Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o źródło informacji o czystkach. Redakcja sportowa to nie tylko komentatorzy. B. Heller komentował siatkówkę plażową. Cóż, darzę go sympatią. Poza tym na pewno pełnił głównie funkcję wydawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostałe 12 spotkań ICC dalej może ktoś kupić.


19 lipca

13:50 Piłka nożna - Turniej Mistrzów Bayern Monachium - Arsenal Londyn; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Piłka nożna - el. Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - IFK Mariehamm; STEREO, 16:9, Na żywo

20 lipca

20:30 Piłka nożna - Mecz towarzyski: West Ham United - Fulham, Na żywo

21 lipca

20:00 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Olympique Marsylia - Atletico Bilbao, Na żywo

22 lipca

11:20 Piłka nożna - Turniej Mistrzów Bayerm Monachium - AC Milan; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Piłka nożna - Turniej Mistrzów Juventus Turyn - FC Barcelona; STEREO, 16:9, Na żywo

23 lipca

22:45 Piłka nożna - Turniej Mistrzów Real Madryt - Manchester United; STEREO, 16:9, Na żywo
Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, TVP Sport to jedyny kanał za którego rozwój mogę pochwalić Kurskiego. :D Oby na resztę ICC jednak połasiło się Eleven.

Szkoda tylko, że Złoty Puchar CONCACAF praktycznie w retransmisjach rano. :(

Też warto zaznaczyć, że w dość dużym zakresie pokazują WTA z Eastbourne, to się chwali.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie był wtedy wpół komentator G. Mielcarski? Nie mógł go od razu sprostować? Czasami człowiek może się zakręcić i się po prostu pomylić,a następnie nawet bez świadomości zakodował mu się Maradona.. Ja nie raz mylę imię mojego psa i nazywam go imieniem mojego kota,a mam 40 lat mniej niż Dariusz Szpakowski.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie, przecież Mielcar reagował na przejęzyczenia Szpakowskiego. Najpierw go trochę ratował w stylu "Tak, rzeczywiście przypomina się Maradona", a potem powiedział "Co ty z tym Maradoną dzisiaj?"  :P

 

Zresztą tego typu wpadki to najmniejszy problem. Co innego lapsusy i przejęzyczenia, a co innego całkowite nieprzygotowanie merytoryczne, co niestety zdarza się Szpakowi nagminnie. Występ w Misji Futbol i pytanie co z Donnarummą w Juve to najlepszy dowód, że już nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on to powtórzył kilkukrotnie,a Mielcarski może coś tam chrząknął już nie wiadomo przy którym razie. Przecież od lat komentatorzy TVP komentują w duecie, więc każda wpadka Szpakowskiego czy innego komentatora TVP niesprostowana przez eksperta obciąża także jego. Kilkukrotnie by go tak na wizji sprostowali to może by jeszcze więcej wysiłku wkładał w przygotowanie i był bardziej ostrożny na wizji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh..Wystarczy, że na forum zagląda osoba, która czasami nic nie pisze, a po prostu "siedzi" w środowisku i Wy już wszędzie szukacie potwierdzenia informacji, źródeł...Po prostu niektórzy nie chcą ujawniać swoich źródeł ;) Środowisko wiedziało o tym ciut wcześniej, niż sam Bartosz Heller napisał o tym na swoim FB -  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211896572282029&set=a.1109988202241.17272.1602931053&type=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...