Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To odpowiadam:

Pierwsza propozycja była na 15 miesięcy 25% rabatu na pakiet komfortowy

Oczywiście okres umowy był dla mnie nie do przyjęcia. Zaproponowałem, że biorę pakiet podstawowy z canal+Canał+HD NG HD oraz Eurosport HD lecz pod warunkiem ze umowa na 12 miesięcy./wczesniej padło parę tekstów,że jestem długoletnim abonentem, że konkurencja ma ciekawsze ceny no i ze jeszcze muszę to przemyśleć itp./ No i Pan przystał o dziwo na moją propozycję i zaproponował,że jeśli zdecyduję sie na wycofanie wypowiedzenia oraz przedłużenie umowy podczas naszej rozmowy telefonicznej wrzesień będzie gratis /umowę miałem do sierpnia/ - no więc przystałem :D

Lecz muszę powiedzieć ze tak bardzo mi nie zależało na przedłużeniu umowy bo coraz bardziej myślałem o konkurencji no ale zobaczymy co sie przez ten rok urodzi.....

 

 

Dziękuję za konkretną odpowiedź :D

Tymczasem spróbuję jeszcze z nimi ponegocjować ... O wynikach oczywiście poinformuję na forum

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :jupi:

jak to jest że promocje od cyfra.tv nie są widoczne na stronie Cyfry+?Nie chodzi tylko o te promocją ale także o promocję z dekoderem HD za 149 PLN?

Rozmawiałem z cyfrą na temat wykupu Phila HD.Proponują 499 PLN.Nowi abonenci mogą go mieć za 149 PLN?Gdzie tu logika?

 

To ciekawe,bo właśnie też rozmawiałem z konsultantem -poszedłem do punktu(3-ech punktów),chcąc kupić na własnośc (499 zł.)Wszędzie zaprzeczano że jest taka oferta (a jestem abonentem!)No to wziąłem ten za 149 zł..i wysłałem pismo o rozwiązanie umowy (w aneksie kara 299 zł!).I ciekawostka,gdy zadzwoniłem,otrzymałem info że nie mogę rozwiązać tej umowy (multipakiet Canal +na 13 mies.),mimo że w aneksie art.3 Postanowienia końcowe,jest ten zapis ! Pismo wysłałem -czekam na odpowiedzi na piśmie,bo to co mówią nie jest zgodne ze stanem faktycznym (przynajmniej 50%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz napisane w tym aneksie?

 

kara za rozwiązanie czy zerwanie umowy? :)

 

Na infolinii nie powiedzą ci że Cyfra+ może zerwac z tobą umowę, nie jest to dokładnie opisane w regulaminie... to C+ decyduje czy zerwac z tobą umowę jeśli nie płacisz. Ciebie obowiązuje umowa na 12 mies. lub dłużej jeśli na dłużej podpisałeś (cytat z reg.: "Odstąpienie przez Abonenta od Umowy nie uchyla jego odpowiedzialności za Sprzęt, obowiązku zapłaty ustalonych Opłat Abonamentowych za okres obowiązywania Umowy..". W aneksie jest zapisana kara za zerwanie umowy czyli 299zł a tego kiedy ta kara zostanie zerwana możesz się dowiedziec z odpowiedniego cutatu z aneksu (u mnie coś takiego jest "W przypadku gdy do końca miesiąca kalendarzowego, w którym Operator CYFRY+ zgodnie z art. 13$1 Regulaminu zawiesił usługi objęte Umową - Abonent nie ureguluje całości zaległych należności wynikających z Umowy - Umowa ulega samoczynnie rozwiązaniu ostatniego dnia tego miesiąca klendarzowego, bez konieczności składania Abonentowi w tej mierze oświadczenia o rozwiązaniu Umowy Przez Operatora CYFRY+"

 

Zadzwoń na jakąkolwiek infolinie do jakiejkolwiek firmy i spytaj się o zerwanie (podkreślam zerwanie a nie wypowiedzenie) umowy.. myślisz że ci powiedzą?? :)

 

a tu cytat dla kombinatorow co to podpisuja umowy a potem chcą się wymiga od płatności:

 

"§ 6. Abonent przyjmuje do wiadomości, że Operatorowi przysługuje prawo przekazania informacji dotyczących Abonenta niedokonującego terminowo płatności wynikających z Umowy do właściwego biura informacji gospodarczej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lutego 2003 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zrezygnowalem wlasnie z uslug telewizji kablowej i chcialbym kupic platforme cyfrowa. BArdzo mocno mysle o cyfrze z uwagi na sport. i tutaj mam do was pytanie, jaka jest obecnie najlepsza promocja dla nowego abonenta. oczywiscie chodzi mi o odbior hd, poniewaz kupilem nowy telewizor lcd i kablowka wygladala na nim tragicznie. Stad moje pytanie najkorzystaniejsza oferta cyfry jaka na chwile obecna jest dla zwyklego kowalskiego.

 

Zastanwiam sie tez na n. jakby ktos mogl napisac najbardziej oplacalna oferte bylbym wdzieczny, ale spytam o szczegoly na forum n.

 

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi wszelkie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Cyfrę+ to poczekaj na promocję urodzinową.Mogą być extra warunki tak jak na 10-lecie Canal+.N-ka no cóż...3 miesiące gratis 3 miesiące 38 PLN później przynajmniej 48 i masz tylko Ligę Mistrzów albo Puchar Polski.W cyfrze masz naszą super ligę oraz inne ligi europejskie oraz Grand Prix na żużlu.Weż jeszcze Polsat Sport to będziesz miał siatkówki,F1 etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zrezygnowalem wlasnie z uslug telewizji kablowej i chcialbym kupic platforme cyfrowa. BArdzo mocno mysle o cyfrze z uwagi na sport. i tutaj mam do was pytanie, jaka jest obecnie najlepsza promocja dla nowego abonenta. oczywiscie chodzi mi o odbior hd, poniewaz kupilem nowy telewizor lcd i kablowka wygladala na nim tragicznie. Stad moje pytanie najkorzystaniejsza oferta cyfry jaka na chwile obecna jest dla zwyklego kowalskiego.

 

Zastanwiam sie tez na n. jakby ktos mogl napisac najbardziej oplacalna oferte bylbym wdzieczny, ale spytam o szczegoly na forum n.

 

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi wszelkie..

 

Poczytaj sobie tutaj http://www.cyfraplus.pl/home_pro.html

lecz proponuje poczekać na promocje urodzinową która już tuż tuż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech dają szybciej, bo mam czas do końca września by się określić, a sam nie wiem co zrobić :(

Jedni mi mówią że warto zrezygnować by znów podpisać umowę, drudzy że nie warto ,bo Cyfra dla nowych nic nie proponuje aż tak dobrego ...itd :?

( odrazu zaznaczam, że interesuje mnie tylko podstawowy z C+ - a jak narazie przez tel. oferują mi 5 miesięcy po 55 zł i reszta 13 miesięcy chyba po 75 zł - co rewelacją nie jest. Wcześniej płaciłem przez 13 miesięcy 49 zł ... - gdyby chcieli przynajmniej to zachować , to byłbym zadowolony. Może mi ktoś doradzić, ? czy warto jest negocjować ? I na jakiej stopie ? Użytkownika czy nowego klienta ?

Zostało 5 dni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na to spojrzeć chłodnym okiem. Jak dają 25% zniżki na całą umowę i Wam ta kwota odpowiada to bierzcie i nieoglądajcie się na promocję, która może będzie w poniedziałek, a może w połowie października. Bo tak naprawdę to jaka to musiałaby być promocja żeby Wam się nie opłaciło przedłużać? Pewnie dadzą coś w podobnym stylu - typu 50% przez pół roku, albo dadzą 25% przez magiczne 10 miesięcy i ot taka promocja będzie :) Na 10 miesięcy darmowego C+ bym nie liczył 8)

Suma sumarum zrobią pewnie tak te oferty, że po zsumowaniu rocznym wyjdzie właśnie coś koło tego bonusu 25%.

 

Inna kwestia, to czy nie opłaci się zawrzeć nowej umowy by mieć tani dekoder, który potem na Allegro można sprzedać drożej i w ten sposób mieć np. 3 miesiące za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz napisane w tym aneksie?

 

kara za rozwiązanie czy zerwanie umowy? :)

 

Na infolinii nie powiedzą ci że Cyfra+ może zerwac z tobą umowę, nie jest to dokładnie opisane w regulaminie... to C+ decyduje czy zerwac z tobą umowę jeśli nie płacisz. Ciebie obowiązuje umowa na 12 mies. lub dłużej jeśli na dłużej podpisałeś (cytat z reg.: "Odstąpienie przez Abonenta od Umowy nie uchyla jego odpowiedzialności za Sprzęt, obowiązku zapłaty ustalonych Opłat Abonamentowych za okres obowiązywania Umowy..". W aneksie jest zapisana kara za zerwanie umowy czyli 299zł a tego kiedy ta kara zostanie zerwana możesz się dowiedziec z odpowiedniego cutatu z aneksu (u mnie coś takiego jest "W przypadku gdy do końca miesiąca kalendarzowego, w którym Operator CYFRY+ zgodnie z art. 13$1 Regulaminu zawiesił usługi objęte Umową - Abonent nie ureguluje całości zaległych należności wynikających z Umowy - Umowa ulega samoczynnie rozwiązaniu ostatniego dnia tego miesiąca klendarzowego, bez konieczności składania Abonentowi w tej mierze oświadczenia o rozwiązaniu Umowy Przez Operatora CYFRY+"

 

Zadzwoń na jakąkolwiek infolinie do jakiejkolwiek firmy i spytaj się o zerwanie (podkreślam zerwanie a nie wypowiedzenie) umowy.. myślisz że ci powiedzą?? :)

 

a tu cytat dla kombinatorow co to podpisuja umowy a potem chcą się wymiga od płatności:

 

"§ 6. Abonent przyjmuje do wiadomości, że Operatorowi przysługuje prawo przekazania informacji dotyczących Abonenta niedokonującego terminowo płatności wynikających z Umowy do właściwego biura informacji gospodarczej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lutego 2003 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych."

Aleś mnie wystraszył..he.he..A tak poważnie to abo mam zapłacone zawsze 1 mieś.do przodu.Aneks-art.3 Postanowienia końcowe:

1)W przypadku rozwiązania Umowy z winy Abonenta przed upływem 13 miesięcy od daty zawarcia Umowy,który przy jej zawarciu,w ramach akcji promocyjnej

otrzymał Rabat lub Antenę Satelitarną lub Sprzęt do użytkowania,Abonent zapłaci Operatorowi karę umowną w wysokości 299(dwieście dziewięćdziesiąt dziewięć )złotych,w terminie 7 dni od daty doręczenia mu wezwania do zapłaty.

3)Aneks niniejszy wchodzi w życie z dniem jego podpisania.

Dodam że terminal kupiony na własność((Formularz potwierdzenia zakupu terminalu posiadam !)

Nie jest moim zamiarem uchylanie się od jakichkolwiek opłat,chciałem po prostu kupić legalnie dekoder HD C+,i postępuję(postąpię) zgodnie z regulaminem !

Umowę o abo posiadam,więc po co mi dwie ?No ale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to abo mam zapłacone zawsze 1 mieś.do przodu.

 

No to nie jest dobry pomysł płacenie za usługę z której możesz nie skorzystać bo np. koniec świata będzie... albo koniec C+ ;-)

@piotr-ek-mam w tej chwili 2 abo a jeden (ten) dekoder,więc nie chce mi się skakać i co jakiś czas przekładać kartki !(więc wysłałem pismo z rozwiązaniem umowy(1),a potem sobie zamówię do tej(2 umowy) canal + multipakiet by to było na jednej karcie!Takie to skomplikowane!? Napisałem też by jeśli to możliwe,uruchomili mi(te 2 pakiety )na jednej karcie.. no..zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a kiedy ma byc ta promocja urodzinowa?

 

narazie widzialem chyba najlepsza promocje to jest ta bp co? z tym ze przy niej musze placic 20zl za wynajm dekodera.

 

a jak fachowo wyglada ta promocja z zakupem dekodera za 149zl? czy moge miec warunki bp do niej ? czy jakies inne sa warunki miesiecznych oplat wtedy?

 

pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu wypowiedzenia do Cyfry+ 8 września br., dziś przyszło do mnie pisemko, że z przykrością przyjęli moją rezygnację, i prośba, by zadzwonić pod podany numer. Zadzwoniłem, powiedziałem w czym rzecz i pani zaproponowała mi 15% zniżki na pakiet komfortowy i 25% zniżki na opcje dodatkowe - CANAL+ i HBO. Oferta promocyjna - 12 miesięcy, cała umowa została zawarta na 15 miesięcy. Zapytałem, czy jest 30% zniżki, pani odpowiedziała, że posiadają tylko takie promocje. Ogólnie jestem zadowolony... Nie jest źle... opłata miesięczna przez 12 miesięcy 94,50 zł :smile: Z wynajem PHILIPSA HD PVR będzie mnie to kosztować 114,50... Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co czekasz? Sam dzwoń jak już dostałeś pisemko że im przykro. Chyba że wolisz N :lol2: Mając taki oddech konkurencji myślę że się postarają między październikiem a styczniem. Kurcze, kręci mnie ten prestiż za 75, sam chciałbym dostac taką propozycję. Dokupuję kanały HD i N się chowa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...