Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie retransmisja, bo spotkanie rozpoczęło się o 20.00 i jest transmitowane na żywo, aktualnie 2 tercja.

Skoro tak to zwracam honor,bo w telegazecie widziałem,że mecz zaczyna się o godzinie 19.00,a w programie TVP Sport nie było napisane,że jest to relacja live.

neo_patryk ja wiem czy dba,popatrz na ilość polskiego sportu ligowego w Polsacie Sport:1 Mecz piłki ręcznej panów i pań, dwa mecze plusligi mężczyzn jak i kobiet,do tego 4-5 spotkań T_mobile Ekstraklasy. A TVP Sport: Mecz PLKK nieregularnie(na początku sezonu w ogóle nie pokazywana), mecze ligi hokejowej nie z każdej kolejki, z Tauron Basket Ligi też różnie jest,raz potrafią z jednej kolejki pokazać 2 mecze,a z innej w ogóle. Jedynie Speedway Ekstraliga ma regularne transmisje dwóch spotkań z każdej kolejki. To jeden z największych moich zarzutów do TVP: Brak regularnych transmisji z rozgrywek ligowych jakie mają. Powinno być,że 1 mecz z każdej kolejki musi być bezwzględnie pokazany. A tak to mamy tak: wybrane duble z Eurosportem biathlonu,biegów,skoków,narciarstwa alpejskiego. I tak naprawdę wszystko pokazane po łebkach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 spotkania Speedway Ekstraligi to trochę mało jak dla Mnie, szczególnie w tym sezonie gdzie liga została powiększona do 10 druzyn, no i Krzysztof Cegielski jak komentator bardzo denerwujący i męczący, Robert Noga i Rafał Darżynkiewicz przynajmniej umieją zachować bezstronność a Cegielski w niektórych momentach nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich sezonach było więcej transmisji na żywo, teraz bardziej "oszczędzają się " puszczają więcej powtórek , lub dubluja transmisje (np. na tvp 1 i sport jest mecz z Portugalią) ,zamiast pokazać na TVP sport spotkania Niemców lub Rosjan obawiam sie że tak samo będzie z Euro 2012 (dojdzie jeszcze TVP 1 i 2 w HD ) na wszystkich kanałach będą mecze newsy i powtórki i tak do końca roku z ok. 100 razy, tak jak to było z MŚ 2010 czy igrzyskami olimpijskimi ( mowa o TVP sport) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi12 pisałem o tym jak było,nie wiem ile teraz TVP Sport planuje transmisji żużlowych.

No mecze na pewno będą dublowane,bo nie ma innych,które mogły by konkurować. W 3 kolejce na TVP Sport będzie transmisja równoległa, a TVP1 i TVP2 będzie transmitować te spotkania osobno. Mnie interesuje jaka będzie otoczka meczów. Pamiętamy jak genialne EURO2008 zrealizował Polsat. Obawiam się,że w TVP ograniczy się tylko do meczów, studia po meczach i magazynu o Biało-Czerwonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,bo jeszcze tydzień temu piłka ręczna było uwzględniona w programie TVP SPORT. TVP widać oszczędza na wszystkim na czym się da.. To się robi śmieciowy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok i nadal jest uwzgledniona ale z mala poprawka - to sa powtorki z mistrzostw europy.....

Za to figuruja jakies mecze towarzyskie w pilke nozna.... ale nie wiem jakie bo nic nie wiadomo o meczach towarzyskich w noge w dniach 7 i 8 kwietnia (przeciez normalnie graja ligi europejskie w ten weekend).... nie czaje ni troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pokażą,tylko będziemy musieli czekać i sprawa pewnie roztsrzygnie się na kilka dni przed turniejem. Pewnie pokaże Polsat,bo TVP teraz oszczędza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...