Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega mnie uprzedził ze zdjęciem

 

 

Widzimy, że mają 4 sygnały unilateralne z RIO i 12 multilateralnych. Z tego co czytałem to OBS dostarcza 24 sygnały multilateralne z RIO

 

TVP odpowiada za produkcję sygnału z podnoszenia ciężarów podczas IO

 

http://www.sportsvideo.org/blogs/?blog=rio-2016&news=live-from-rio-olympic-broadcasting-services-thinks-bigger-than-ever

Edytowane przez pawel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkad przeniesli sie na kolarstwo w dalszym ciagu bylo slychac dzwiek z plywania.

Slyszalem wskakiwanie zawodnikow do wody i pluski, do tego doping kibicow na trybunach.

 

Dopiero minute temu sobie z tym poradzili XD

 

===

Da sie cos zrobic z tym "uplynal limit czasu zadania"? Nie da sie praktycznie nic na zywo obejrzec - na 5 prob tylko 1 rywalizacje udalo mi sie odpalic LIVE dzisiaj.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wielkich Szlemach często wyniki są podobne. Dla Radwańskiej IO się nie skończyły, bo startuje w Mikście. Nienawistnikom, którzy cieszą się z niepowodzeń reprezentantów Polski mówię NIE. 

Oczywiście,że decyzja TVP była słuszna- tu była walka o medal, a tu dopiero pierwsza runda. No cóż taki jest sport, są sukcesy i gorsze starty,a Polka niestety nie jest w najwyższej formie i żadne losowanie tego nie zmieni,  Trzymajmy kciuki za naszych olimpijczyków. Za długa ta gadka w studio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie cieszę z przegranej Radwańskiej, wręcz przeciwnie, jest mi bardzo przykro, że do Rio pojechali tacy sportowcy, dla których liczy się tylko kasa, Radwańska myślami jest już na US Open, czyli tam, gdzie są dolary.

@wislok Jesteś zaślepionym fanatykiem Radwańskiej, więc dyskusja z tobą nie ma sensu, ciekawe że co 4 lata na IO Radwańska jest bez formy.

Edytowane przez adam900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bzdury, bo na WS ma także równie nieudane starty zwłaszcza na wspomnianym US OPEN, to nie kwestia kasy jak twierdzisz. Ma za sobą całą serię nieudanych startów, nie mam zamiaru jej zbytnio bronić, twoje tłumaczenia są błędne, przegrała bo była słabsza, słaba,a nie dlatego,że liczy się dla niej kasa. Gdyby tak było to w tych turniejach zachodziła by wysoko,a nie odpadała w pierwszych rundach tak jak i tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tymi komentatorami. Robert Małolepszy to przecież komentator Polsatu Sport, a jak jest sezon ligi włoskiej w siatkówce to również w Sport Klubie. Teraz jest transmisja boksu i komentuje Janusz Pindera - komentator Polsatu Sport - również. Brawo Rafał Majka tak poza tym. Jutro siatkarze i ręczni jako hity. Wielu już czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tą Radwańską,że gra tam gdzie kasa - przyjechała, gra dla Polski a mogłaby mieć to w [beep]ie a nie ma - jest po prostu w gorszej formie i po wielu perturbacjach na lotniskach - wiadomo,nie powinna przegrać w I rundzie ale na półfinał i tak raczej jej nie byłoby stać bo te korty są wolne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po 13:30 jak było jednocześnie Wioślarstwo w TVP 2 i w TVP Sport to w TVP 2 dźwięk był normlany, a w TVP Sport zakłócony.

 

Potem jak przenieśli się do studia to obraz i dźwięk ze studia i puszczanych wywiadów był w TVP 2, a w TVP Sport było tylko dźwięk, a obraz z toru wioślarskiego.

 

Do tego dlaczego tak idiotycznie dublują transmisje z TVP 1 i TVP Sport!? Tak między 23:00 a 23:45 i w TVP 1 i TVP Sport były te same walki bokserskie, a TVP Sport zamiast tego mógł pokazać gimnastykę sportową albo Hokej na trawie: Kanada- Niemcy lub Argentyna - USA, albo Koszykowkę: Brazylia - Australia, albo piłkę nożną: Niemcy - Australia lub USA- Francja, albo Rugby: Kanada-Brazylia lub USA - Kolumbia, lub Australia - Iran, albo Siatkówkę: USA- Portoryko. Tyle było do wyboru, a oni dublują telewizyjne transmisje.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dublowaniem to faktycznie bez sensu. Według mnie, za mało sportów drużynowych, koszykówka, siatkówka i piłka ręczna i nożna powinny być na TVP Sport i tam pokazywać sporty zespołowe. Na 1 i 2 występy Polaków i inne rzeczy tym bardziej, że się sami chwalili, że na tych IO będą po raz pierwszy jednocześnie transmisje i na 1 i na 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest pilka, ja sie pytam? Na pewno nie ma jej w TVP... Jedyne co, to streamy na stronie bez komentarza pozostaja ...

Wykupili cale Igrzyska na tak na prawde 1 kanal (TVP1 i 2 to zadne kanaly sportowe, ledwie kilka godzin transmisji dziennie, pelno reklam, panoram i wiadomosci  jakichs filmow ...) i nie potrafia tego ogarnac, zeby puscic co trzeba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...