Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na tą chwilę promocja nie najgorsza. Ja ostatnio chciałem wziąć wyższy pakiet tj. komfortowy, płaciłem za podstawowy i opcje C+ 73zł , po wyliczeniu wyszlo mi ze za komfort płaciłbym 93zł, ale dzwoniłem z niewielką nadzieją, że dzadą mi jakąś zniżkę :smile: no i okazało się że jest jakaś promocja na C+ 4 miesiące 50% zniżki, wziąłem komfortowy na C+ dostałem 50% zniżki i do końca grudnia będę płacił 78zł.

 

Jeśli ktoś ma ocpję C+ niech dzwoni i powie, że chce skorzystać z promocji na C+, zawsze to 4 miesiące mniejszy rachunek o te 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesięczny to po okresie minimalnym jest.Czyli: Promo grudniowa była na 13 miesiecy więc musisz najpóźniej w grudniu wypowiedzieć umowę, jak wypowiesz w styczniu to Ci doliczą jeszcze jeden miesiąc(luty) a jak w lutym wypowiesz to masz 3 miesiączny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie promocje grudniową na 13 miesięcy, i tak sobie kombinowałem jak tu zrobić aby oglądać jak najwięcej za jak najmniej ;]

i otóż wyszło mi że przy założeniu że we wrześniu mam jeszcze 50% rabatu na pakiet główny za Prestiż HD+ zapłaciłbym 83,90zł (dostałbym jeszcze więcej punktów w złoty plus:P), natomiast przy aktualnym pakiecie Komfortowy+, wszystkie opcje HD oraz Canal+ HBO Cinemax wychodzi mi 92,50zł, co daje prawie dyche więcej za mniej (bo brakuje Filmboxa), a do tego przy Prestiżowym miałbym tego całego Filmboxa gratis do końca tego miesiąca. I tu nasuwa się pytanie, czy biorąc teraz prestiż straciłbym zniżkę na Canal+ (za darmo przez 12 miesięcy) gdybym chciał w październiku zmienić na Komfort z Canal+ oraz jakąś opcją HD, bo chciałbym zrezygnować z HBO, Cinemax oraz niektórych opcji HD aby od października nie dowalili mi abonamentu na grubo powyżej 100zł.

Wiem że rezygnując z z HBO i Cienmax zachowuje się zniżkę na Canal+ ale co jest przy przejściu na prestiż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrata promocji zależy od przyznango rabatu. Jesli rabat został przyznany na wybrany (ten a nie inny) pakiet to utracisz go przy zmianie na inny pakiet. Jeżeli promocje masz na pakiet główny to pozostanie nawet jak zmienisz na inny. Natomiast zmiana pakietu nie powoduje utarty rabatu na wybraną opcję(jeśli jej nie zmienisz na inną bądź nie odłaczysz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Cyfry Plus, pakietu powitalnego, ponieważ za tą samą cenę Cyfra ma lepsza ofertę niż Polsat z Pakietem Mini Max, w Cyfrze mam jeden kanał filmowy( ale Kino), przyrodniczy( Planete), dla dzieci( Zigzap-Hyper, Mini-Mini), i kilka tematycznych, oraz wszystkie kanały dostępne w pakiecie Mini Polsatu( oprócz Polsat i polsatu2), ale Polsat mam dobry odbiórz naziewmnej. W związku z tym mam pytanie: czy jak podpisze umowę na pakiet powitalny, to czy tak samo jak w Polsacie będę miał pierwszy miesiąc pełną ofertę Cyfry?, chodzi mi o zapoznanie się z programami typu Premium HBO, Canal plus, bo podobno, już od pakietu powitalnego, można sobie dokupić te pakiety. Kolejne pytania, na ilę muszę podpisać umowę w Cyfrze(podobno teraz jest promocja z umową na 7 miesięcy), W jakiej cenie dostanę dekoder na własnośc, bez anteny i konwentera( bo to po Polsatce mi zostało). Czy mogę płacić abonament w Cyfrze z góry, tak jak to płaciłem w Cyfrowym Polsacie, np za rok z góry. Dzięki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, przy większości promocji na pakiet powitalny masz możliwośc korzystania z pakietu podstawowego do końca pierwszego niepełnego miesiąca. Canal+ lub HBO możesz dołączyć do pakietu powitalnego, ale tylko przy podpisywaniu umowy, którą podpisujesz na 7/13/18 miesięcy. Dekoder za 149zł. Możesz z góry opłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :jupi:

 

Od dzisiaj przy podpisaniu umowy na pakiet CYFRY+ obowiązuje bezpłatne użytkowanie dekodera przez cały okres umowy, dotyczy to dekoderów SD oraz Philips PVR :brawo:

 

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja ta jest tym czasowa może być do końca sierpnia lub 24 sierpnia i na okres całej umowy nie płacisz co miesiąc za ten dekoder ta sama promocja jak przy N Boxie (biała obudowa) ale lepsza bo sam sobie wybierasz oferte i znacznie lepsza niż NBOX Recoderze (czarna obudowa) co około 2 lata temu i dotego nie musisz brać VOD (video na życzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK 8)

 

Bardzo ważna uwaga dla podpisujących nową umowę, jeśli weźmiecie dekoder SD w promocji 0 zł to jeśli wymienicie w czasie trwania umowy na HD to tracicie bezpłatne użytkowanie i płacicie normalną stawkę.

 

Podobnie przy wymianie HD na SD

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...