Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna nowość :P On ma taki styl komentowania chyba od początku. I tak, w mojej ocenie komentarz wyszedł im lepiej niż duetowi na Eurosporcie. Pomyłki - cóż, Szaranowicz ma już swoje lata, a następców w TVP nie widać, więc robią co mogą wyciągając Babiarza. Lepszy taki duet niż Sebastian Szczęsny :D

Szczęsny lepiej ogarnia skoki niż Babiarz. Komentarz Babiarz w lekkoatletyce mi nie przeszkadza, ale w skokach jest słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor TVP Sport o planach na 2018 rok

 

To był dobry rok: pobiliśmy rekordy dziennego i tygodniowego udziału @sport_tvppl, odzyskaliśmy Ligę Mistrzów, reprezentację Polski w piłce nożnej, piłce ręcznej i koszykówce. Plany na 2018 są jeszcze bardziej odważne. Będzie się działo! Per aspera ad astra! Najlepszego!

Nie ma watpliwosci, ze wsrod tych planow na 2018 rok jest pozyskanie praw do Ekstraklasy, przynajmniej na 1 mecz z kolejki oraz dogadanie sie z Polsatem co do Ligi Mistrzów. Ciekawe co jeszcze. Moze jest cos na rzeczy z UFC, szczegolnie w kontekscie o zerwaniu umowy miedzy UFC a Extreme.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy pokazywali E-sport wtedy gdy trwała pasjonująca walka w połfinale darts van Gerwen - Cross. Szkoda nerwów. Jaki jest ten Sportklub to przynajmniej co mogli to pokazywali live dartsa. Dobrze, że Sport1 transmituje mistrzostwa. Po raz kolejny niezrozumiałe decyzyje w Tvp Sport.

 

Bardzo słabe podejście do darta. Wczorajszy finał był także dostępny tylko przez neta na sport.tvp.pl.

Pomijam fakt, że niemalże wszędzie była informacja, że poszczególne dni meczowe będą live. Puszczali jednak o 23 jedynie skróty danych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. Szkolnikowski tłumaczył dlaczego nie jest to możliwe 

 

Dlaczego nie wykorzystujecie potencjału TVP HD? Nie można byłoby tam pokazać części transmisji tak jak już kiedyś bywało?

Nie. Kanał TVP HD jest kanałem z playlisty. Tam nie ma studia i praktycznie jest to stacja bezobsługowa. Sport ma to do siebie, że wszystko dzieje się na żywo. Wymagałoby to przeformatowania całego programu TVP HD, co w perspektywie biznesowej nie ma sensu.

https://www.magazynsportowiec.pl/tvp-szykuje-sie-igrzyska-mundial-szkolnikowski-udowodnimy-ze-potrafimy-pokazywac-wielkie-imprezy/

 

Nie wiem kiedy rusza przetarg na Ekstraklasę, wiem,że prawa ma NC+ i Eurosport do końca sezonu 2018/2019. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to chyba jeszcze w tym roku. Fajnie byłoby zobaczyć jeden mecz kolejki ekstraklasy .Którego stycznia jest losowanie Ligi Narodów w piłce nożnej ?

Ciekawe czy Ekstraklasa S.A. rozważa taki pakiet, bo nie da się kupić czegoś czego nie ma w ofercie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wpisami wskazującymi na potrzebę powstania drugiego kanału sportowego TVP. Praw przybywa i rzeczywiście zbliża się moment, że nie będzie gdzie upychać transmisji. Nie wszystko zaś nadaje się na główne anteny TVP w prime time. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pochwalić TVP. Widać,że się na początku sezonu starają. Wczoraj z tego co widzę sporo spotkań pokazali, w tym mecz w premierze. No gdyby w końcu po 5 latach odkryli,że tak też można było by super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...