Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi







Program "Football Extra Time" to zagraniczny magazyn piłkarski pokazujący gole z całego świata np. z Grecji, Brazylii, Australii i Kataru. Poza tym wyniki spotkań z głównych lig europejskich i najnowsze wiadomości piłkarskie. Lektorem jest Dariusz Szpakowski, na którego nachodzi zagraniczny lektor. Magazyn jest dostępny na stronie sport.tvp.pl.






Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pihał102 brakowało takiego programu w TV. Nie jest to typowy magazyn highlightsowy, bardziej nazwałbym go magazynem newsowym. Informacje, wywiady, eventy, bramki z meczów (głównie nieco egzotycznych kierunków) i czarny humor lektora. 

 

Moim zdaniem bardzo dobre uzupełnienie piłkarskiej ramówki TVP. Swoją drogą zawsze dziwiłem się, że nie ma więcej takich programów w TV, bo piłka nożna to nie tylko mecze. Gazety sportowe / piłkarskie ukazują się przecież nie tylko w dniach meczowych i pomeczowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, tego magazynu sie nie da ogladac - probowalem, ale sie po prostu nie da! Tak samo, jak magazynu NHL.

Powod jest ten sam - oryginalny komentarz magazynu, a na niego idealnie tak samo nalozony polski komentarz. Takie polaczenie to tragedia - nie mozna zrozumiec kompletnie nic - ani po angielsku, ani po polsku.

 

No i na TVP Sport jest tylko jedna sciezka dzwiekowa, nie ma jak tego dziadostwa zmienic!

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu tekstu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, chyba nie zrozumiales tego, co mam na mysli. Nie chodzi mi o to, ze mam cos do Dariusza Szpakowskiego i narzekam - tu chodzi o to, ze to co robi TVP Sport z tymi dwoma magazynami, o ktorych wspomnialem powoduje, ze do uszu dociera jakis kompletny belkot i praktycznie nic nie mozna zrozumiec.

To jest zwyczajnie idiotyzm nakladac swojego lektora idealnie takiego samego na wypowiedzi w oryginalnym jezyku danego materialu. W dodatku sciezka oryginalna i polski lektor sa praktycznie tak samo glosne.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu tekstu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to mam na myśli. :)

Duży problem jest taki, że zarówno ścieżka oryginalna, jak i polska lecą z praktycznie tą sama głośnością. Do tego jest jeszcze mały problem - polski lektor nachodzi identycznie na oryginalną ścieżkę dźwiękową.

 

Przez to wszystko nie jestem w stanie obejrzeć tych dwóch magazynów, chociaż bym chciał. Być może innym to nie przeszkadza i oglądają. Ja zwyczajnie nie jestem w stanie wytrzymać i muszę zaraz przełączyć kanał, bo strasznie to irytujące.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ,że TVP na swojej stronie internetowej publikuje plan transmisji NHL w danym miesiącu . Warto sprawdzać : http://www.sport.tvp.pl/28884520/nhl-w-tvp-plan-lutowych-transmisji

 

TVP Sport nie pokazuje zjazdu w ramach MŚ w narciarstwie alpejskim. To dziwne. Chociaż na stronie powinni ,a później retransmisja w TVP SPORT.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ,że TVP na swojej stronie internetowej publikuje plan transmisji NHL w danym miesiącu . Warto sprawdzać : http://www.sport.tvp.pl/28884520/nhl-w-tvp-plan-lutowych-transmisji

Nie wiedziałem, bo nie zaglądam zbyt często na stronę TVP, ale Elegancko. Dzięki za info. 

 

Widzę, że na tej stronie są też całe mecze i skróty. Doskonale, bo dzisiejszego nocnego meczu nie miałem ochoty oglądać (piłkarska sobota mnie zmęczyła), a dziś też nie obejrzę w całości. Odpalę więc sobie te zaległości na HDMI w TV i gitara. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w TVP Sport:

Poniedziałek, 13.02:

09:55 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - zjazd do kombinacji mężczyzn
12:50 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - slalom do kombinacji mężczyzn
15:55 PIŁKA NOŻNA: Turniej drużyn do lat 17 w La Mandze - mecz: Polska - Norwegia
23:00 ECHA STADIONÓW

Wtorek, 14.02:

11:55 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - zawody drużynowe
14:00 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 18:00)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

Środa, 15.02:

12:00 TVP1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Pyeongchangu (+ studio od 11:40)
13:30 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 17:25)
17:55 ZAPASY: Krajowa Liga Zapaśnicza - mecz: AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski - AZS AWF Warszawa
20:05 KOSZYKÓWKA KOBIET: Euroliga - mecz fazy grupowej: CCC Polkowice - ESB Villeneuve-d'Ascq
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

Czwartek, 16.02:

09:40 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 1. przejazd slalomu giganta kobiet
11:00 TVP1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Pyeongchangu (+ studio od 10:40)
12:50 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
14:00 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:30)
17:30 LEKKOATLETYKA: Orlen Cup 2017 w Łodzi (do 18:55)
18:45 TVP2 LEKKOATLETYKA: Orlen Cup 2017 w Łodzi (do 20:05)
18:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: AZ Alkmaar - Olympique Lyon
21:00 TVP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Legia Warszawa - AFC Ajax (+ studio od 20:30)
23:20 SPORTOWY WIECZÓR

Piątek, 17.02:

09:40 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
12:55 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
14:30 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 18:25)
18:25 HOKEJ: Polska Hokej Liga
21:00 SPORTOWY WIECZÓR

Sobota, 18.02:

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
09:40 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 1. przejazd slalomu kobiet
12:55 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 2. przejazd slalomu kobiet
16:00 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecz finałowy gry pojedynczej
23:30 SPORTOWA SOBOTA

Niedziela, 19.02:

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers
08:35 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Jizerska Padesatka w Bedrichovie
09:45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 1. przejazd slalomu mężczyzn
10:25 TVP2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Otepää - bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet (+ studio od 10:15)
11:20 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Jizerska Padesatka w Bedrichovie
12:50 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 2. przejazd slalomu mężczyzn
15:55 LEKKOATLETYKA: Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu (do 18:45)
22:00 SPORTOWA NIEDZIELA

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko 3 mln widzów nocnego konkursu w Sapporo !! https://centruminformacji.tvp.pl/29056546/blondynka-wiadomosci-i-skoki-narciarskie-najchetniej-ogladane-przez-widzow-tvp1

Ciekawe co powiedzą Ci co broniąc decyzji twierdzili,że kto tam by zerwał noc ? 

@ Up według rozpiski na tej stronie ma komentować Solecki : http://www.sport.tvp.pl/na-antenie

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak najbardziej do wiary, skoro w dzień ogląda po 6 mln to 3 mln mogły zerwać noc. Nie no z tego komunikatu wynikało by,że noc,ale  jakby powtórkę oglądało 3 mln to też to jest ewenement. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierałem się na komunikacie TVP, choć te procenty w istocie mi się nie podobały. Zejdziesz ze mnie? Jak powtórkę ogląda 3 mln ludzi to też to świetny wynik, skoki są bardzo popularne. Nie wiem czy powtórkę El Classico w otwartej TV by oglądało 3 mln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wynik powtórki to akurat nie zaskoczenie, skoki do obiadku zawsze się oglądają, jestem gotów nawet zaryzykować stwierdzenie, że duża część z tych widzów mogła pomyśleć że to live mimo braku stosownego napisu. :) I @wislok nie gniewaj się. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...