Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie aktualne promocje Cyfry+ to jest jedno wielke gó.no bo inaczej się tego nie da określić.

Pozwoliłem sobie wziąć pod lupę wszystkie aktualne promocje i wyszły mi.. niemalże identyczne wyniki w każdej promocji, jeszcze lepiej - im krótsza tym mniejszy abonament

zainteresowane pakiety: podstawowy+, canal+, canal+hd, eurosport hd, national geographic hd, philipvs pvr hd

 

promocja dla abonentów innych platform

umowa na 13mies

wychodzi średnio abonament 80zł/mies

 

promocja 50% do 5 mies

umowa na 13mies

wychodzi średnio abonament 81zł/mies

 

promocja 50% do 7mies

umowa na 18 mies

wychodzi średnio abonament 82zł/mies

 

promocja 20% przez cały okres trwania umowy [pierwszy miesiąc free]

umowa na 13 mies

wychodzi średnio abonament 77zł/mies

 

i teraz uwaga uwaga

promocja na 7mies

wychodzi średnio abonament 77zł/mies

 

Nie wziąłem pod uwagę ewentualnych opłat aktywacyjnych - brak informacji.

To się nazywają promocje :brawo: Takich to można robić multum, różnią się praktycznie niczym bo średni abonament w każdej wyjdzie prawie taki sam, tak trzymać C+ :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej sytuacji faktycznie wyszło na jedno, ale jak ktoś chciałby inną konfigurację, np. bez hd to proporcje wyjdą już bradziej zróżnicowane.

Oczywiście nie ma co porónywać do np. promocji "grudniowej", kiedy to opisywana przez Ciebie konfiguracja wyszłaby średnio mniej niż 40zł, ale grudzień jest raz w roku :D

O ile się nie mylę, to dziś znów włączą ofertę, którą wyłączyli w piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w sobotę zdecydowałem się na promocję dla abonentów innych operatorów i wziąłem pakiet komfortowy na 13 miesięcy. Dodatkowo chciałem, aby działały mi opcje darmowe przez 2 miesiące tj. HBO, Filbox, Canal+ itp. Generalnie jestem zadowolony, ale nie działa mi HBO? Czy ten gratis na 2 miechy jest wariantowy czy też panienka z BOK-u dała ciała? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zadzwoniłem do Biura Obsługi Klienta żeby zrezygnować z Canal+ bo latem mało oglądam a pani mówi żebym nie rezygnował to będę miał 4 miesiące 50% taniej. Tym sposobem nie zrezygnowałem. Dobry mają chwyt na wakacje. Wiedzą że dużo ludzi na lato będzie rezygnować to robią promocje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.Co sądzicie o promocjach dla starych abonentów Cyfry+ :?::?::?: Ja myślę że teraz to totalnie Cyfra+ olewa sobie swoich abonentów...Ostatnio dzwoniłem do BOK aby Cyfra+ zrobiła mi jakąś promocje a pani z BOK powiedizała mi że nie ma żadnej promocji dla abonenta który ma Cyfre+ przez ponad 9 lat :/ Kiedyś to robili promocje na abonament lub odkodywali np.pakiet HBO na 6 miesięcy za free a teraz :?::?::?::!: Trzeba podpisać umowę od nowa....... :!::!::!: I ludzie z BOK Cyfry mnie tylko przełączali z jednego działu do 2....i nikt nie udzielił mi żadnej informacji w jednym dziale mówili tak a w drugim zupełnie odwrotnie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-promocja z dekoderem HD za 199zł na własność - 1zł

 

Na czym polega ta promocja? Jedyną zniżką jest zniżka na cenę dekodera, natomiast brak zniżek przy pakietach i umowa na 13 miesięcy?

 

Z tego co ostatnio się dowiadywałem to tak. Promocja się zwie WIOSNA HD.

 

 

@koziol84

W trakcie obowiązywania umowy kiepsko z promocjami. Na Twoim miejscu jeżeli masz w tej chwili umowę na czas nieokreślony to wysłałbym pismo z rezygnacją. Obowiązuje wtedy 3-miesięczny okres wypowiedzenia i w tym czasie powinni przedstawić Ci jakąś ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako klient CP zawarłem 2. umowę z C+ na Powitalny +.Skasowali ode mnie 19 PLN za aktywację.Złożyłem zażalenie.Nie polecam punktu C+ w Poznaniu na Spichrzowej.Facet 40 minut załatwiał umowę-strasznie powoli.Nie wspomnę że ten punkt to jakaś nora gdzie strach po ciemku wejść...Lepsze punkty mogłaby mieć C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś napisać szczegóły tej promocji cyfry+ dostępnej tylko w salonach vobis? bardzo mało info w sieci o niej jest i są sprzeczne, jedni piszą że rok HD za darmo, inni że do 7 miesięcy w ogóle mało info o niej jest. pozdrawiam

Zobacz katalog na stronie Vobisu, tam jest opis. Promocja trwa do końca czerwca br., obejmuje 20% zniżki na pakiety i opcje premium przez 16 m-cy oraz opcje HD i Filmbox - gratis przez 7 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie piszą na temat dekoderów. Oferta jest na przedostatniej stronie katalogu,znajdziesz go w zakładce "katalog promocyjny" na stronie Vobisu.

A tak to wyglądało na stronie Cyfry : http://www.cyfraplus.pl/html/promocje/2 ... vobis.html

A tu wypowiedź z kilku stron wcześniej:

Co do promocji: maj to prorata jest za friko ale nie liczy się do okresu umowy, czerwiec masz gratis, potem pełne 16 mies z rabatem 20% i potem 1 miesiąc normalna opłata 8)

Pozdero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat na dekoder jest tak jak na abonament przez cały okres trwania umowy oprócz tego ostatniego miesiąca.

Co do kanałów HD to nie jestem pewien ale wydaje mi się, że skoro w katalogu jest "gratis przez 7 miesięcy".

A są to pierwsze miesiące więc w tym niepełnym też powinny być już włączone. Pewnien nie jestem, dlatego najlepiej jakbyś zadzwonił do któregoś z punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako klient CP zawarłem 2. umowę z C+ na Powitalny +.Skasowali ode mnie 19 PLN za aktywację.Złożyłem zażalenie.Nie polecam punktu C+ w Poznaniu na Spichrzowej.Facet 40 minut załatwiał umowę-strasznie powoli.Nie wspomnę że ten punkt to jakaś nora gdzie strach po ciemku wejść...Lepsze punkty mogłaby mieć C+

 

Za powitalny płaci się 19 zł aktywacji, w innych pakietach już 1 zł w tej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...