Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Zamówić możesz przez internet :-) Dystrybutor Ci zawiezie i podłączy (odpłatnie) albo odbierzesz u niego (bezpłatnie) :-)

 

Nie ma ani słowa o kurierze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Mam pytanie na temat umowy 13 miesięcznej na MULTIPAKIET, która wygasa. Czy taka umowa przechodzi na na czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem, czy po prostu wygasa?

 

Jeżeli chodzi o pakiety CYFRY+ to wiem, że taka umowa przechodzi na "NIEOKREŚLONY", a jeżeli chodzi o MULTIPAKIET to nie jestem tego pewien.

 

Proszę o wypowiedzi osób, które miały sam MULTIPAKIET i kończyły im się umowy na niego. Jak zachowuje się taka umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "skołowany"tymi nowymi pakietami

Mam więc proste pytanie.

Jakie nowe pakiety odpowiadają staremu pakietowi prestiżHD ?

Czy VOD i HBO On Demand są dalej dodatkowo płatne ?

Czy cena za kanały ze starego prestiżuHD jest wyższa czy niższa ?

Posiadam prestiżHD i nie wiem czy zrywać umowę i zaczynać od nowa czy zostać przy tym co mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie na temat umowy 13 miesięcznej na MULTIPAKIET, która wygasa. Czy taka umowa przechodzi na na czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem, czy po prostu wygasa?

 

Jeżeli chodzi o pakiety CYFRY+ to wiem, że taka umowa przechodzi na "NIEOKREŚLONY", a jeżeli chodzi o MULTIPAKIET to nie jestem tego pewien.

 

Proszę o wypowiedzi osób, które miały sam MULTIPAKIET i kończyły im się umowy na niego. Jak zachowuje się taka umowa?

 

Mnie 13-miesięczna umowa na Mulipakiet skończyła się w lutym. Od marca przeszła na czas nie określony, a więc to nie prawda że umowa wygasa. Jest identycznie jak w przypadku Cyfry+ :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem jak mój przedmówca. Żadna umowa w cyfrze nie wygasa chyba że wyślesz wypowiedzenie. Sam mam Multipakiet Premium (C+ i HBO) za 68 zł PVR przez cały okres umowy 0 ZŁ Mam już umowę na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...