Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy przejść się do najblizszego punktu C+ gdzie mają dekodery HD(na głownej stronie masz wykaz) i pytasz o dek. za 149HD.

 

masz do wyboru:

1.dekoder HD na właśność za 149zł + 3pełne miesiące wszystkie programy HD 50%taniej

2.dekoder HD na własność za 499zł + 6pełnych mniesięcy wszystkie programy HD 50%taniej + Canal+ i HBO 6miesięcy taniej o 50%

 

przy obu promocjach wrzesnień za darmo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 wrzesnia nowa promocja na pakiet podstawowy:

 

Przez 6 pełnych miesięcy + prorata gratis:

 

- Pakiet Podstawowy za 30 zł

- Rabat na Premium (C+, HBO) - 50%

- Rabat na HD - 50%

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Cyfra.tv

Czy dla abonentów posiadających obecnie umowę, też występuje ta promocja na wynajem dekodera hd za 50% ceny wynajmu np.10 pln za HDPVR Philipsa. Dzwoniłem na infolinie i gość nie był w stanie mi odpowiedzieć. Wiem że PVR narazie nie wydają.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wcześniejszym wysłaniu rezygnacji zadzwonili do mnie pan właściwie od razu zaproponował 25% na 12 miesięcy okres umowy również 12 miesięcy :brawo:

Z racji tej ze umowę miałem do końca sierpnia wrzesień jest gratis :brawo:

Zdecydowałem sie na pakiet podstawowy opcja canal +, canal + HD ,NG HD oraz Eurosport HD to miesięcznie wychodzi 63,75 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :brawo: Ja miałem umowę do sierpnia br. właśnie przeszła na czas nieokreślony i wysłałem wypowiedzenie 5 września br. Rok temu zrobiłem tak samo i w takim samym czasie - mowa oczywiście o czasie nieokreślonym, na jaki przeszła umowa. Mam nadzieję, że zadzwonią do mnie z podobnie zachwycającą ofertą promocyjną...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wcześniejszym wysłaniu rezygnacji zadzwonili do mnie pan właściwie od razu zaproponował 25% na 12 miesięcy okres umowy również 12 miesięcy :brawo:

Z racji tej ze umowę miałem do końca sierpnia wrzesień jest gratis :brawo:

Zdecydowałem sie na pakiet podstawowy opcja canal +, canal + HD ,NG HD oraz Eurosport HD to miesięcznie wychodzi 63,75 zł.

 

Ja dostałem to samo z tym, że płacę dodatkowo za najem dekodera HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy C+ działała kiedykolwiek logicznie. Zresztą jest to typowe działanie żabojadów. Wystarczy na działania TP SA popatrzeć. Prosty przykład z brzegu - brat mając telefon z TP SA chciał założyć neostradę - po miesiącu okazało się, że nie ma możliwości technicznych. Nie zrażony tym zadzwonił do netii i po tygodniu otrzymał net24 na kablach TP SA. Śmieszne... żałosne... durne... jak to nazwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z cyfrą na temat wykupu Phila HD.Proponują 499 PLN.Nowi abonenci mogą go mieć za 149 PLN?Gdzie tu logika?

 

A słyszałeś żeby kiedyś w C+ "starzy" mieli lepiej niż "nowi" ? :?

To przez takie działania ludzie regularnie zrywają umowy z końcem okresu i podpisują nowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wcześniejszym wysłaniu rezygnacji zadzwonili do mnie pan właściwie od razu zaproponował 25% na 12 miesięcy okres umowy również 12 miesięcy :brawo:

Z racji tej ze umowę miałem do końca sierpnia wrzesień jest gratis :brawo:

Zdecydowałem sie na pakiet podstawowy opcja canal +, canal + HD ,NG HD oraz Eurosport HD to miesięcznie wychodzi 63,75 zł.

 

 

Witam na forum

 

Właściwie czy od razu zaproponował Ci taką ofertę? Mi zaproponowano umowę na 15 miesięcy z czego przez pierwsze 12 miesięcy zniżka na pakiet podstawowy 25% (ostatnie 3 miesiące płatne normalnie) podobnie jak Canal+ czyli zniżka na 12 miesięcy 25% kolejne 3 miesiące normalnie. Po wysłuchaniu mojego niezadowolenia zaproponował umowę na 13 miesięcy czyli wraz 1 miesiąc pełnopłatny...

Możesz napisać w jaki sposób udało Ci się wynegocjować takie warunki i jakich argumentów użyłeś? Jakim cudem wrzesień masz gratis?

 

Jeżeli ktoś z forumowiczów zna odpowiedzi na moje pytania proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań po przeczytaniu ostatnich postów w tym temacie:

1) Jakie jest prawdopodobieństwo, że gdy wypowiem umowę (to trzeba pisemnie czy telefonicznie?) to nikt do mnie nie zadzwoni z ofertą przedłużenia umowy?

 

2) Jaki jest okres wypowiedzenia umowy w Cyfrze? Załóżmy, że wypowiadam umowę 12 września, to odłączą mi sygnał 30 września, 12 października czy 31 października?

 

3) Czy jeśli nie dostanę żadnej ciekawej oferty to na jeden dzień przed terminem zakończenia umowy po uprzednim wypowiedzeniu mogę takie wypowiedzenie cofnąć?

 

4) Czy jeśli wypowiem a następnie zadzwonią do mnie to będzie jakiś okres kiedy nie będę miał dostępu do telewizji? Czy wymienią mi kartę i dekoder, czy zostaje wszystko tak jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. Ja na telefon od C+ czekam już półtorej miesiąca.

Ad.2. 3 pełne miesiące. Czyli odłączą Ci w Nowy Rok.

Ad.3. Nie opłaca się - lepiej wziąść C+ na kogoś z rodziny - zawsze będziesz miał lepsze warunki niż na powrocie.

Ad.4. Nie rozumiem pytania. Zwykle dzwonią wcześniej, a kwestia zwrotu sprzętu i karty to dopadnie Cię w styczniu 2009.

 

Zresztą co oni mogą Ci zaproponować, skoro oferta n-ki "korzystna zmiana" gasi ich pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wcześniejszym wysłaniu rezygnacji zadzwonili do mnie pan właściwie od razu zaproponował 25% na 12 miesięcy okres umowy również 12 miesięcy :brawo:

Z racji tej ze umowę miałem do końca sierpnia wrzesień jest gratis :brawo:

Zdecydowałem sie na pakiet podstawowy opcja canal +, canal + HD ,NG HD oraz Eurosport HD to miesięcznie wychodzi 63,75 zł.

 

 

Witam na forum

 

Właściwie czy od razu zaproponował Ci taką ofertę? Mi zaproponowano umowę na 15 miesięcy z czego przez pierwsze 12 miesięcy zniżka na pakiet podstawowy 25% (ostatnie 3 miesiące płatne normalnie) podobnie jak Canal+ czyli zniżka na 12 miesięcy 25% kolejne 3 miesiące normalnie. Po wysłuchaniu mojego niezadowolenia zaproponował umowę na 13 miesięcy czyli wraz 1 miesiąc pełnopłatny...

Możesz napisać w jaki sposób udało Ci się wynegocjować takie warunki i jakich argumentów użyłeś? Jakim cudem wrzesień masz gratis?

 

Jeżeli ktoś z forumowiczów zna odpowiedzi na moje pytania proszę o odpowiedź.

 

To odpowiadam:

Pierwsza propozycja była na 15 miesięcy 25% rabatu na pakiet komfortowy

Oczywiście okres umowy był dla mnie nie do przyjęcia. Zaproponowałem, że biorę pakiet podstawowy z canal+Canał+HD NG HD oraz Eurosport HD lecz pod warunkiem ze umowa na 12 miesięcy./wczesniej padło parę tekstów,że jestem długoletnim abonentem, że konkurencja ma ciekawsze ceny no i ze jeszcze muszę to przemyśleć itp./ No i Pan przystał o dziwo na moją propozycję i zaproponował,że jeśli zdecyduję sie na wycofanie wypowiedzenia oraz przedłużenie umowy podczas naszej rozmowy telefonicznej wrzesień będzie gratis /umowę miałem do sierpnia/ - no więc przystałem :D

Lecz muszę powiedzieć ze tak bardzo mi nie zależało na przedłużeniu umowy bo coraz bardziej myślałem o konkurencji no ale zobaczymy co sie przez ten rok urodzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...