Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy eursoporty zaczęły wam działać na samsungach DSR 7000??

Dzwoniłem nie dawno na infolinię i powiedź mi gość że to wina nadawcy i że nie bawem będziemy mogli oglądać. ciekawe ile w tym prawdy zdaje się że to kolejna ze śpiewek "uzbojcie się w ciepliwość" pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dsr 700 nie działają ja dzisiaj dzwoniłem do nich i sie wyzyłem na gościu bo co zadzwonię to mówią że robia wszystko więc ja mu powiedzialem aby nie kłamał bo pójdzie do piekła i dodałem że z dniem jutrzejszym mam miec rozwiązaną umowę nie będe czekał miesiaca jak on to mówił wytłumaczyłem panu dobitnie że jak ja bym nie płacił abonametu to już by mi wszystko zabrali a oni sobie jaja robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy mogli by awaryjnie nadawać choć jeden Eurosport z własnego transpondera? np. w miejscu kanału "Dla abonentów", po pierwsze nikt kto ma CP nie ogląda tego bo i poco? skoro ma to wszystko u siebie a jak ktoś chce mieć MIX to dobrze o tym wie jak go zamówić, po drugie choć częściowo zamknęli by nam gęby a my nie tracili byśmy forsy na telefony do CP :wink::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

Przepraszamy za brak odbioru programów Eurosport. Infromujemy, że

sygnał

zostanie nadany w najbliższym czasie.

W związku z Pana reklamacją dotyczącą wymiany dekodera informujemy,

Cyfrowy Polsat nie przewiduje takiej możliwości.

 

oto jaka odpowiedz dostałem na oficjalny protest przeciwko braku eurosportów na naszych starych dekoderach

poprostu dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy właśnie z takiego kombinowania żyją. Skoro od razu tego nie zrobili więc pewnie mieli ku temu jakies powody. Może C+ sie nie zgodziła na ESP2PL od nich, bo oni przecież mają ten pasek z wiadomościami robiony przez nich samych po polsku a z tr. Eurosportu jest po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sprawdzone źródła, ale sprawa nie jest przypadkowa i ma związek z C+ - chodzi o odciążenie 10.719V, gdzie C+ będzie testować HDTV, ale oficjalnie C+ się tak nie chciała poniżyć i prosić konkurencji, więc zrobiono to "sposobem"

 

No kasę oczywiście; można powiedzieć, że to sprytne usunięcie konkurencji jednocześnie, bo pakując do siebie AXN-y CP stracił miejsce na testy HDTV i już nie ma gdzie eksperymentować... A C+ teraz miejsce już ma i będzie eksperymentować

 

Według Mr.Orbita właśnie C+ "wymusiła " to na AXN-ie. Zobacz tu https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php ... c&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sprawdzone źródła, ale sprawa nie jest przypadkowa i ma związek z C+ - chodzi o odciążenie 10.719V, gdzie C+ będzie testować HDTV, ale oficjalnie C+ się tak nie chciała poniżyć i prosić konkurencji, więc zrobiono to "sposobem"

 

No kasę oczywiście; można powiedzieć, że to sprytne usunięcie konkurencji jednocześnie, bo pakując do siebie AXN-y CP stracił miejsce na testy HDTV i już nie ma gdzie eksperymentować... A C+ teraz miejsce już ma i będzie eksperymentować

 

Według Mr.Orbita właśnie C+ "wymusiła " to na AXN-ie. Zobacz tu https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php ... c&start=15

 

czytałem to już :) włąsnie dlatego pisałem że ktoś pchał swoje paluchy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z Pana reklamacją dotyczącą wymiany dekodera informujemy,

Cyfrowy Polsat nie przewiduje takiej możliwości.

 

No to ja jestem ciekaw co bedzie jak w przyszlosci znow dojda nowe kanaly i zaczna sie cyrki takie jak teraz z Eurosportem.

 

Skoro nie chca wymieniac dekderow to co zrobia z ludzmi ktorzy maja ten wspanialy stary sprzet :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport to przypadek wyjątkowy z uwagi na drastyczny simulcrypt (Irdeto 2, Seca 2 i Viaccess PC 2.5 no i Polsatowska Nagra 2). Inne dołączane kanały nie powinny mieć podobnych problemów (tym bardziej, że dotychczas problemów nie było z dodawaniem nowych kanałów)

 

Co do ciągłych pytań - luzik panowie - jeśli nikt nic nie pisał, to oznacza, że bez zmian i nie ma się nawet co pytać - jak się ruszy to ktoś da znać, że działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...