Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec mundialu,koniec słychania pana Szpaka i super ekspertów w studiu np Maciej Szczęsny czy Jerzy Engel.Jacek Gmoch mi nie przeszkadzał,miał też swoje wpadki ale dzięki niemu było śmiesznie.Wkurza trochę że panowie komentatorzy pojechali sobie na fajne wakacje i przy okazji zarobić a im się nie chciało zapoznać z poprawną wymową niektórych nazwisk.W internecie można znaleść całą masę pomyłek i błędów naszych komentatorów.Jak dobrze że nie mają już Ligi Mistrzów bo znowu musiałbym słuchać tego MANczesterowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy Komentator Roku jedyne co teraz najlepiej potrafi robić, to chyba tylko zachęcać do udziału w tych ich Mega Loteriach TVP w których każdy wygrywa, choć tak naprawdę nie wygrywa nikt :] Zdobędzie taki nagrodę i potem już spoczywa na laurach, zbijając kasę za nic nie robienie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj transmitowali kryterium uliczne Pomerania Tour a dzisiejszy decydujący etap jest już z odtworzenia, chociaż z niczym transmisja by nie kolidowała. Brak jakiegokolwiek szacunku, już nie do widza, ale do sportu. Zbliżają się Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce i znów będę miał do nich masę zastrzeżeń. Oby nie... marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A tak podsumowując ma ktoś może rozkład do kogo należą prawa do rozgrywek Ameryki Południowej (np. Copa Libertadores itd.) ?

TVP ma niestety Copa Libertadores, Copa Sudamericana, Recopa Sudamericana( ?) oraz Copa America 2011. Reszta nie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miał być 2. ćwierćfinał, internacional - Estudiantes. Zmienili jednak ostatniego dnia plany i z odtworzenia dali. A najgorsze jest, że jak mecze leciały choćby w poprzedniej edycji sporadycznie live, to dawali Jońcę i Jasinę. Lepszego usypiacza nie można znaleźć! :brawo: Niech oddadzą chociaż Polsatowi, tam to nawet Torneo de Verano całe live leciało. A tu dziadostwo na maxa, nawet magazynu ze skrótami nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce i znów będę miał do nich masę zastrzeżeń.

Szkoda, że się nie pomyliłem. Transmisja została urwana o 13:00 a w Eurosporcie ma trwać do 14:30. Eliminacje rzutu dyskiem kobiet z udziałem Potępy i Glanc, eliminacje skoku w dal kobiet z udziałem Jagaciak i eliminacje rzutu (zapomniałem czego) kobiet z udziałem Wiśniewskiej szlag trafił. Jak poinformował Kurzajewski: "Proszę uzbroić się w cierpliwość. O wszystkim powiemy w następnej transmisji o 19:00". Chyba koleś zapomniał, że nie żyjemy w komunie i wszystkiego można dowiedzieć się chociażby z relacji na żywo w Eurosporcie. Nie ma co się dziwić, że TVP Sport przerwało transmisję bo ma dziś do 14:30 napięty plan relacji na żywo:

13:05 Telezakupy

13:40 Dzień na wyścigach - Służewiec 2010, odc. 26 (powtórka)

14:15 Piłka nożna - MŚ RPA 2010 - mecz 1/8 finału: Urugwaj - Korea Południowa (powtórka).

KPINA!

 

Małe zastrzeżenia mam też co do przechodzenia z transmisji ogólnej na transmisję z poszczególnej dyscypliny. Powinni przechodzić od razu bez pokazywania dwóch obrazów na ekranie bo zdarzało się, że nagle w dwóch okienkach było to samo bo realizator ogólny zdecydował się właśnie na określoną dyscyplinę. Poza tym pokazywanie wyników w małym okienku jest bez sensu bo trudno cokolwiek rozczytać. Wieczorem kolejna transmisja i pewnie po raz kolejny coś wywiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do tej nieszczęsnej godziny 13:00, jak na TVP Sport wszystko wyglądało przyzwoicie. Nie było chorych łączeń ze studiem w Warszawie, co chyba jak dobrze pamiętam miało bardzo często miejsce podczas MŚ w Berlinie.

Co do okienek to bym się aż tak nie czepiał. Zgadza się, że wyników za bardzo nie widać, ale lepsze dwa małe okienka (choć przez chwilę) niż jedno duże z Maciejem Kurzajewskim. ;-)

 

Wiśniewska także rzucała dyskiem i w swojej grupie zajęła 4 miejsce nie osiągając minimum, które wynosiło 60 m, ale awansowała do finału z wynikiem. Pożegnaliśmy się już z Glanc, ale za to z minimum awansowała Potępa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie przejmuj się. W ARD i ZDF jest podobnie.

A co ma do tego ZDF czy ARD? To kanały ogólnotematyczne, i muszą znaleźć czas na wszystko. Na programy znacznie bardziej wartościowe niż badziewie w TVP. A TVP Sport to kanał sportowy. Jaki - pokazuje to choćby ta relacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Nie było chorych łączeń ze studiem w Warszawie, co chyba jak dobrze pamiętam miało bardzo często miejsce podczas MŚ w Berlinie.

Bo takiego studia w Warszawie nie ma. Wszystko idzie z Barcelony, bo pojechali wozem transmisyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I chwała Bogu. Pewnie jest to związane z cięciami.

Tak poza tym to w Berlinie też siedzieli na stadionie, ale żałosne studio w Warszawie mieli.

To studio podczas MŚ było wykorzystywane to wstawek reklamowych, a dzisiaj prawie pięć godzin i jeśli dobrze widziałem to zero reklam. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało od 19-tej i w kolejnych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...