Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie.Co sądzicie o promocjach dla starych abonentów Cyfry+ :?::?::?: Ja myślę że teraz to totalnie Cyfra+ olewa sobie swoich abonentów...Ostatnio dzwoniłem do BOK aby Cyfra+ zrobiła mi jakąś promocje a pani z BOK powiedizała mi że nie ma żadnej promocji dla abonenta który ma Cyfre+ przez ponad 9 lat :/ Kiedyś to robili promocje na abonament lub odkodywali np.pakiet HBO na 6 miesięcy za free a teraz :?::?::?::!: Trzeba podpisać umowę od nowa....... :!::!::!: I ludzie z BOK Cyfry mnie tylko przełączali z jednego działu do 2....i nikt nie udzielił mi żadnej informacji w jednym dziale mówili tak a w drugim zupełnie odwrotnie......

 

No to wyślij wypowiedzenie i od razu dostaniesz promocję. A jak nie dostaniesz, albo nie będzie Ci się podobać, to sobie weźmiesz w październiku nową umowę a wtedy na pewno będzie dobra promocja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrezygnować do końca miesiąca. 3 miesięczne wypowiedzenia są tylko przy umowach na czas nieokreślony. Oferta z możliwością rezygnacji nie jest standardową możliwością wypowiedzenia, tylko ofertą promocyjną.

W październiku będą kolejne urodziny cyfry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem u dystrybutora cyfry żeby podpisać umowę/dowiedzieć się o nowych promocjach z C+

od wczoraj w systemie maja nowa promocje LATO HD czy coś takiego ...

 

50% rabatu na wszystkie pakiety - chyba do komfortowego włącznie (bez kanałów premium) na 10miesiecy umowa na 13 lub 18 mcy czyli komfortowy z C+ można mieć za 59zl

 

dziś chyba pójdę ja wykupić bo kończy mi sie abo za 2 tyg ...

 

pozdro

gary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słysze o takiej promocji..

Co najwyżej LATO MAX 2009

Czyli komfortowy za 38zł przez 12msc a umowa na 13msc

Do tego C+, C+HD, 3xHD, Filmbox za FREE 2 pełne msc

Aktywacja tylko 1zł

 

Lub przejęciowa od innego operatora..

Ale wtedy potrzebny jest dodatkowo zaplacony rachunek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-promocja z dekoderem HD za 199zł na własność - 1zł

 

Na czym polega ta promocja? Jedyną zniżką jest zniżka na cenę dekodera, natomiast brak zniżek przy pakietach i umowa na 13 miesięcy?

 

są zniżki na pakiety, 3 miesiące 50% taniej pakiety, opcje premium i opcje HD, aktywacja tylko 1zł i umowa na 13 miesięcy, no i dekoder HD za 199 na właśność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Lato max to dla wszystkich czy tylko na woj. mazowieckiego jak pisze na stronie cyfra.tv? Na oficjalnej stronie Cyfry cisza o tym.

 

na oficjalnej stronie NIC o tym nie ma bo mają to tylko wyróżnione punkty..

NP MY - Centrum Cyfra+ Poznan, Górna Wilda 98

 

Wszystko tak samo jak promocja przejęciowa tylko PLUS taki, że nie wymagany jest zapłacony rachunek za kablówke, polsat ani N-kę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

royalmichael promocja ma to do siebie że się kiedyś końcu nie ma sensu jej w nieskończoność przedłużać, bo akurat 2 abonentów dopiero się zorientowało że jest super promocja. Promocja pewnie jakaś będzie lecz w okresie wakacyjnym sprzedaż platform cyfrowych jest mała, więc na 100% coś ciekawego dopiero na święta się można spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...