Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z drugiej strony to umowa tylko na 13 m-cy w tym 12 zniżkowych (i to bardziej zniżkowych niż dla nowych), a dla nowych 18m-cy w tym tylko do 12 zniżkowych. Co kto woli. Czytałem też że niektórzy korzystając z promocji dla przedłużających wykupili też na własność dotychczas dzierżawione Pionki 1430...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? W styczniu jeszcze obowiązują grudniowe promocje patrz ten rok i poprzedni. A tak w ogóle to obecna promocja dla przedłużających trwa od lipca co pisze na regulaminie, a więc nie ma znaczenia kiedy się wypowiada byle wypowiedzieć.

@Fiant, z tego co czytałem to niektórzy wykupili dzierżawione tunery (mowa była o Pionkach 1430 - o ile pamiętam po 49zł czy jakoś tak) ale jak ktoś ma na własność a szczególnie jak kupił u nich po złotówce to już drugi raz wykupu nie oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecnie promocja na Multipakiet Canal+ ?

 

Czy rozpoczęty miesiąc jest gratis?

 

Jakie ceny dekoderów?

 

Jakie dotępne modele (czy jest srebrny Philips 3201 ?) ?

 

Ile wynosi aktywacja z anteną lub bez ?

 

Do kiedy obecna promocja ?

 

Jeśli ktoś mogłby mi na w/w pytania odpowiedzieć?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to wygląda .. skoro kupiło się dekoder w styczniu za 1 zł stronga z całą cyfrą.. to jak to jest skoro się chcę dekoder PVR.. to oddaje się stronga czy stronga zostawiam i biore PVR tylko płacę do abonamentu 15 zł Mc ? I wszystki dekodery w punktach powinni mieć ? Czy trza czekac aż cyfra przyśle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem.

Mam CP ale zamierzam wypowiedziec umowe (niestety będe mósiał czekać 3 miechy)

I chciałbym wziąść C+.

I mam pytanie w zwiazku z obecną promocja 25% taniej i kanały Premium 4 miesiące za darmo. Do kiedy ona będzie trwała bo nie wiem czy sie jeszcze na nią załapie i czy po tych 4 miesiącach moge sobie dobrać na przykład do komfortowego opcje HBO o 25% taniej czy po normalnej cenie 29zł??

Bardzo bym prosił ojak najszybsza odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...