Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to wygląda dokładnie godzinowo jakby kogoś interesowało.

 

Champions Hockey League, grupa O:

 

17.08 | 19:30 | ŚR | Cracovia - Sparta [TAURON Arena, Kraków]

19.08 | 19:30 | PT | Cracovia - Färjestad [TAURON Arena, Kraków]

26.08 | 18:00 | PT | Sparta - Cracovia [O2 arena, Praga]

10.09 | 15:30 | SB | Färjestad - Cracovia [Löfbergs​ Arena, Karlstad]

 

Cracovia - mistrz Polskiej Hokej Ligi

Sparta - wicemistrz Tipsport extraliga

Färjestad ​- piąta drużyna Svenska hockeyligan

I taki turniej tylko na krakowskim TVP 3? Żałosne trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus dla TVP za pokazanie w całości finałowego meczu w tenisa ziemnego Murray - Del Potro. Poziom niebotyczny. Myślałem, że DelPo po morderczym boju w półfinale z Nadalem będzie tylko chłopakiem do bicia, ale jednak się pomyliłem. Szkoda czwartego seta, bo w piątym wszystko mogło się zdarzyć. Brawa dla Murraya za obronę złotego medalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że mecz kosza zamiast siatkówki leci na TVP Sport, do tego [beep] dubluja z TVP 2. Na szczęście jest jeszcze CT 2, bo nic nie obejrzę. Tak samo jak Polak prowadzi w skoku o tyczce to wolą dawać na zmianę w 1 i 2 powtórki Włodarczyk. Rozumiem, że fajnie że zdobyła złoty medal, no ale litości. Była ceremonia i wywiad itp na 1, to za 5 minut studio w 2 i to samo w skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się nakłada - siatkarze o 19.00 , Legia o 20.45. Więc kolizja może być niewielka lub wcale. Przecież TVP ma dwie anteny. Mecz siatkówki może wyemitować w TVP2, to realne, nie będą chcieli rozwalać całej ramowki, bo są przecież jeszcze "W".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie, kto ma rację? Według oficjalnej strony Igrzysk mecz o 19 czasu polskiego. Poza tym skąd w ogóle to wytrzasnąłeś niby, jak nawet strona TVP te godziny podaje? Mecz Brazylijczyków o 10 rano w Rio? Dobre :D :D

https://www.rio2016.com/en/volleyball-schedule-and-results/day-17

http://sport.tvp.pl/rio/26563623/brazylia-uciekla-spod-topora-polska-zagra-z-usa

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę problemu żeby mecz siatkówki puścić na TVP 2. o 19 w ramówce mają wpisaną piłkę ręczną, a mecz Katar - Niemcy zaczyna się o 18.30.

Więc wystarczy zmienić, zamiast na TVP 2 puścić piłkę ręczną puszczą siatkówkę, a na TVP Sport odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pretensje o dublowanie. W nocy ważny mecz w siatkę, kto wygra awansuje do ćwierćfinału, a oni na 2 i sport koszykówka ten sam mecz. Na 1 powtórka Włodarczyk i gadająca głowa Jablonskiego w trakcie występu Polaka w skoku o tyczce.

To już Polsat z igrzyskami europejskimi nie dublowal bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...