Skocz do zawartości

A co ze zwykłym TV 4:3


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi powiedzieć co z posiadaczami zwykłych TV 4:3 np. 100Hz

czy oni takze będą mogli kożystać z oferty N-tv. Poprostu czy da się podłączyć n-boxa z twardym dyskiem do zwykłego tv.????????? :?::?::?:

 

Z tego co jest na zdjeciach to ten dekoder ma EURO wiec normalnie podlaczyc i juz po prostu bedzie wtedy zwykly PAL tam przypuszczam lub RGB sygnal w zaleznosci pewnie od ustawien.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie musi być wcale telewizor HD Ready - może być i czarno-biały, byleby miał Euro. Wiadomo, że nie będzie to wyglądać tak pięknie jak na TV HD Ready, ale też nie będzie źle.

 

To chyba główny mit jaki krąży w sieci, że do HDTV potrzeba specjalnego telewizora - obalamy mity :DNie jest niezbędny ale zapewnia lepsze wrażenia z oglądania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie musi być wcale telewizor HD Ready - może być i czarno-biały, byleby miał Euro. Wiadomo, że nie będzie to wyglądać tak pięknie jak na TV HD Ready, ale też nie będzie źle.

 

To chyba główny mit jaki krąży w sieci, że do HDTV potrzeba specjalnego telewizora - obalamy mity :DNie jest niezbędny ale zapewnia lepsze wrażenia z oglądania :wink:

 

No tak ale jesli nie bedziesz mial HD Ready to jakos z tych dekoderow nie bedzie lepsza niz ta na cyfrze+ (jesli chodzi o sama rozdzielczosc bo bedzie PAL na zwyklym telewizorze) oczywiscie cos tam bylo o bardzo duzej kompresji z powodu przepchanych transponderow ale PAL to PAL.

 

Wiec jesli ktos nie ma telwizora HD to ciezko kupic N dla jakosci obrazu....... Chyba ze ktos kupuje marketingowe hasla a nie wykozytuje tego. A jesli o telwizor to nie widzialem czarno-bialego z EURO albo chinch a troche tego przerabialem. Taki TV zeby mial EURO lub chinch (oczywiscie wejscie video a nie np. wyjscie dziweki :D ) takie min albo ewentualnie taki konwerter co mozna EURO przez antene podlaczyc co kosztuje 80zl jesli ktos nie ma EURO ani chinch. Ale to skrajnosci....

 

Pozdrawiam

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiec jesli ktos nie ma telwizora HD to ciezko kupic N dla jakosci obrazu....... Chyba ze ktos kupuje marketingowe hasla a nie wykozytuje tego. A jesli o telwizor to nie widzialem czarno-bialego z EURO albo chinch a troche tego przerabialem. Taki TV zeby mial EURO lub chinch (oczywiscie wejscie video a nie np. wyjscie dziweki :D ) takie min albo ewentualnie taki konwerter co mozna EURO przez antene podlaczyc co kosztuje 80zl jesli ktos nie ma EURO ani chinch. Ale to skrajnosci....

 

Pozdrawiam

Krzychu

 

o czym ty piszesz... ?! przecież tam będą 3 programy w HD, a nie cała oferta w HD , RESZTA KANAŁÓW BĘDZIE W SD ! CZYLI TAK JAK W CYFRZE CZY POLSACIE CYFROWYM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym ty piszesz... ?! przecież tam będą 3 programy w HD, a nie cała oferta w HD , RESZTA KANAŁÓW BĘDZIE W SD ! CZYLI TAK JAK W CYFRZE CZY POLSACIE CYFROWYM.

 

Jak o czym o tym ze tam ma byc rewelacyjny obraz i rewelacyjny dziwek a to ze na 3 kanalach to widac ITI nie obchodzi w koncu beda "najlepsi pod tym katem" (aluzja). A jak ktos nie bedzie mial telewizora HD wiekszej roznicy wlasnie od C+ czy CP nie bedzie nawet na tych kanalach HD, a reszta tych w SD bedzie taka sama. O tym mowie ze o jakosci to mozna mowic jak ktos ma szanse to wykozystac bo innaczej po co komu telewizja z HD no powiedzcie mi, tylko slogan reklamowy. A z badan wynika ze to tylko 3% potencjalnych klientow ma telewizory HD

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie musi być wcale telewizor HD Ready - może być i czarno-biały, byleby miał Euro.

Nawet nie musi mieć euro, tylko wystarczy kupić modulator.I już masz tą platformę nawet w TV Wisła.Może tv mieć nawet tylko gniazdo chinch.Wtedy trzeba kupić kabel euro->chinch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszecie że po podłączeniu do CRT będzie tylko zwykły PAL. No i super, wreszcie będzie pełny pal. To przecież tak będzie super jakoś taka jak na najlepszych płytach DVD. Pokażcie mi chociaż jedną stacje która nadaje w pełnym palu w panoramie.

 

na zwykłym TV nie będziesz maił super jakości taka jak na dvd, a przynajmiej nie na większości kanałów, bo jakość np.tvp nie będize zależna od eNki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze zgadzam się z Wami . Ja mam 32" panorame 100Hz płaski ekran 16:9 no i Dolby sourand. Więc jakości HD nie osiągnę ale głos bedę miała super tak ??? Czy wszystkie kanały w N. nadaja w systemie Dolby S :roll:

Bo tak mówiąc szczerze to na tym mi najbardziej zależy (póki co)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze zgadzam się z Wami . Ja mam 32" panorame 100Hz płaski ekran 16:9 no i Dolby sourand. Więc jakości HD nie osiągnę ale głos bedę miała super tak ??? Czy wszystkie kanały w N. nadaja w systemie Dolby S :roll:

Bo tak mówiąc szczerze to na tym mi najbardziej zależy (póki co)

 

no nie wszystkie, np. takie 4Fun.tv czy Viva nadaje w zwykłym poczciwym stereo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując,aby cieszyć się w pełni Telewizją Nowej Generacji,trzeba mieć:

 

1.Telewizorek HD

2.Zestaw kina domowego

 

I można pijąc piwko oglądać n-ke

Czy coś pominąłem?Proszę mnie naprowadzić jesli tak.Powiem szczerze,że jestem "napalony" na nową platformę.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując,aby cieszyć się w pełni Telewizją Nowej Generacji,trzeba mieć:

 

1.Telewizorek HD

2.Zestaw kina domowego

 

oglądać n-kę

Czy coś pominąłem?Proszę mnie naprowadzić jesli tak.Powiem szczerze,że jestem "napalony" na nową platformę.Pozdrawiam.

 

Zestaw kina domowego można sobie darowć. Natomiast potrzebny jest dekoder n-ki. - bez tego się nie da - do nabycia od 12 października. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 21 cali,ale zwykły.Mysle,żeby może z płaskim kineskopem kupić,100 Hz,no niewiem,może obraz będzie lepszy?

Doradźcie coś ludzie,błagam :cry:

Coś do 1500PLN kupie?

 

Jeśli możesz to tylko panorama. Pakowanie się w tv 4:3 nie ma sensu. Za chwilkę będziesz musiał tak go wymienić na 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...