tylko pytanie ile on będzie kosztował ??

 

Cyfra nie ma żadnych dekoderów HD na sprzeaż w promocji (co jest dziwne) . Musisz sam sobie kupić dekoder HD np. Fergusona za ok 400 zł. Wynajem PVR HD jest też utopią bo nigdzie ich nie ma, figurują tylko na papierze w reklamie . A nowego PVR-a 500 GB nikt jeszcze nie widział :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupiłeś dekoder i płacisz kare jak go zgubisz...

Pomyślcie troche zanim coś napiszecie :)

 

Nie ma żadnej kary, prosze nie wprowadzać użytkowników w błąd. Jest odszkodowanie za utracony sprzęt - artykuł 4 paragraf 2 punkt 5 regulaminu. Karać to można kogoś jak popełni przestepstwo albo wykroczenie. Utrata sprętu nie jest ani jednym ani drugim. W wypadku utraty sprzętu umowa dzierżawy wygasa ale jeśli tego się nie zgłosi w przeciągu 48 godzin to trzeba płacić dalej czynsz tak jakby umowa istniała.

Nowy sprzęt Cyfra wyda i nawiąże nową umowę dzierżawy ale dopiero po zapłaceniu odszkodowania za utracony sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy jezeli czekam na pvr z umowy na 24 miesiace z telewizorem to moge sie spodziewac ze dadza mi juz tego z 500gb czy tak nie da rady? bo nie wiem co zrobic jak zadzwoni dystrybutor czy brac starego czy mam tez prawo do nowego?

Możesz sobie wybrać, jednakże o wszystkim będzie decydować stan magazynowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...