Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po telefonie do BOK na temat modyfikacji pakietu jaki chciałem zrobić (obecnie korzystam z 50% zniżki na pakiet komfort+ do sierpnia) i do tego mam C+ i C+Hd i PVR (umowa do kwietnia) abonent od 7 lat, pan chciał mi dać przez cztery miechy HBO za pół ceny z rezygnacią po 4 miechach. Na/razie podziękowałem. Głupi telefonik do BOKu i dają promocję. Kto chce niech dzwoni i pyta o promocje dla siebie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 4 miesiące za darmo HBO z grudniowej promocji, kiedy dzwoniłem do nich w kwietniu żeby zrezygnować to też zaproponowali mi jeszcze przez 4 miechy za pół ceny. Zgodziłem się.

A nie wie ktoś czy można uzyskać jakis rabat na dekoder PVR oraz na opcje HD?? jeśli bym do nich zadzwonił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię dzisiaj przed chwilą do BOK z zamówieniem na ten dekoder HD na wykup za 199 pln a tu pan konsultant mówi mi, że tych dekoderów od dawna już nie ma wogóle. Normalnie wściec się można. a dopiero inny w środę mi go oferował. Na otarcie łez zaproponował wynajem HD PVR za 10pln/mies przez 11 miechów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od dzisiaj obowiązują 2 stare promocje czyli:

 

1. Rabat 20% przez 11 lub 16 miesięcy

 

2. Rabat 50% przez 3 lub 6 miesięcy

 

 

UWAGA 8)Nowa promocja :jupi:Dla Klientów, którzy przedstawią rachunek od innego operatora 8)

 

- Umowa na 13 miesięcy

 

- Przez 12 miesięcy promocyjne ceny pakietów:

 

POWITALNY+ 9.90 zł

PODSTAWOWY 28 zł

KOMFORTOWY+ 38 zł

 

Przez 2 miesiące + prorata CANAL+ oraz opcje HD - GRATIS !

 

Wynajem dekoderów SD, HD i PVR za 50% ceny przez 10 miesięcy 8)

 

:brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawią rachunek od innego operatora 8)

 

- Umowa na 13 miesięcy

 

- Przez 12 miesięcy promocyjne ceny pakietów:

 

POWITALNY+ 9.90 zł

PODSTAWOWY 28 zł

KOMFORTOWY+ 38 zł

 

Przez 2 miesiące + prorata CANAL+ oraz opcje HD - GRATIS !

 

Wynajem dekoderów SD, HD i PVR za 50% ceny przez 10 miesięcy 8)

 

:brawo::jupi:

 

ta promocja będzie opis na stronie czy tylko w punktach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj obowiązują 2 stare promocje czyli:

 

1. Rabat 20% przez 11 lub 16 miesięcy

 

2. Rabat 50% przez 3 lub 6 miesięcy

 

 

UWAGA 8)Nowa promocja :jupi:Dla Klientów, którzy przedstawią rachunek od innego operatora 8)

 

- Umowa na 13 miesięcy

 

- Przez 12 miesięcy promocyjne ceny pakietów:

 

POWITALNY+ 9.90 zł

PODSTAWOWY 28 zł

KOMFORTOWY+ 38 zł

 

Przez 2 miesiące + prorata CANAL+ oraz opcje HD - GRATIS !

 

Wynajem dekoderów SD, HD i PVR za 50% ceny przez 10 miesięcy 8)

 

:brawo::jupi:

 

czy to w kazdym punkcie cyfry obowiazuje?

przedstawienie rachunku nie stanowi umnie zadnego problemu poniewaz ojciec posiada N wiec moglabym wziazc na niego lub kolezanke:)

prosze o potwierdzenie tej promocji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Musicie dostarczyć kserokopie rachunku innego opertaora (N, CP, lub dowolna kablówka) nie starszego niż 3 miesiące, promocja nie dotyczy prestiżowego 8)

 

Promocja dostepna jest u dystrybutorów C+, nie wiem czy wszystkich ale my już ją mamy i sprzedajemy, zainteresowanie niezłe jak na początek :)

 

Kolejna nowa oferta w czerwcu to zakup na własność terminali SD i Philipsa HD w 13 ratach po 12 zł (opłata u dystrybutora 23 zł) za SD i 30 zł za Philipsa HD (opłata u dystrybutora 109 zł)

 

Pozdro :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejna nowa oferta w czerwcu to zakup na własność terminali SD i Philipsa HD w 13 ratach po 12 zł (opłata u dystrybutora 23 zł) za SD i 30 zł za Philipsa HD (opłata u dystrybutora 109 zł)

 

Pozdro :jupi:

 

ale dla wszystkich czy tylko dal tych z rachunkami od innych operatorów? i co oznacza rata/opłata u dystrybutora? znaczy np HD trza liczyć 13 x 30 + 109?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie dostarczyć kserokopie rachunku innego opertaora (N, CP, lub dowolna kablówka) nie starszego niż 3 miesiące, promocja nie dotyczy prestiżowego 8)

 

Promocja dostepna jest u dystrybutorów C+, nie wiem czy wszystkich ale my już ją mamy i sprzedajemy, zainteresowanie niezłe jak na początek :)

 

Kolejna nowa oferta w czerwcu to zakup na własność terminali SD i Philipsa HD w 13 ratach po 12 zł (opłata u dystrybutora 23 zł) za SD i 30 zł za Philipsa HD (opłata u dystrybutora 109 zł)

 

Pozdro :jupi:

 

hej mam jeszcze jedno pytanko czy ta promocja 50% tyczy sie tylko abonamentow czy opcji dodatkowe tez 50%?

Chodzi mi oto czy jak wezme pakiet komfort to moge wziazc do niego Multipakiet Canal+ tez za 50% ?

Znajac moje szczescie to juz byloby za kolorowo:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nowa oferta w czerwcu to zakup na własność terminali SD i Philipsa HD w 13 ratach po 12 zł (opłata u dystrybutora 23 zł) za SD i 30 zł za Philipsa HD (opłata u dystrybutora 109 zł)

Za SD - 179 zł. Jaka promocja... nic tylko brać, jedynie 30 zł drożej niż zakup "od razu". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pitter zobacz, że cena HD jest taka sama jak w poprzednich promocjach (499 zł), tylko teraz nie trzeba od razu sięgać do portfela po dużą kasę, wystarczy 109 zł, resztę spłacasz przez 13 m-cy i masz tuner na własność ( i problemy :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pauli - promocja 50% dotyczy pakietów i opcji Premium lub samego Multipakietu Premium, który jest samodzielnym pakietem

 

to teraz pozostaje znalezc mi w Krakowie punkt cyfry gdzie ta promocja jest

ma ktos jakis sposob? :D bo to chyba wybrane punkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...