Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię ogladać wszystkie dyscypliny nawet takie gdzie nie startują Polacy. :) I uwielbiam oglądać każde MŚ czy ME. Nie przegapiłem żadnych mistrzostw od 2005 roku nie licząc MŚ z 2009 roku gdzie wtedy przez cały tydzień nie było mnie w domu.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dzisiaj Anita Włodarczyk rzuca na rekord świata (przynajmniej mam taką nadzieje :)) a my zobaczymy ten rzut z odtworzenia.

Polecam śledzić wyniki live na stronie IAAF. Na razie Polki na 2,3 i 5 miejscu ale na razie kontuzjowana (!) Anita Wlodarczyk jest najgorszą z Polek. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak pokazywane są MŚ w TVP to jakaś masakra. Nie uczą się na błędach z poprzednich lat. 

Dobrze, że Rai pokazuje bardzo dużo technicznych dyscyplin na żywo, ARD/ZDF też niemało, CT Sport też mają swój wóz transmisyjny. 

Ciekawie robią na swoich stronach właśnie Włosi, Niemcy i Czesi, że tam pokazują w całości finały techniczne, z tym że jest to blokowane za granicą.

W Stanach NBC Sports też tak robi chyba, ciekawe czy jeszcze w innych krajach jest coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest to kosztowne ale przy takiej imprezie jak MŚ muszą być przynjmniej 3 realizowane transmisje do wyboru dla każdego z odbiorców.... techniczne konkurencje szans nie mają z bigami a w świat jak zawsze idzie sportowa papka z "radiowym" komentarzem....

Ja tam w ogóle zrewolucjonizował bym to wszystko i jak ktoś skacze wzwyż to nie powinien nikt zakłócać tego konkursu niczym ale rozumiem że to niezgodne z tradycjami królowej sportu i mitingowy charakter sporotwego cyrku musi zostać zachowana.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Agnieszki Radwańskiej dzisiaj około 20.30 na TVP Sport, także lekkoatletyka tylko na TVP 1.

 

17:00 – J. Goerges – C. Bellis (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
19:00 – D. Vekić – E. Bouchard (SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
20:30 – A. Radwańska – C. Vandeweghe (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
23:00 – E. Svitolina – D. Kasatkina (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widziałem z resztą to w ramówce.

Ale jest np. miejsce na mecz z udziałem mistrza Niemiec tj. Chemnitz (III) - Bayern (I) w sobotę o 15:30.

Albo na zakończenie tej rundy derby wschodnich Niemiec tj. Rostock (III) - Hertha (I) w poniedziałek o 20:30

Te właśnie spotkania pokaże TVP Sport.

http://sport.tvp.pl/33526456/puchar-niemiec-mecz-bayernu-w-tvp-sport-aplikacji-i-sporttvppl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fascynujące jest ogladanie jak chodzi Francuz? Może trzeba bylo nie kupować meczów polskich klubów to by było na własny przekaz? Z ciekawości zetknąłem na ZDF i Rai sport. Dla mnie osobiście dramat. Na ZDF głównie pokazywali Niemki w dresie, a na Rai pokazywali bieg, ale wyników już nie. Widzieliśmy swietny rzut Chinki, ale ile rzuciła to nie dowiemy się bo przerzucili na coś innego. Nie mam dzisiaj żadnych zastrzeżeń do realizatorów transmisji. Szkoda, że Chmara nie komentuje od początku jako drugi komentator. Jak oceniacie pomysł trójkomentarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogos obchodzi tylko to co sie dzieje na biezni to moze nie miec zastrzezen. Decydujace o medalach skoki o tyczce a realizator pokazuje rozgrzewajacych sie zawodnikow przed finalem na 800 m a potem na 400 m :roll: Brak słów.

Mnie obchodzi wszystko. Dzielenie ekranu to dobra idea, teraz ktoś nowy przejmuje realizację imprez la, więc zobaczymy czy coś się zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma dramatu jeśli chodzi o przekaz międzynarodowy, ale niestety są dość częste momenty, ze zamiast konkurencji technicznych pokazują właśnie rozgrzewki biegaczy, ujęcia zza stadionu, ujęcia z kamery nad bieżną albo podwójną prezentację biegaczek i biegaczy, no i czasem pokazują np. wszystkie wyniki biegów eliminacyjnych, gdy faworyci rzucają czy skaczą w tym momencie. To psuje trochę całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna jest tak ze w przekazie miedzynarodowym dominuja biegi, TVP o tym wie bo na poprzednich imprezach mieli wlasy woz i mozna bylo pokazywac wiecej Polakow.

 

Ogolnie jest to dziwna praktyka ze z takiej imprezy nie ma kilku przekazow do wyboru dla nadawcow wystarczyly by 3 jednoczesne przekazy ( 2 na konkurencje techniczne i 1 na biegi, wtedy nadawca przelacza na to co jest dla niego aktualnie interesujace.

 

Jezeli mozna zrobic kilka przekazow do wyboru z tour de France czy wyscigow F1 to nie wiem dlaczego z mistrzostawami w LA jest taki problem.

 

Szaranowicz cos wspominal ze od kolejnych imprez bedzie inny producent sygnalu moze wtedy bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz Agnieszki około 21 na TVP Sport. Lekkoatletyka na TVP 2.

 

17:00 Kirsten Flipkens – Garbine Muguruza (TVP Sport, aplikacja, SPORT.TVP.PL) 
ok. 19:00 Karolina Pliskova – Anastasija Pawluczenkowa (aplikacja, SPORT.TVP.PL)
ok. 21:00 Agnieszka Radwańska – Timea Babos (TVP Sport, aplikacja SPORT.TVP.PL) 
ok. 21:00 Katerina Siniakova – Venus Williams (aplikacja, SPORT.TVP.PL) 
ok. 23:00 Jekatierina Makarowa – Johanna Konta (aplikacja, SPORT.TVP.PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz Agnieszki z Karoliną Woźniacką około 19 na TVP Sport. Lekkoatletyka na TVP 2.

 

- 17:00 Karolina Pliskova – Naomi Osaka (TVP Sport, aplikacja mobilna i SPORT.TVP.PL)

- 19:00 Agnieszka Radwańska – Caroline Wozniacki (TVP Sport, aplikacja mobilna i SPORT.TVP.PL)

- 23:00 Angelique Kerber – Sloane Stephens (aplikacja mobilna i SPORT.TVP.PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...