Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.07.2022 o 11:07, bgmnt napisał:

No niestety. W tym miesiącu dołączono do oferty na razie jedynie okolo 120 tytułów.

https://upflix.pl/netflix?search=

(strony 1-5).

 

Pewnie nic nie wybierzecie i pozostaje HBO, które nawet jak usuwa to tak naprawdę dodaje :D.

 

 

 

Ja z HBO w ostatnich dniach  wybrałem niesamowicie wizualnie zrobiony climax, nowy porządek ( chyba najlepsza rzecz oprócz Diuny i Aidy która widziałem w tym roku) nie dziwi mnie nagroda w Wenecji. Dziś wpadło Wszystko o mojej matce Almodovara, bardzo stare ale nigdy nie miałem okazji tego obejrzeć a film jest głośny no i dom Gucci Ridleya Scotta.  No więc nie wiem.... co kto ok lubi ale z tych 120 tytułów Netflixa nie ma dla mnie nic ciekawego. Chce tam spojrzeć jak znajdę czas na tick tick..boom i czekam na nowy film o Marilyn Monroe. Podsumowując to tak szczerze HBO Max na dzień dzisiejszy  no jest po prostu o wiele ciekawszym wyborem  jeśli chodzi o platformy filmowe i ta różnica się pogłębia choć jesień moze to zmienić, ale na pewno nie  jeśli chodzi o dobór starszych produkcji .. jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Netflix dodał jakikolwiek film Almodovara do swojej biblioteki.

Edytowane przez Kaz.699
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaz.699 W moim HBO Max "Wszystkiego o mojej matce" nie stwierdzono.

Jeśli jednak jesteś na poziomie "ambitnych" komercyjnych filmów z lat 90 to wśród tych 120 tytułów o których była mowa masz między innymi "Przerwaną lekcję muzyki" ;).

A przy okazji, polecę "Rzut życia" bo w końcu obejrzałem. Dla mnie 8/10. Sandler znowu zaskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ niedługo kończę przygodę z tą platformą więc nadrabiam jeszcze to co mi zostało do oglądnięcia.

"Rzut życia" może być i "Między życiem a śmiercią" również choć w tym drugim musiał być poruszony wątek wiadomo jaki.

Planuję jeszcze zerknąć na finał "Ozark", "Furiozę" i "Trener" i koniec bo i tak mam wrażenie, że za długo mam ten przereklamowany produkt.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2022 o 15:06, bgmnt napisał:

Info dla tych z VPNem ;). Pierwszy film na mocy umowy Netflixa i Sony na rynku amerykańskim, "Uncharted" pojawi się w ofercie 15 lipca (5 miesięcy po premierze kinowej).

 

Film został przesunięty na 19 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany wcześniej Resident Evil Remedium, z ocenami na poziomie 1,5/10, jednym z najchętniej oglądanych filmów Netflixa 🥶

To samo było wcześniej np. z „365 dni”. Najwidoczniej platforma doskonale zdaje sobie sprawę z profilu swojego widzą i „produkuje” pod niego 🤢

 

https://www.ppe.pl/news/303119/resident-evil-ze-swietnym-wynikiem-polacy-chetnie-ogladaja-serial-platformy-netflix.html

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2022 o 15:49, bgmnt napisał:

@Kaz.699 W moim HBO Max "Wszystkiego o mojej matce" nie stwierdzono.

Jeśli jednak jesteś na poziomie "ambitnych" komercyjnych filmów z lat 90 to wśród tych 120 tytułów o których była mowa masz między innymi "Przerwaną lekcję muzyki" ;).

A przy okazji, polecę "Rzut życia" bo w końcu obejrzałem. Dla mnie 8/10. Sandler znowu zaskakuje.

Przerwana lekcję oglądałem lata temu( bardzo dobry film)...słabo szukasz bo "wszystko o mojej matce" jest dostępny..no chyba że w twoim HBO Max nie ma,  ale to mało prawdopodobne.

9 godzin temu, k05 napisał:

Opcja Netflixa z reklamami może być również okrojona z treści: 

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/netflix-pakiet-z-reklamami-jaka-zawartosc-jak-zamowic

Jakim cudem można to okroić z treści??wywala te dziesięć dobrych filmów które robią na rok???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gray Man" z całkiem dobrymi ocenami widzów (91% na Rotten, 6.6/10 IMDB) i słabymi krytyków (48% Rotten).

https://www.forbes.com/sites/paultassi/2022/07/24/netflixs-the-gray-man-is-better-than-critics-say-and-worth-your-time/

 

A tutaj: https://filmomaniak.pl/newsroom/keanu-reeves-wyjasnia-dlaczego-brzrkr-otrzyma-nie-tylko-film-ale/za22697

o nadchodzącym serialu fabularnym i anime "BRZRKR" na podstawie komiksu Keanu Reevesa. Aktor zagra w serialu, a w anime podłoży głos pod swoją postać :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bgmnt napisał:

"Gray Man" z całkiem dobrymi ocenami widzów (6.6/10 IMDB) i słabymi krytyków (48% Rotten).

https://www.forbes.com/sites/paultassi/2022/07/24/netflixs-the-gray-man-is-better-than-critics-say-and-worth-your-time/

Dzisiaj ocena 7 na IMDB, MetaCritic, OpenCeitic, itp to tak jak dawniej 5/10. Dzisiaj ocenia się w skali od 5-10, a nie jak dawniej od 1-10. Wciąż strasznie słabe te filmy Netflixa.

Edytowane przez Kiler
Usunięto niemerytoryczną treść.
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zatem, że niedawno tak polecałeś nowego Bonda z niewiele wyższą oceną na IMDB - 7.3/10.

A jak już cytujesz bez sensu (niezgodne z regulaminem), poprzedniego posta to z łaski swojej chociaż nie wycinaj treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kolejnych zapowiedzi na przyszły miesiąc:

19 sierpnia drugi sezon "The Cuphead Show",

20 sierpnia "Fullmetal Alchemist the Revenge of Scar",

22 sierpnia jedenasty sezon "The Walking Dead".

 

Z wartych uwagi staroci:

15 sierpnia "Resident Evil" i "Resident Evil 2: Apokalipsa",

16 sierpnia "Żądło", "Autostopowicz", "K-911" i "Laleczka Chucky 3".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten „Gray Man” kosztował Netflix 200 mln dolarów? 🥱 Za polowe tego zrobiono „Władcę Pierścieni: Drużynę Pierścienia” 😂 Jeśli tyle wydają na takie coś, to nic dobrego już im nie wróżę. Ocena Kinomaniaka (Artur Pietras znany wszystkim z kultowego programu poświęconemu kinu w TV4) to 3/10.
„Dwieście milionów dolarów.. Mając taką kasę naprawdę trzeba było się postarać, dać z siebie wszystko, żeby nakręcić tak bezjajeczną, nudną bździnę, z której pustka i głupota wylewa się wręcz z telewizora”. Z czego to się bierze? Myślicie, że to celowy zabieg? Recenzja od 7 minuty:

 

 

Edytowane przez Kazekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...